Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 123 € voor één nacht.
Appartement Krähennest met terras
gezellige goedkope vakantiekamer op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand.
Zeer duurzaam
Appartement Nachtstern met 2 slaapkamers
gezellig appartement Nachtstern op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Bijzonder duurzaam
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
Dünenresidenz Usedom Ginsterweg 4 A
Exclusieve vakantiewoning direct aan het strand - Ginsterweg 4 A NIEUW - gratis snelle WLAN !
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Bijzonder duurzaam
bij een toegangsverbod is annulering of uitstel van de vakantie in de directe omgeving van het strand gratis mogelijk
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Bijzonder duurzaam
beachfront appartement water met terras
licht appartement Wasser op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft een slaapkamer, een terras en een bio-open haard. De inrichting laat niets te wensen over.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan de rivier de Peene
Rustig gelegen comfortabel vakantiehuis met 90 m² woonoppervlak voor 4 personen
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Appartement Nachtstern met 2 slaapkamers
gezellig appartement Nachtstern op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Bijzonder duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
In het rustige en romantische achterland van het zonnige eiland Usedom, weg van het massatoerisme, ligt ons lieve vakantiehuis Piratenkoje direct aan het Achterwasser
Zeer duurzaam
Amber House Appartement 1 (begane grond links)
Gezinsvriendelijk appartement op de begane grond met 2 slaapkamers voor 4 personen, WiFi, 2 terrassen, open haard, parkeerplaats, fietsenstalling
Duurzaam
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Fewo met 10 m² groot balkon, wasmachine, gratis wifi en parkeerplaats, barbecueplaats
Appartement Morgensonne met 2 slaapkamers
Charmant appartement Morgensonne op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een houtkachel, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Privé, rechtstreeks: FH Beese, Karlshagen
Minder dan 1 min naar het strand, direct achter het duin. (Links van de halfvrijstaande huizen, Weidenweg 6/8)
Duurzaam
Zomertuin 37 Vakantie met hond
70 m² comfortabele vakantiewoning met balkon 2 slaapkamers goed voor snurkers en gezinnen Grote woon- en eetkamer. Nieuw 2021 WLAN 35GB/week
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
113€ voor 04 apr. - 11 apr.
121€ Jaarlijks gemiddelde
72% voor 04 apr. - 11 apr.
55% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 123 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, 5*****star luxe strandhuis en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.298 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox