Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiewoning Fernblick *****

Thurmansbang

Max.  4   gasten
110m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
110m²
2 Slaapkamers
Delen
DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

36 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Zeer duurzaam Deze woning voldoet aan 8 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

DTV-classificatie Deze accommodatie is gecontroleerd en beoordeeld volgens de sterrencriteria van de Duitse Toerismevereniging. Afhankelijk van de faciliteiten en de service, krijgt de accommodatie één tot vijf sterren.

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

36 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Een verschoning van het beddengoed is bij langere verblijven uiteraard gratis!
Ontspan in onze ruime tuin, die is uitgerust met drie terrassen en een schitterend panoramisch uitzicht biedt. Hier kunt u relaxen op een Hollywoodschommel, het zich gemakkelijk maken op comfortabele ligbedden of in hangstoelen, en genieten van het hoogwaardige tuinmeubilair van Ambia.

Wij wensen u een aangenaam verblijf bij ons!

Ik heb de eerste inventarisatie verzorgd! U vindt voldoende voorraden: koffie, zout, suiker, afwasmiddel, theedoeken, zeep, toiletpapier, wasmiddel, vuilniszakken. Ook brandhout is op elk moment beschikbaar, zodat u direct aan de slag kunt!

Geniet van de rust in onze uitgestrekte tuin – uw privacy is belangrijk voor ons.
Licentie- of registratienummer: ID: h_39276

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1 kilometer

1 kilometer

Meer 1 kilometer

1 kilometer

Skilift 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 140 kilometer München

140 kilometer

Station 30 kilometer Passau

30 kilometer

Snelweg-afrit 15 kilometer Garharm

15 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Thurmansbang ligt in Niederbayern. De gemeente in het Beierse Woud ligt in het drielandenpunt Duitsland-Oostenrijk-Tsjechië. Op een van de mooiste plekken in het zuidelijke Beierse Woud, 25 km van de drierivierenstad Passau en slechts 12 km van de snelweg A3.

Recreatiemogelijkheden: in de directe omgeving liggen vijf bosmeren, die in de zomer uitnodigen tot zwemmen en boottochten. Dreiburgensee, Bruchwiesweiher, Ebenreuther See, Saldenburger See & Eginger See.

Jagers en vissers vinden hier ideale omstandigheden voor hun hobby. Loop in de voetsporen van de bevers rond de Dreiburgensee. In de winter wordt het dorp omgetoverd tot een waar sneeuwparadijs, waar zich ook de Erlenberg-skilift bevindt.

1 lift met 200 m piste, schijnwerpers, skiclub, 38 km langlaufloipes, 17 km winterwandelpaden.

De Große Arber is met zijn 1456 meter de hoogste berg van het Beiers-Boheemse bergmassief en wordt daarom op een afstand van 50 km ook wel de "Koning van het Beierse Woud" genoemd. In slechts 10 km bereikt u de levende westerse stad Pullman City. Sonnentherme (kuuroord), Eging am See slechts 8 km. (het hele jaar geopend)
Bad Griesbach Therme 45 km
Bad Füssing Terme 51 km
Bad Birnbach 60 km
Boomkroonpad 27 km
Een reis naar de bisschopsstad Passau met in de kathedraal het grootste kerkorgel ter wereld.
Boottochten in het Kristalschiff.
Een van de mooiste steden "Barokstad Schärding en Obernberg" is een bijzonder hoogtepunt.
Voor kinderen is er ponyrijden rond de Dreiburgensee. (Prijs 1 uur 15 €)
Bij de Dreiburgensee en de Eginger Badesee is waterfietsen een belevenis.
Excursies naar het Nationaal Park met zijn openlucht dierenverblijf, boomtoppenpad en boomtoppenwandeling.
In de directe omgeving vindt u goede huiselijke herbergen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Jagen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Skiën
Tennis
Volleybal
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Resterend bedrag: 3 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Verhuur voor Kerstmis en Nieuwjaar op aanvraag. Verhuur op korte termijn (lang weekend enz.) op aanvraag. Verhuur op lange termijn mogelijk. Weekendboeking (vast tarief voor kort verblijf: 100,00 Euro eenmalig) .
De huurprijs heeft betrekking op het object per nacht voor 2 personen/ voor een verblijf van een week en 1 slaapkamer. Als u 2 slaapkamers voor 2 personen nodig heeft, is er een toeslag van 10,00 Euro per nacht. Elke extra persoon: 10,00 Euro per nacht.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 21 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 21 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

Bij ons ervaart u een stressvrij verblijf! Er zijn geen vooruitbetalingen en geen verborgen kosten. U doet gewoon een aanvraag, wij bevestigen deze, en na uw bevestiging van de reservering betaalt u pas 21 dagen voor uw aankomst het volledige bedrag. Eén tot twee dagen voor uw aankomst vragen we u ons uw aankomsttijd te laten weten, en dan staat niets een ontspannen vakantie meer in de weg! Onze service op afspraak omvat onder andere:

- Ophaalservice van het vliegveld of treinstation
- Broodjesservice
- Boodschappenservice
- Verse scharreleieren uit de nabijgelegen plaats – wij halen ze voor u!
- Zelfgemaakte jam uit de regio
- Honing van een regionale imker
- Seizoensgroenten en -fruit uit eigen teelt, op verzoek beschikbaar!
- Barbecueavonden met verschillende grill-specialiteiten uit onze streek, zoals Peka of Sac, ook op verzoek mogelijk! Geniet van een tuin-barbecue met ons en de sfeer van een kampvuur.

Aanvullende informatie:
Verhuur tijdens Kerst en Oud en Nieuw is op aanvraag mogelijk. Korte verhuurperiodes, zoals voor verlengde weekenden, kunnen ook worden aangevraagd. Lange termijn verhuur is uiteraard mogelijk. Let op: roken is niet toegestaan ​​in het appartement; roken is toegestaan op het terras. Informatie voor hondeneigenaren

Vanaf nu is er een ruimte met een koel-vriescombinatie beschikbaar waar u gemakkelijk de BARF-voeding voor uw geliefde honden kunt bewaren. Bovendien heeft u de mogelijkheid om uw voer vooraf naar ons te laten verzenden. Zo kunt u ontspannen reizen terwijl wij uw voer veilig bewaren tot uw aankomst.

Aankomst met elektrische auto

Als u met een elektrische auto arriveert, kunt u volledig ontspannen zijn. In een straal van 1 tot 6 kilometer vindt u talrijke elektrische oplaadstations.

Aankomst met de elektrische fiets

Als u met de elektrische fiets komt, kunt u uw accu in onze garage opladen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 10-09-2025


81 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Sonja P. uit Würzburg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Droomvakantie

Vandaag wil ik een 100% aanbeveling doen.
We hebben samen met onze 2 honden,
14 prachtige dagen doorgebracht in de vakantiewoning Fernblick in Thurmansbang -
Wat moet je zeggen?
Deze accommodatie is een absolute droom!
De omheinde tuin met de kleine vijver is een waar paradijs -
onze viervoeters konden naar hartenlust ravotten, spelen, snuffelen en gewoon hond zijn.
Tegelijkertijd was het voor ons pure ontspanning!
Rust, natuur en een prachtig uitzicht. In de omgeving zijn er ontelbare prachtige wandel- en uitlaatpaden, of het nu door het bos is of langs de idyllische meren rond Thurmansbang. Het bijzondere hoogtepunt is echter de liefdevolle, hartelijke verhuurster Bija. Met haar warme manier zorgt ze ervoor dat je je meteen welkom voelt - net als bij vrienden! We hebben nu al 2 keer hier doorgebracht en kijken nu al uit naar 2027, omdat voor 2026 helaas alles al volgeboekt is. Voor ons was het weer een absolute droomvakantie, die we niet zullen vergeten. Deze vakantiewoning kunnen we echt voor 100% aanbevelen!

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Augustus 2025

Fabienne P. uit Gründau

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie, zoals je die je niet mooier kunt wensen

Mijn Duitse Pinscher Hector en ik mochten dit jaar dankzij een boekingsgat vier nachten bij Bija in het Beierse Woud doorbrengen – en onze verwachtingen werden volledig overtroffen. Een hartelijker, liefdevoller, mooiere accommodatie kun je je niet voorstellen: Het ontbreekt aan niets, Bija heeft te allen tijde een luisterend oor, onbetaalbare tips, en ze verwent haar twee- en viervoetige gasten vanuit haar hart. De omgeving is eveneens een droom, en een enkele vakantie zou nooit genoeg zijn om al de indrukwekkende natuurschoon en geweldige wandelroutes van de omgeving te verkennen. En precies daarom heeft Bija met ons ook nieuwe vaste gasten gewonnen: We komen terug, en dat zeker niet maar één keer . . . Dank voor alles, liefste Bija, en op veel meer onvergetelijke momenten bij en met jullie!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Single-vakantie

Juli 2025

Christin Z. uit Freyburg (Unstrut)

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Gewoon perfect voor twee- en viervoeters ?

We waren nu al voor de derde keer in dit droomachtige vakantiehuis en voelen ons hier elke keer thuis. Het is gewoon alles aanwezig wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie – met zoveel liefde ingericht en perfect uitgerust.

De ligging direct aan het bos is heerlijk rustig en ideaal om tot rust te komen. Al bij aankomst voel je dat dit een heel bijzondere plek is om te ontspannen.

Een enorme dankjewel aan de gastgevers – zo hartelijk, open en altijd voor ons klaar. Men merkt gewoon dat het welzijn van hun gasten echt belangrijk voor hen is, en dat maakt het verblijf zo bijzonder.

Ook onze hond was weer in het paradijs: het volledig omheinde terrein is gewoon perfect, zodat hij vrij kon rondrennen terwijl wij heerlijk konden genieten van de tijd.

We rijden altijd met een glimlach in ons hart naar huis en kijken nu al enorm uit naar de volgende keer. Dit vakantiehuis is voor ons een klein hartsoort geworden ❤️

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier

Juni 2025

Martina K. uit Tawern

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtige woning

Wij zijn met 2 personen en 3 honden daar geweest. De honden waren uitzonderlijk geen probleem. Vaak is dat bij 3 een groot probleem. Boeking was ongecompliceerd. De gastvrouw was erg aardig.
De foto's zijn niet opgepoetst en komen overeen met de werkelijkheid. Een mooie en brandschone woning wacht op je, omringd door een zee van bloemen, met een mooi klein grasveldje met vijver.
Alles is omheind en beveiligd. Parkeerplaats op de binnenplaats. Locatie aan de rand van het bos, daardoor was het ook bij 30 graden erg aangenaam daar. We zijn veel gaan wandelen. In de buurt van het Eginger Meer en het 3 Burgen Meer. Aangezien ik beperkt ben in het lopen, waren de meren voor mij een niet zo steile op en neer wandeling. Naar de woning gaat het enkele trappen naar beneden. Er is een leuning aanwezig. In de ruimtes zijn er hier en daar hoogteverschillen (klein randje) en men moet daar op letten, vooral als men goed kan vliegen. Het heeft me echter niet gestoord. De douche is bij het instappen echt antislip. Vrouw heeft daar geen badslippers nodig. De instap is ook zonder probleem te doen. Voor mensen met lichte beperkingen dus ook aan te raden.
Wij en de 3 Wuffels hebben ons meteen op ons gemak gevoeld. De verhuurders helpen graag bij vragen.
We kijken al uit naar een hernieuwde ontmoeting.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Romantische vakantie

Mei 2025

Petra B. uit Veitshöchheim

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Prachtig met liefde ingerichte vakantiewoning

We waren de eerste keer hier en waren enthousiast... er ontbrak niets... tuin super.. alles groen, verzorgd. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld en komen graag terug. Dank daarvoor!!

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Romantische vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Ferienwohnung Fernblick
Mevr. B. Mehmedovic

Mevr. B. Mehmedovic

Andere accommodaties van Mevr. B. Mehmedovic


meer informatie

Objectnummer: 325198

Laatst bijgewerkt: 10.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/325198.htm

Ferien Wohnung Fernblick

Mevr. Bija Mehmedovic

Lärchenweg, 11

94169 Thurmansbang

0049(0) 49085047919830


«Vakantiewoning Fernblick *****» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 81 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Zeer duurzaam Deze woning voldoet aan 8 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit