Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
Gutshaus Neuendorf - Eiland Usedom
Het landgoed Neuendorf op het eiland Usedom biedt veel ruimte om te ontspannen en te genieten van de zon in de natuur en onze 16 gezellige appartementen.
Zeer duurzaam
Villa SEEBLICK: 75m² vakantiewoning voor 4 personen in Bansin (Heringsdorf)
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
Usedom Fewo Karlshagen Golfsurfer
Grote gezellige vakantiewoning in Karlshagen - slechts 2 minuten lopen naar het fijne zandstrand aan de Oostzee van Karlshagen
Duurzaam
Vakantiewoning Huis Vincent Type III
leuke kleine vakantiewoning met 19 m² voor max. 2 personen, uittrekbare slaapbank (140x190), ingerichte keuken met gootsteen, SAT`-TV en badkamer met douche/WC, terras met tuinmeubelen
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Rieten vakantiehuis in Koserow met sauna
Rieten vakantiehuis in Koserow op slechts 500 m van het fijne zandstrand!
Huis met rieten dak op een perceel van 612 m², ca. 115 m² woonoppervlak, 2 verdiepingen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote woonkamer, open haard, sauna, ca. 20 minuten lopen naar het strand van de Oostzee, rustige locatie
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Haus Vincent; Zinnowitz
tweekamer-vakantiehuis voor 2+1 pers.; maisonnette; 50 m² woonoppervlakte; slaapgedeelte op de begane grond (tweepersoonsbed en extra bed); op de begane grond ingerichte keuken, badkamer (douche/WC), woongedeelte met terras,
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
20% Actie 17-09-2026 - 19-09-2026
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Het kon niet meer primair zijn
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Karlshagen
Het vakantiehuis biedt 120m² woonruimte, ruimte voor 6 vakantiegangers, een individuele inrichting, een terras van 60m², buiten-tv, wifi, sauna. E-bikes kunnen veilig opgeborgen worden.
Duurzaam
Usedom Vakantiehuis Karlshagen Sonnensegler
Grote gezellige vakantiewoning direct aan de jachthaven van Karlshagen met parkeerplaats en wifi. Rustige ligging en geweldig uitzicht vanaf het 20 m² grote terras direct aan het havenbassin.
Duurzaam
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met terras, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
121€ voor 19 sep. - 26 sep.
102€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 19 sep. - 26 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 122 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.407 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox