Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
DTV 5***** wellness-oase onder riet aan de Lagune van Szczecin met grote Finse luxe kleurenlichtsauna, open haard en wellnessbad. Kom aan en voel je goed. Ontspanning voor lichaam en geest.
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 26-05-2026 - 07-06-2026
Vakantiewoning Haus Vincent-Type I.1
Wij bieden u een 3-kamerappartement voor max. 4 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Rietgedekt huis met ca. 100 m² woonoppervlak op 2 niveaus, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard en sauna op het zonnige eiland Usedom, ca. 15 minuten lopen naar het Oostzeestrand, rustig gelegen
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Duurzaam
Vakantiewoning "Waldblick" in villa aan zee voor 4 personen (75m²), rustig gelegen in een doodlopende straat. Prachtig breed en lang zandstrand, mooiste strand van het eiland Usedom!
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Stolkos in Karlshagen - gratis WiFi, 2 badkamers en een carport
Vakantiehuis onder riet met wellnessfactor, een sauna en een outdoor whirlpool bieden het hele jaar door ontspanning en recreatie! Volledig omheind terrein!
Duurzaam
20% Last minute 10-06-2026 - 14-06-2026
CONTACTLOOS VAKANTIE in een gezellig vakantiehuis met een groot terras
Huis Adlerhorst in Usedom Whng. 1
Haus Adlerhorst is uw vakantiehuis in de historische oude stad Usedom voor de mooiste dagen van het jaar samen met uw trouwe viervoeter.
Duurzaam
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ostseetraum Usedom
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Oostzee - slechts 50 meter van het brede, fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Karlshagen in het comfortabele, nieuw gebouwde Dünenresidenz Usedom
Dünenresidenz Usedom Ginsterweg 4 A
Exclusieve vakantiewoning direct aan het strand - Ginsterweg 4 A NIEUW - gratis snelle WLAN !
Exclusieve, ruime en modern ingerichte vakantiewoning met gebruik van tuin en slechts 500 m van het strand. 4 fietsen zijn inbegrepen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
Rieten vakantiehuis in Koserow met sauna
Rieten vakantiehuis in Koserow op slechts 500 m van het fijne zandstrand!
2R-weinig balkon - ca. 200m naar het strand
2-kamerappartement, bouwjaar 2007, 47 m², tot 3 pers. ca. 200-300 naar het Oostzeestrand Kitchenette 1 slaapkamer met tweepersoonsbed + eenpersoonsbed Woonkamer met tegelkachel open haard Daglicht badkamer
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
116€ voor 30 mei - 06 jun.
117€ Jaarlijks gemiddelde
40% voor 30 mei - 06 jun.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.321 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox