Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 120 € voor één nacht.
Rietgedekt huis met ca. 100 m² woonoppervlak op 2 niveaus, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard en sauna op het zonnige eiland Usedom, ca. 15 minuten lopen naar het Oostzeestrand, rustig gelegen
Op een rustige maar centrale locatie staat onze mooie bungalow met uitgebreide faciliteiten.
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Duurzaam
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
175 m² stijlvolle woonruimte biedt op 2500 m² perceel met imposante bomen ruimte voor uw vakantiedromen - panoramavensters, open haard, biosauna, kustbos - 500 m van de zee.
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.3
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4+1 personen met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon.
Vakantiehuis bij het strand Sauna Open haard
Vakantiehuis dicht bij het strand en rustig gelegen, open haard, sauna, terras, omheinde tuin, wasmachine, comfortabel, internet, omheind perceel, 2 badkamers, gedeeltelijk vloerverwarming
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
5% Actie 27-08-2026 - 28-08-2026
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Vakantieflat (2) tot 2 p. - Genieten
Vakantiewoning tot 2 personen, 1 slaapkamer, terras, parkeerplaats - rustig gelegen, gratis wifi
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Fewo met 10 m² groot balkon, wasmachine, gratis wifi en parkeerplaats, barbecueplaats
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Bijzonder duurzaam
Huis Meeresrauschen met uitzicht op de Oostzee
74m² niet-roken appartement voor 4 personen met balkon op de 2e verdieping, direct uitzicht op de Oostzee. Dicht bij de strandpromenade. Van mei-september strandstoel inbegrepen.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Karlshagen
Rustig gelegen vrijstaand vakantieappartement in de Oostzeebadplaats Karlshagen voor max. 4 personen. Je hebt 58 vierkante meter woonruimte op de begane grond en een ruim zonneterras.
Zeer duurzaam
68 m² grote, liefdevol privé gerunde niet-rokers vakantiewoning met terras en ondergrondse parkeerplaats in een verkeersluwe zijstraat, tweede rij
10% Last minute 07-09-2026 - 26-09-2026
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Rieten vakantiehuis in Koserow met sauna
Rieten vakantiehuis in Koserow op slechts 500 m van het fijne zandstrand!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 17% vrij
144€ voor 29 aug. - 05 sep.
104€ Jaarlijks gemiddelde
32% voor 29 aug. - 05 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 120 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.403 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox