Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
Appartement Morgensonne met 2 slaapkamers
Charmant appartement Morgensonne op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een houtkachel, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Rieten vakantiehuis met panoramisch uitzicht over het natuurgebied, het Achterwasser en de haven van Zinnowitz. 136m² , licht , comfortabel ingericht huis .
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
exclusieve designvilla met zeezicht, sauna en open haard aan de lagunekust van Usedom midden in de natuur
Zeer duurzaam
Haus Lagune Usedom in Krummin: 55 m², 2 kamers, plaats voor 4 gasten – uw vakantie aan de Oostzee!
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Vakantiewoning nr.1 op de Glienberg
grote 3 kamer vakantiewoning met terras, 2 slaapkamers, 900 meter van het strand Frankstraße 2 in Zinnowitz gratis parkeerplaats Hond toegestaan
Vlakbij het strand! Moderne vakantiewoning!
Moderne vakantiewoning met 2 slaapkamers en zonneterras vanaf € 49
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Hus Sünn & Bries direct aan het strand: groot huis met omheinde tuin, terras op het zuiden met uitzicht op het water, sit-on-top kajaks, WLAN, sauna, bubbelbad, houtkachel, wasmachine
Zeer duurzaam
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Duurzaam
15% Actie 01-03-2026 - 08-03-2026
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
Vakantiewoning Ostseetraum met WLAN
4**** sterren vakantiewoning in het groen van het eiland Usedom op slechts enkele minuten lopen van het strand over 2 verdiepingen met 73 m² woonoppervlak en balkon aparte barbecuehoek op het terrein
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
lichtovergoten vakantiehuis, voor 6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers, in het centrum van Koserow, met tuin en ontbijtterras, 2 gratis parkeerplaatsen
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Seeluft met WLAN
Exclusief appartement dicht bij het strand met zonnig balkon over 2 verdiepingen voor 4 personen Aparte barbecueplaats op het terrein.
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
10% Last minute 01-03-2026 - 03-03-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 29% vrij
92€ voor 21 feb. - 28 feb.
116€ Jaarlijks gemiddelde
76% voor 21 feb. - 28 feb.
58% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.281 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox