Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
Gutshaus Neuendorf - Eiland Usedom
Het landgoed Neuendorf op het eiland Usedom biedt veel ruimte om te ontspannen en te genieten van de zon in de natuur en onze 16 gezellige appartementen.
Zeer duurzaam
Haus Lagune op het eiland Usedom
Haus Lagune Usedom in Krummin: 55 m², 2 kamers, plaats voor 4 gasten – uw vakantie aan de Oostzee!
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
5% Actie 21-08-2026 - 28-08-2026
In het hart van Lieper Winkel ligt het vissersdorp Rankwitz aan de Peenestrom/Achterwasser. Uit een oude schuur zijn 4 mooie rijtjeshuizen ontstaan, waaronder het 3FLOORS.
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Baltic Appartements in Koserow op Usedom: Vakantiewoning van 51m² met 2 kamers voor 4 personen.
15% Actie 23-05-2026 - 30-05-2026
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Bijzonder duurzaam
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Vakantiehuis voor 6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers, met tuin en ontbijtterras, 2 gratis parkeerplaatsen
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
Vakantiehuis Stolkos in Karlshagen - gratis WiFi, 2 badkamers en een carport
Appartement bij het strand Usedom Oostzee 2 kamers, 52 m² voor 2 - 4 personen Nieuw en modern ingericht 2 Flat TV , woonkamer en slaapkamer rustige locatie dicht bij het strand Gratis WLAN
Duurzaam
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
Vakantiehuis "Lilly# in Lütow op Usedom: 65 m² woonoppervlak, 1 kamer, plaats voor maximaal 4 personen.
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Vakantiehuis onder riet voor 6 volwassenen, terras, tuin, sauna, open haard, WLAN
Duurzaam
20% Last minute 31-05-2026 - 20-06-2026
Vakantiehuis met 2 appartementen en een grote tuin, afsluitbare fietsgarage, mooie en verzorgde inrichting van de appartementen. Het appartement "Sonne" bevindt zich op zolder.
"Das Künstlerhaus" onder riet op rustige centrale locatie, 800 m van het strand, met terras op het zuiden, sauna, open haard en WLAN
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 26-05-2026 - 07-06-2026
5***** sterren vakantiehuis ca. 350m van het brede strand, permanent verwarmde whirlpool buiten, open haard, sauna, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 850m² grondstuk, 4 x TV, DVD, WLAN DSL, Bose systeem
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
119€ voor 23 mei - 30 mei
117€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 23 mei - 30 mei
55% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.360 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox