Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 125 € voor één nacht.
SEE en HAFF FEWO met E-laadstation
Onze vakantiewoning ligt aan de lagune van Szczecin in Kamminke, op slechts enkele minuten rijden van de keizerlijke kuuroorden en Swinoujscie. Ongeveer 10 minuten van de jachthaven.
Duurzaam
Vakantiehuis bij het strand Sauna Open haard
Vakantiehuis dicht bij het strand en rustig gelegen, open haard, sauna, terras, omheinde tuin, wasmachine, comfortabel, internet, omheind perceel, 2 badkamers, gedeeltelijk vloerverwarming
15% Actie 22-09-2026 - 04-10-2026
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
15% Actie 28-09-2026 - 05-10-2026
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
Duurzaam
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
3R-Fewo Seevogel ca.600m naar het strand
3-kamerappartementen, bouwjaar 2011 * ca. 600 naar het Oostzeestrand (trap)* ca. 60 m² met terras of balkon (gelieve te specificeren) complete kitchenette 2 slaapkamers + woonkamer! WLAN
Zeer duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Vakantiewoning (1) tot 4 p. - Geniet van
Vakantiewoning voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers, terras, parkeerplaats - rustig gelegen
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
20% Actie 22-09-2026 - 31-10-2026
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
10% Last minute 22-09-2026 - 30-09-2026
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Duurzaam
Exclusieve, ruime en modern ingerichte vakantiewoning met gebruik van tuin en slechts 500 m van het strand. 4 fietsen zijn inbegrepen.
Zeer duurzaam
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Rustieke vakantiewoning onder dak met balkon in de kleinste Oostzeebadplaats Zempin, Hauptstraße 14 op het eiland Usedom, Vakantiewoning voor 2 personen
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Duurzaam
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
120€ voor 26 sep. - 03 okt.
101€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 26 sep. - 03 okt.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 125 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.403 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox