Hoe duur is een vakantiewoning in Fröhnd?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Fröhnd vinden vanaf 54 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Fröhnd
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Fam. Schneider Ried
Moderne en hoogwaardig gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping, 100 m², 2 tweepersoonskamers, grote woon-eetkamer met kookeiland, badkamer met regendouche en aparte wc bovendien
Het vakantiehuis Maal ligt in Todtnau, in het idyllische natuurgebied van het Schawarzwald. Geniet van ontspannende dagen in ons moderne huis op een absolute droomlocatie met uitzicht op de bergen
Duurzaam
10% Last minute 02-09-2026 - 10-09-2026
Casa Alma Moderne droomflat in het Zwarte Woud met wintertuin
Casa Alma Wohlfühl-Dachgeschoß
Comfortabele zolderflat met whirlpool en open haard.
Haus Thiel in Todtnau Todtnauberg, 70m², voor 2 personen in het mooie Zuid-Zwarte Woud.
Huis-Bettina Münstertal Zwarte Woud
Ons liefdevol onderhouden huis, omgeven door vele bloemen, gezellige zithoekjes en het prachtige uitzicht vanaf het balkon nodigen uit tot een ontspannen vakantie.
Duurzaam
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Boerderij gerenoveerd en verbouwd rond 1830
Duurzaam
Vakantiehuis nr.13 ligt op een zonnige zuidhelling in het vakantiedorp Rechbergblick in Bernau in het Zwarte Woud Ontspanning of lichaamsbeweging, hier begint uw vakantie.
Liefdevol ingerichte vakantiewoning in het zuidelijke Zwarte Woud
Antieke boerderij uit het Zwarte Woud met houtkachel, boerenmeubels. Rustiek houten leistenen huis voor families en vrienden, bij Feldberg, Schluchtensteig, Schluchsee
Gemütliche FeWo am Bach und neben Skipiste
FeWo in Todtnau, 22m², voor 4 personen, aan de beek en skipiste.
Zonnig 4-sterren appartement bij de Feldberg.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Fröhnd vinden vanaf 54 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 54 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Fröhnd zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantieappartement Gezinsvakantie Fröhnd, Vakantieappartement Gezinsvakantie Fröhnd en Vakantieappartement met 1 slaapkamer zijn bijzonder aan te bevelen.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox