Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
Zwergenhaus Dustin "Zwergenkammer"
Vakantieappartement "Zwergenkammer" in het Zwergenhaus Dustin in Zinnowitz, Usedom, Oostzee, ruimte voor 2 personen.
Duurzaam
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Duurzaam
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Huis Meeresrauschen met uitzicht op de Oostzee
74m² niet-roken appartement voor 4 personen met balkon op de 2e verdieping, direct uitzicht op de Oostzee. Dicht bij de strandpromenade. Van mei-september strandstoel inbegrepen.
Huis Meeresrauschen met uitzicht op de Oostzee
62m² niet-roken appartement voor 4 personen met balkon op de 1e verdieping, direct uitzicht op de Oostzee. Dicht bij de strandpromenade. Van mei-september strandmand inbegrepen.
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Ontsnap aan de zomerse drukte van de badplaatsen! Moderne vakantiewoning in het hart van het eiland Usedom.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Karlshagen
Rustig gelegen vrijstaand vakantieappartement in de Oostzeebadplaats Karlshagen voor max. 4 personen. Je hebt 58 vierkante meter woonruimte op de begane grond en een ruim zonneterras.
Zeer duurzaam
Rustig gelegen vakantiehuis, vlakbij de Oostzee, te boeken voor maximaal 7 personen.
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Comfortabel vakantiehuis,tuin,WLAN
De comfortabele vakantie halfvrijstaande woning is begin 2016 opgeleverd. Het biedt ruimte voor 4 personen op 2 verdiepingen en ligt op een idyllische en ontspannende locatie in de buurt van Ahlbeck.
20% Actie 01-08-2026 - 22-08-2026
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Comfortabel vakantiehuis vlakbij het strand, met zwembad, stoom- en droge sauna, kleine fitnessruimte, lift en WiFi
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
Ruime en zonnige vakantiewoning op een woonoppervlakte van 70 m² voor 2-4 personen met groot dakterras, centraal gelegen in Zinnowitz Usedom Parkeerplaats/carport WLAN
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
2R-weinig balkon - ca. 200m naar het strand
2-kamerappartement, bouwjaar 2007, 47 m², tot 3 pers. ca. 200-300 naar het Oostzeestrand Kitchenette 1 slaapkamer met tweepersoonsbed + eenpersoonsbed Woonkamer met tegelkachel open haard Daglicht badkamer
Fewo met 10 m² groot balkon, wasmachine, gratis wifi en parkeerplaats, barbecueplaats
Welkom in het wooncomplex "Residenz Bellevue" op een uniek mooie locatie Rustig gelegen 4-sterren penthouse flat Gratis WLAN, parkeergarage
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
157€ voor 18 jul. - 25 jul.
111€ Jaarlijks gemiddelde
23% voor 18 jul. - 25 jul.
55% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.396 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox