Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
3 slaapkamers, 7 personen, 2 badkamers douche/WC, sauna, open haard, vloerverwarming
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
3 slaapkamers voor 6 personen + 1 slaapbank voor de 7e persoon,1 kinderbed,2 badkamers douche/wc,sauna,open haard,vloerverwarming
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Exclusieve, ruime en modern ingerichte vakantiewoning met gebruik van tuin en slechts 500 m van het strand. 4 fietsen zijn inbegrepen.
15% Actie 11-10-2026 - 31-10-2026
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Amber House Appartement 1 (begane grond links)
Strandnabij 3-kamer appartement op de begane grond, 2 terrassen, parkeerplaats, fietsenberging, open haard, rustig gelegen
10% Actie 11-10-2026 - 29-11-2026
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Huis Adlerhorst in Usedom Whng. 1
Haus Adlerhorst is uw vakantiehuis in de historische oude stad Usedom voor de mooiste dagen van het jaar samen met uw trouwe viervoeter.
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
bij een toegangsverbod is annulering of uitstel van de vakantie in de directe omgeving van het strand gratis mogelijk
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Welkom in het wooncomplex "Residenz Bellevue" op een uniek mooie locatie Rustig gelegen 4-sterren penthouse flat Gratis WLAN, parkeergarage
20% Last minute 11-10-2026 - 14-10-2026
Vakantiewoning Haus Vincent-Type I.1
Wij bieden u een 3-kamerappartement voor max. 4 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 21% vrij
151€ voor 17 okt. - 24 okt.
101€ Jaarlijks gemiddelde
54% voor 10 okt. - 17 okt.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.395 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox