Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
Huis Adlerhorst in Usedom Whng. 1
Haus Adlerhorst is uw vakantiehuis in de historische oude stad Usedom voor de mooiste dagen van het jaar samen met uw trouwe viervoeter.
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Ferienappartement "Meerzeit" in Karlshagen: 67 m², 3 kamers, tot 5 personen, huisdieren - puur vakantie
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
5% Vroeg 19-04-2027 - 27-06-2027
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
3 slaapkamers, 7 personen, 2 badkamers douche/WC, sauna, open haard, vloerverwarming
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
Usedom Fewo Karlshagen Golfsurfer
Grote gezellige vakantiewoning in Karlshagen - slechts 2 minuten lopen naar het fijne zandstrand aan de Oostzee van Karlshagen
20% Last minute 21-10-2026 - 28-10-2026
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Bungalow in de Oostzee badplaats Karlshagen op het eiland Usedom. We zitten helemaal in het groen
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.2
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
5% Last minute 01-11-2026 - 20-11-2026
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Vakantieappartement Gezinsvakantie Karlshagen
Rustig gelegen vrijstaand vakantieappartement in de Oostzeebadplaats Karlshagen voor max. 4 personen. Je hebt 58 vierkante meter woonruimte op de begane grond en een ruim zonneterras.
20% Last minute 21-10-2026 - 28-10-2026
Gezellig vakantiehuis met rieten dak voor maximaal 8 personen en 2 gratis parkeerplaatsen voor uw auto
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 22% vrij
109€ voor 24 okt. - 31 okt.
125€ Jaarlijks gemiddelde
67% voor 24 okt. - 31 okt.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.394 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox