Hoe duur is een vakantiewoning in Usedom eiland centrum?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Usedom eiland centrum vinden vanaf 34 € per nacht.
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Duurzaam
7% Last minute 12-01-2026 - 22-01-2026
Exclusieve week strandvakantie
De exclusieve vakantiewoning - nog geen 5 minuten lopen naar het strand - ligt direct aan het kustbos! 2 28cc fietsen staan gratis tot uw beschikking!
Amber House Appartement 1 (begane grond links)
Gezinsvriendelijk appartement op de begane grond met 2 slaapkamers voor 4 personen, WiFi, 2 terrassen, open haard, parkeerplaats, fietsenstalling
Duurzaam
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Appartement bij het strand Usedom Oostzee 2 kamers, 52 m² voor 2 - 4 personen Nieuw en modern ingericht 2 Flat TV , woonkamer en slaapkamer rustige locatie dicht bij het strand Gratis WLAN
Duurzaam
Vakantiehuis Villa Ostseestrand
rieten huisje voor 6+1 pers.; bewoonbare oppervlakte 100 m², 5 kamers, waarvan 3 slaapkamers (tweepersoonsbedden + kinderbed); 2 badkamers, woon- en eetkamer met open haard, terras, stenen barbecue
Rietgedekt huis met ca. 100 m² woonoppervlak op 2 niveaus, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard en sauna op het zonnige eiland Usedom, ca. 15 minuten lopen naar het Oostzeestrand, rustig gelegen
Vakantieflat (2) tot 2 p. - Genieten
Vakantiewoning tot 2 personen, 1 slaapkamer, terras, parkeerplaats - rustig gelegen, gratis wifi
2R-weinig balkon - ca. 200m naar het strand
2-kamerappartement, bouwjaar 2007, 47 m², tot 3 pers. ca. 200-300 naar het Oostzeestrand Kitchenette 1 slaapkamer met tweepersoonsbed + eenpersoonsbed Woonkamer met tegelkachel open haard Daglicht badkamer
Rieten vakantiehuis in Koserow met sauna
Rieten vakantiehuis in Koserow op slechts 500 m van het fijne zandstrand!
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
Baltic Appartementen Koserow EG
Vakantiewoning in Koserow op Usedom Klein, mooi vakantiecomplex, op slechts zeer korte loopafstand van het strand op een bijna directe bosrandlocatie aan het kustbos van Koserow.
beachfront appartement water met terras
licht appartement Wasser op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft een slaapkamer, een terras en een bio-open haard. De inrichting laat niets te wensen over.
Zeer duurzaam
Exclusieve, ruime en modern ingerichte vakantiewoning met gebruik van tuin en slechts 500 m van het strand. 4 fietsen zijn inbegrepen.
Zeer duurzaam
15% Actie 30-01-2026 - 22-02-2026
65 m² - geschikt voor 2 volwassenen + 2 kleine kinderen, rustig gelegen nabij het strand
Vakantiewoning (1) tot 4 p. - Geniet van
Vakantiewoning voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers, terras, parkeerplaats - rustig gelegen
Exclusieve week strandvakantie
Exclusieve vakantiewoning - minder dan 5 minuten lopen naar het strand 2 28cc fietsen voor gratis gebruik Internet/WLan
Vakantiewoning nr. 6 voor 4 personen
Vakantiewoning tot 4 personen, 2 slaapkamers, W-Lan, balkon, parkeerplaats - rustig gelegen
Vakantiewoning - centrum van het eiland
De vakantiewoning ligt dicht bij het strand op een afstand van ca. 300m. De aangrenzende tuin biedt ruimte en rust om te vertoeven en te ontspannen. Geniet van de rust.
Zeer duurzaam
Huis met rieten dak Zempin, zolderverdieping
Liefdevol gerestaureerd vissershuis met rieten dak, met 2 wooneenheden. Het is geschikt voor rustzoekers, natuurliefhebbers, gezinnen, actieve vakantiegangers en individualisten.
Huis met rieten dak Zempin, begane grond flat
Liefdevol gerestaureerd vissershuis met rieten dak, met 2 wooneenheden. Het is geschikt voor rustzoekers, natuurliefhebbers, gezinnen, actieve vakantiegangers en individualisten.
Vakantieappartement voor 4 -5 personen en 1 klein kind W-Lan beschikbaar, 5-8 min van de dialyse verwijderd
Duurzaam
Exclusief vakantiehuis voor max. 8 pers. - 4 slaapkamers, terras en balkon, carport, barbecue, dicht bij het strand
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 147€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 83% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 10% vrij
92€ voor 17 jan. - 24 jan.
117€ Jaarlijks gemiddelde
77% voor 17 jan. - 24 jan.
51% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Usedom eiland centrum vinden vanaf 34 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Usedom eiland centrum, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Kölpinsee, Koserow en Loddin.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Dubbel vakantiehuis Pögl - 2, Huis Loddin en Vakantiehuis - 6 personen - dichtbij het strand in Usedom eiland centrum het beste beoordeeld.
Ja, in Usedom eiland centrum zijn er 314 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Koserow, Loddin en Ückeritz.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.