Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
Exclusieve week strandvakantie
De exclusieve vakantiewoning - nog geen 5 minuten lopen naar het strand - ligt direct aan het kustbos! 2 28cc fietsen staan gratis tot uw beschikking!
Vakantiehuis bij het strand Sauna Open haard
Vakantiehuis dicht bij het strand en rustig gelegen, open haard, sauna, terras, omheinde tuin, wasmachine, comfortabel, internet, omheind perceel, 2 badkamers, gedeeltelijk vloerverwarming
Rieten dak 7pers. 3 slaapkamers. Whirlpool buiten Sauna DSL Internet
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
5% Vroeg 02-05-2027 - 27-06-2027
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
Rustig gelijkvloers vakantiehuis op het platteland in de buurt van de badplaatsen op privéterrein - pure ontspanning voor een rustgevende vakantie
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
appartement Charlot aan het strand met open haard
Fantastisch appartement op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een bio-open haard. De inrichting laat niets te wensen over.
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
5% Last minute 03-11-2026 - 03-12-2026
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
In het hart van Lieper Winkel ligt het vissersdorp Rankwitz aan de Peenestrom/Achterwasser. Uit een oude schuur zijn 4 mooie rijtjeshuizen ontstaan, waaronder het 3FLOORS.
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Vakantiewoning (1) tot 4 p. - Geniet van
Vakantiewoning voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers, terras, parkeerplaats - rustig gelegen
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zinnowitz Huis Frankstraße W3SF
Hier biedt room-4-u u drie vakantiewoningen aan, die rustig gelegen zijn nabij het centrum van Zinnowitz.
Karlshagen Vakantiehuis Ostseebrise ❤
Rustig gelegen, apart, gezinsvriendelijk vakantiehuis in het groen. Op ons uitgestrekte woonperceel in het hart van de badplaats Karlshagen aan de Oostzee met parkeerplaats, wifi en terras.
5% Vroeg 02-05-2027 - 31-05-2027
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
5% Last minute 03-11-2026 - 13-11-2026
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
5% Last minute 03-11-2026 - 13-11-2026
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Villa SEEBLICK: 75m² vakantiewoning voor 4 personen in Bansin (Heringsdorf)
Usedom Fewo Karlshagen Golfsurfer
Grote gezellige vakantiewoning in Karlshagen - slechts 2 minuten lopen naar het fijne zandstrand aan de Oostzee van Karlshagen
5% Vroeg 02-05-2027 - 09-05-2027
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 22% vrij
97€ voor 07 nov. - 14 nov.
126€ Jaarlijks gemiddelde
79% voor 07 nov. - 14 nov.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 126 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.377 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox