Hoe duur is een vakantiewoning in Freyung-Grafenau?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 148 € voor één nacht.
Vakantiehuis Schuttholz -Huis Vanessa
Prachtig idyllisch gelegen huis met eigen tuin - ideaal voor gezinnen met kleine kinderen en honden met uitzicht op de open plek in het bos.
Hütte41 - Hutgevoel met comfort
Cottage gevoel met privé whirlpool en sauna, houtkachel, vaatwasser, Wi-Fi en vloerverwarming. Omheind.
10% Actie 04-04-2026 - 11-04-2026
Nationalparkhome - Waldhäuser ****
Het bijzondere vakantiehuis - midden in het Nationaal Park Beierse Woud! Rustig gelegen landhuis in het hoogst gelegen dorp van Neder-Beieren! Sauna, speeltuin, ... Vier sterren **** van DTV!
Vakantiewoning Fernblick *****
Het ruime appartement van 103m² ***** sterren. Zonnige zuidhelling met prachtig uitzicht in de verte aan de rand van het bos, omheinde tuin, open haard, WiFi, garage, vijver, hoogwaardige uitrusting!
Zeer duurzaam
Hackl's Vakantiehuis Sonnenwald
Modern ingerichte FH met wintertuin en ver uitzicht, een terras van 100 m² en een omheinde weide van ca. 600 m² (gaas, 1 m hoog). Honden zijn welkom. Alle gebruik
Zeer duurzaam
Hütte40 - Hutgevoel met comfort
Hutgevoel met privé whirlpool en sauna, houtkachel, vaatwasser, Wi-Fi en vloerverwarming. Omheind.
Blockhaus-chalet met whirlpool en sauna in het Beierse Woud - honden welkom
Duurzaam
Gezellig chalet in het hart van het Beierse Woud met terras en tuin voor exclusief gebruik Ideaal voor koppels, familie, wandelaars, bosfluisteraars, kenners of sporters
Zeer duurzaam
5% Actie 13-04-2026 - 28-04-2026
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Windorfer in Neureichenau biedt ruimte aan 3 personen in 100 vierkante meter woonruimte met 3 kamers.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Lea Sophie Beierse Woud
Zeer rustige vakantiewoning met grote tuin en barbecueplaats met gazebo voor exclusief gebruik. 2 slaapkamers, nieuwe keuken-woonkamer met vaatwasser en Senseo.
Duurzaam
Bij ons vindt u rust en ontspanning
Vakantiehuis Elisabeth, Bayer. Bos
Alleen in een vakantiehuis (4 sterren DTV), 2 badkamers2 slaapkamers, open haard. Nationaal Park Beierse Woud, grensdriehoek, Boheemse Woud, Wandelen op de "Goldsteig".
Hütte Auszeit ligt op 900 m met een prachtig uitzicht ver over het dal. Het huis heeft een grote omheinde tuin voor exclusief gebruik.
Duurzaam
Gezellige, rustieke boerderij ingericht met aandacht voor detail. Wacht op u in het Beierse Woud!
Deze villa met 5 sterren ( DTV) is beschikbaar voor uw alleengebruik tijdens uw vakantie. vanaf nu met laadstation voor uw e-auto en e-bike!!!!
Duurzaam
Sylvie's Waldhäusl bij het meer
Vakantiehuis voor maximaal 5 personen aan de Kurparksee met wifi
Comfortabele, goed onderhouden vakantiewoning van 90 m² in landhuisstijl.
Landhuis St.Oswald met zwembad
Het mooiste vakantiehuis in Duitsland voor groepen, met zwembad in de zomer en whirlpool in zomer en winter
Duurzaam
Ferienwohnung Waldkirchen | Penthouse
Vakantieappartement Beierse Woud – Luxe, rust & natuurgenot in Waldkirchen
Bijzonder duurzaam
Het zonnige en rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich op een afgelegen locatie op een heuvel met uitzicht op het vakantieoord Klingenbrunn. Geschikt voor 2 tot 6 personen, met 3 slaapkamers.
Nieuw gebouwd vakantiehuis met sauna.
10% Vroeg 29-10-2026 - 18-12-2026
Vakantiewoning in het Sonnenwald Fewo46
Met een prachtig ver uitzicht op 800 m boven de zeespiegel verwelkomen wij u in Brotjacklriegel, het oriëntatiepunt van het Sonnenwald, in het Beierse Woud, in ons appartement 46
Vakantieappartement met terras.
4 sterren vakantiewoning met terras.
5% Vroeg 15-03-2027 - 20-12-2027
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 131€/nacht
Duurste maand:
januari - Ø 147€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
147€ voor 04 apr. - 11 apr.
133€ Jaarlijks gemiddelde
72% voor 04 apr. - 11 apr.
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 148 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Freyung of Jandelsbrunn bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Freyung-Grafenau zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Nationalparkhome - Waldhäuser ****, Hütte40 - Hutgevoel met comfort en Vakantiewoning Fernblick ***** zijn bijzonder aan te bevelen.
U hoeft uw huisdier in Freyung-Grafenau niet achter te laten, want er zijn 95 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Freyung, Waldkirchen en Bavarian Forest National Park bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox