Hoe duur is een vakantiewoning op Usedom?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 120 € voor één nacht.
Villa Cornelia Vakantiewoning 2 Zeemeeuw
Moderne vakantiewoning, ca. 35m voor 2 personen, dicht bij het strand, onder monumentenzorg vallende Villa Cornelia , gezellige veranda, relaxstoelen, zithoek voor de villa, parkeerplaats bij het huis.
Vakantiewoning (4) tot 4 p. - Relax
Vakantiewoning tot 4 personen, 2 slaapkamers, W-Lan, terras, parkeerplaats - rustige ligging
5 STERREN 200 QM Vakantiehuis, 4 SLAAPKAMERS, WELLNESS SAUNA
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Bijzonder duurzaam
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Duurzaam
Amber House Appartement 1 (begane grond links)
Strandnabij 3-kamer appartement op de begane grond, 2 terrassen, parkeerplaats, fietsenberging, open haard, rustig gelegen
Duurzaam
Rieten vakantiehuis direct aan het kustbos
Nieuw in het programma - TOP 5***** Appartement(en) - 2 vakantiewoningen in een rieten huis
Zeer duurzaam
Haus Lagune op het eiland Usedom
Haus Lagune Usedom in Krummin: 55 m², 2 kamers, plaats voor 4 gasten – uw vakantie aan de Oostzee!
Rustig vakantieverblijf vlakbij het strand
Nostalgisch vissershuis van de familie Lüder in Zecherin
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
Zwergenhaus Dustin "Zwergenkammer"
Vakantieappartement "Zwergenkammer" in het Zwergenhaus Dustin in Zinnowitz, Usedom, Oostzee, ruimte voor 2 personen.
Duurzaam
Eerste rij - direct achter de duinen, Exclusief rietgedekt vakantiehuis Karlshagen
15% Actie 28-09-2026 - 05-10-2026
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.4
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement voor 4 +1 pers. met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met balkon
Zomertuin 37 Vakantie met hond
70 m² comfortabele vakantiewoning met balkon 2 slaapkamers goed voor snurkers en gezinnen Grote woon- en eetkamer. Nieuw 2021 WLAN 35GB/week
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Vincent -Type I.2
Wij bieden u een comfortabel 3-kamerappartement met een oppervlakte van ca. 62 m², 2 aparte slaapkamers, badkamer met douche/wc, keuken met afwasmachine, woongedeelte met terras.
Wellness vakantiehuis Am Sturmfeld
Wellness vakantiehuis voor 6 personen met een 5-persoons whirlpool en een houtsauna
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Bijzonder duurzaam
Stijlvol ingericht vakantiehuis in bungalowstijl op een perceel van 600 m², rustig gelegen, 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, niet-rokenobject, drempelvrij
Zeer duurzaam
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Exclusieve, ruime en modern ingerichte vakantiewoning met gebruik van tuin en slechts 500 m van het strand. 4 fietsen zijn inbegrepen.
Zeer duurzaam
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 155€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 21% vrij
131€ voor 05 sep. - 12 sep.
103€ Jaarlijks gemiddelde
37% voor 05 sep. - 12 sep.
54% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven op Usedom een gemiddelde prijs van 120 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Kaiserbäder und Achterland of Gnitz bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen op Usedom, moet u zeker Gothen 2, Mijn kleine Zanzibar huis 2 en 5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1 nader bekijken.
Ja, op Usedom zijn er 2.399 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Usedom-Nord, Kaiserbäder und Achterland en Central Usedom.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox