Hoe duur is een vakantiewoning in Fürstenberg - Rheinsberg?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Fürstenberg - Rheinsberg is al te boeken vanaf 10 € voor één nacht.
Charme & Stijl - Puur natuur, bos & meren om de hoek Uitnodigend licht, vriendelijk huis ideaal voor stellen of gezinnen, tuin, open haard, tegenover restaurant & bootinlaatpunt
Rustig Finn huisje aan het meer
Rieten Finn huisje met zeezicht voor 2-4 personen
Vakantiehuis Kleinmenow in Fürstenberg/Havel, 50m² woonoppervlakte, voor maximaal 5 personen, 2 slaapkamers, keuken met woongedeelte, douche op de begane grond, groot terras met schuifdeuren,
Duurzaam
Ferienwohnung Himmelpfort am Hausssee
Vakantieappartement in Himmelpfort, direct aan de Haussee, 40m² voor 3 personen, 2 kamers
Vakantiewoning naar het ooievaarsnest
De flat is klaar voor bewoning in 2020, het heeft 2 kamers, keuken en badkamer ² en in de woonkamer is een grote slaapbank en biedt ruimte voor een derde persoon.
Vakantiehuis "A" met boot aan het meer
Vakantiehuis met boot (motorboot vergunningsvrij), fietsen en kano in Himmelpfort direct aan het meer in het bos, recreatievakantie in het Mecklenburgse merengebied ook met hond
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
september - Ø 95€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 96€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 22% vrij
107€ voor 25 jul. - 01 aug.
107€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 25 jul. - 01 aug.
41% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Fürstenberg - Rheinsberg is al te boeken vanaf 10 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 10 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Fürstenberg - Rheinsberg? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Rustig Finn huisje aan het meer, Vakantiewoning naar het ooievaarsnest en Ferienhaus am Mühlenfließ.
U hoeft uw huisdier in Fürstenberg - Rheinsberg niet achter te laten, want er zijn 32 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Altglobsow en Fürstenberg Havel bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox