Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
Vakantiehuis "Meerzeit" in Karlshagen, eiland Usedom, 129 m², 3 kamers, max. 6 personen (+1 extra bed)
15% Actie 22-10-2026 - 25-10-2026
Haus Lagune op het eiland Usedom
Haus Lagune Usedom in Krummin: 55 m², 2 kamers, plaats voor 4 gasten – uw vakantie aan de Oostzee!
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Karlshagen Vakantiehuis Ostseebrise ❤
Rustig gelegen, apart, gezinsvriendelijk vakantiehuis in het groen. Op ons uitgestrekte woonperceel in het hart van de badplaats Karlshagen aan de Oostzee met parkeerplaats, wifi en terras.
20% Last minute 22-10-2026 - 29-10-2026
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
Vakantiewoning Haus Vincent-Type I.1
Wij bieden u een 3-kamerappartement voor max. 4 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Vakantiehuis bij het strand Sauna Open haard
Vakantiehuis dicht bij het strand en rustig gelegen, open haard, sauna, terras, omheinde tuin, wasmachine, comfortabel, internet, omheind perceel, 2 badkamers, gedeeltelijk vloerverwarming
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
Aquarius vakantiewoning type A-B
Moderne vakantiewoning voor 2 personen met uitzicht op het meer
10% Last minute 22-10-2026 - 01-11-2026
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Amber House Appartement 1 (begane grond links)
Strandnabij 3-kamer appartement op de begane grond, 2 terrassen, parkeerplaats, fietsenberging, open haard, rustig gelegen
10% Actie 22-10-2026 - 29-11-2026
Ferienappartement "Meerzeit" in Karlshagen: 67 m², 3 kamers, tot 5 personen, huisdieren - puur vakantie
Vakantiewoning Seeluft met WLAN
Exclusief appartement dicht bij het strand met zonnig balkon over 2 verdiepingen voor 4 personen Aparte barbecueplaats op het terrein.
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 22% vrij
109€ voor 24 okt. - 31 okt.
125€ Jaarlijks gemiddelde
67% voor 24 okt. - 31 okt.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.394 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox