Check-in
Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
123 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 8 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Welkom in het huis " My little Zanzibar House 2 - het tweede van onze twee prachtige vissershuisjes in Zirchow.
Zodra u binnenkomt, voelt u zich thuis in de gezellige sfeer van ons vissershuisje. We hebben het hele huis ingericht in warme kleuren en met mooie lampen. Door een royale glazen deur ziet u het hart van ons huis: onze keuken met chique kookeiland en zitje. Hier heb je uitzicht op je geliefden terwijl je iets lekkers klaarmaakt.
Het zal je aan niets ontbreken. We hebben de keuken ingericht naar een hoge standaard met veel mooi servies en alles wat je zou willen in een keuken.
Mooie glazen en verschillende besteksets laten u genieten van uw vakantie zonder steeds te moeten afwassen.
Vanaf het kookeiland heeft u zicht op de grote eettafel met elegante Italiaanse kroonluchter en de gezellige tv-lounge met een fluwelen leren bank, open haard en gebogen tv.
Hier liggen diverse bordspellen en Usedom-kaarten voor u klaar in de ladekast.
Op de begane grond vindt u onze luxe badkamer met een grote Finse gekleurde lichtsauna. Na uw sauna kunt u in onze kleine tuin met oude bomen genieten van de frisse boslucht.
Via een witte houten trap bereikt u de bovenverdieping met slaapkamers en een ruime wellnessbelevingsdouche onder riet. Alle kamers hebben prachtige kroonluchters, die de gezelligheid van de kamers benadrukken.
In de grote slaapkamer kunt u wegdromen in een comfortabel boxspringbed.
De tweede slaapkamer heeft twee gezellige bedden, originele nachtkastjes, TV en een grote patiodeur met een balkon met uitzicht op het groen.
Alle kamers zijn ingericht met ingebouwde kasten en bergruimte.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 8 kilometer
8 kilometer
Meer 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 8 kilometer
8 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 8 kilometer
8 kilometer
Station 8 kilometer
8 kilometer
Snelweg-afrit 20 kilometer
20 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vissersdorp Zirchow heeft een droomachtige verhoogde ligging direct aan de lagune van Szczecin. Er is zorgvuldig gebouwd op parkgrond met oude bomen, zodat de natuurlijke charme van een oud vissersdorp behouden blijft.
Niet ver van de keizerlijke badplaatsen Ahlbeck, Heringsdorf en Bansin met hun fantastische fijne zandstranden aan de Oostzee, heeft u vanaf hier ideale omstandigheden voor een ontspannende vakantie in uw eigen vakantiehuis.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 200 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Als u een extra linnenpakket wenst, neem dan contact met ons op. Onze prijzen zijn eindprijzen. Alle bijkomende kosten zoals sauna, open haard, energiekosten, beddengoed, handdoeken en parkeren voor de deur zijn inbegrepen. In de maanden juni, juli en augustus worden alleen vervolgboekingen geaccepteerd. Het eerste handdoekenpakket is inbegrepen. |
Annuleringsvoorwaarden:
Neem contact op:
Het vissersdorp Zirchow wordt gekenmerkt door zijn zorgvuldige ontwikkeling op percelen met oude bomen. De nieuw gebouwde huizen met rieten dak zijn gemodelleerd naar oude vissershuisjes en stralen een gezellige charme uit.
Na een dag aan het strand of een tocht over het eiland kunt u zich verheugen op "uw" huisje op het platteland met een balkon, een eigen terras en voorzien van alle comfort voor een gelukkige en ontspannende vakantie.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 03-03-2026
76 Beoordelingen
Totale beoordeling
April 2023
Tamara H. uit Mainz
Mooie rietgedekte cottage aan de lagunezijde met sauna en open haard
Fijn huisje met aan 3 zijden een buitenzitje. De buurhuizen van dit vakantiedorp liggen naar schatting op 10 m afstand. Het ligt aan de kant van de lagune zonder directe toegang tot de zee bij het vliegveld voor kleine vliegtuigen - we hebben nooit een vliegtuig zien opstijgen of landen. Een vliegtuigtentoonstelling kan worden bezocht in Hangar 10. Het is er idyllisch rustig. (Alle naburige huizen waren onbewoond toen wij er waren). De stranden van de Kaiserbäder liggen op ongeveer 15-20 minuten rijden. De inrichting is individueel en van hoge kwaliteit. Perfect voor 4 personen. De open haard en de sauna maken het huisje erg gezellig. Een wandeling / korte wandeling naar Kamminke is mogelijk vanuit het huis.
Het contact met de hospita was vriendelijk en ongecompliceerd. Ook de sleuteloverdracht via opruimen bij het luchthavengebouw op weg naar het huis.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie
Juli 2022
Stefanie B. uit Trebbin
Vakantie
Het huis is liefdevol ingericht. Er ontbrak niets! De locatie is rustig en toch niet ver van het water. Precies goed voor ons. Fietsen zijn handig om mee te nemen als u iets van de natuur wilt ervaren. Zoals wij deden! Het was een heerlijke tijd
Aanbevolen voor: Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie
April 2022
Sebastian W. uit Wolfenbüttel
Graag herhalen
We waren met 5 personen en 1 hond daar met Pasen.
Het is een prachtige omgeving. Met de auto ben je snel overal. Het Stettiner Haff is vlakbij. Helaas vonden we geen toegang tot het water.
Het huis is verder erg mooi en liefdevol ingericht. De voorzieningen zijn van hoge kwaliteit. Er zijn 2 badkamers met inloopdouche en zelfs een sauna.
We waren allemaal erg enthousiast. Ook de communicatie tussen verhuurder en huurder is uitstekend. Bij navraag per e-mail kwam er binnen de kortste keren een antwoord.
Het enige kleine kritiekpunt is dat het vertrek al om 10 uur moet plaatsvinden. Twee uur extra tijd op de vertrekdag zou goed zijn zodat men voldoende kan uitrusten voordat men lange afstanden naar huis moet rijden en zich rustig kan voorbereiden. De tijd van 10 uur kan echter ook aan de dienstverlener liggen.
Verder altijd graag in de toekomst.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Februari 2022
Horst R. uit Hannover
Prachtig en rustig
Zeer liefdevolle inrichting en schoon. We hebben genoten van de nabijheid van het Haff en de mooie wandelingen. Gewoon heerlijk en ontspannend vanaf dag 1.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Januari 2022
Frank-Günther H. uit Stadthagen
Mooie rustige week.
Zeer mooi huis op een rustige locatie. Het Haff is op een steenworp afstand. We hebben hier mooie wandelingen gemaakt met onze Corgi. Prachtig uitzicht op het water. Ontspannen vakantie in een comfortabel huis met een top sauna.
Contact
Mevr. A. Hildebrandt
Wij, de Hildebrandts, brengen onze vakantie graag door in vakantiewoningen en -huizen. Nu hebben we met "My little Zanzibar 1 en 2" onze kleine droomhuizen gebouwd, waarin we al onze goede ervaringen hebben verwerkt. Wij staan altijd in contact met onze gasten om een constante kwaliteit te garanderen en om dingen te ontdekken die misschien geoptimaliseerd kunnen worden. Het is ons uiteindelijke doel dat u, beste gasten, tevreden bent en aangename herinneringen aan ons overhoudt. Met de beste groeten uit het zuiden van Hamburg! Angela en Klaus Hildebrandt
Gastvrouw sinds: 08-11-2017
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 105800
Andere accommodaties van Mevr. A. Hildebrandt
Zirchow, Usedom, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Zirchow, Usedom, Oostzee
Zirchow, Usedom, Oostzee
Zirchow, Usedom, Oostzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Usedom
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kaiserbäder en Achterland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 105800
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 8 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/105800.htm
«Mijn kleine Zanzibar huis 2» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 76 gegeven Beoordelingen.