Waar is het mooiste in het Mecklenburger merengebied?
Voor een onvergetelijke vakantie in het Mecklenburger merengebied raden wij de vakantiebestemmingen Müritz, Fleesensee en Feldberger Seenlandschaft aan.
Vakantiehuis "F & F" aan het meer met boot
Pure ontspanning in vakantiehuis "Flora & Fauna" aan het meer in rustige ligging, grote tuin; sauna; boot;
Vakantiehuis Villa Dalbenkiste in Göhren-Lebbin met 130m² woonruimte, 2 slaapkamers, voor 6 personen.
15% Actie 10-10-2026 - 05-11-2026
Huis Noorderlicht op de Müritz
Exclusief vakantiehuis met sauna, open haard en gratis Wi-Fi
10% Last minute 10-10-2026 - 15-10-2026
Stijlvol huis met rieten dak direct aan het meer
Geniet van de fantastische locatie en een ontspannen vakantie! Hier wacht je een heerlijke pauze direct aan het Schwerinmeer. Met boot en kano.
7% Vroeg 05-06-2027 - 02-07-2027
Vakantiehuis 9 personen aan het meer, Mirow
150m naar het meer, 120m², 3 slaapkamers (2P,2P,3P), 2 badkamers, sauna, jacuzzi, vaatwasser, wasmachine, droger, houtkachel, WLAN, vloerverwarming, niet-rokers, geen huisdieren.
Modern vakantiehuis, pure hygge! Sauna, whirlpool en slechts 50m van het zwemmeer met SUP en boot.
10% Last minute
Vakantiewoning aan het Pinnowmeer bij Schwerin. Vakantieregio: Mecklenburg-Vorpommern
In een droomachtige oeverligging aan de Plauer See ligt het vakantiehuis Fräulein Frieda in de directe nabijheid van het natuurreservaat Noordoever Plauer See.
Gezellige grote vakantiewoning aan de rand van het centrum van Röbel/Müritz met 2 aparte slaapkamers, zeer geschikt voor gezinnen en koppels.
Het 2-kamer appartement MÜRITZWIESE met 1 slaapkamer en woonkamer met slaapbank voor een 3e persoon ligt dicht bij het water en heeft een gemeubileerd terras.
Huis Ohnesorge aan het Klein-Pritzmeer
Ruime boerderij aan het meer. Upscale inrichting, vijf slaapkamers en drie badkamers. Grote tuin met overdekt terras, roeiboot, kano en barbecuehaard.
20% Last minute
Een warm welkom! Ons mooie, moderne vakantiehuis is nieuw gebouwd en heeft een rustige, vrijstaande ligging. Het staat tot uw beschikking.
Haus am See -Anglerhuis #26 Zwart
Vakantiehuis aan het meer met boot voor max. 4 volwassenen direct aan de Schwarzer See - pure ontspanning of actief Visvakantie met grote woning alleen voor uw vakantie
Vilzseehaus - direct aan het meer
Stijlvol vakantiehuis direct aan het meer met groot perceel en toegang tot het meer
Ons in 2018 volledig gerenoveerde vakantiehuis ligt in het natuurpark Sternberger Seehenlandschaft, met uitzicht op het meer en een boot. Uitrusten, zwemmen, vissen, relaxen!!!
Neu: Superschönes Traumhaus direkt am See
Slechts 20m van het meer: Droom-uitje met familie & vrienden direct aan het zwemstrand – incl. boot & kano
13% Actie 01-11-2026 - 22-12-2026
Gezellige vakantiewoning ideaal voor vissers 20 meter van het water met roeiboot en toegang tot het meer
5% Vroeg 07-06-2027 - 11-10-2028
Een gezellig, modern ingericht vakantiehuis voor 6 personen dat niet in de verdrukking komt door andere huizen. Het ligt in het groen tussen de Glammsee en het aangrenzende bos.
Comfortabel en modern vakantiehuis met houtkachel, 3 slaapkamers, 2 badkamers, twee fietsen inbegrepen, terras met uitzicht op het meer
Licht en modern ingericht houten huis op één niveau met uitzicht op het meer en sauna. Honden welkom!
10% Last minute
Strandnest aan de Fleesensee / Whg. 1
Comfortabel halfvrijstaand huis direct aan het zandstrand van de Fleesensee. Ruime woon/eetkamer met goed uitgeruste keuken. Twee slaapkamers en twee badkamers, privé terras.
30% Actie 10-10-2026 - 01-11-2026
Vakantiehuis Wieschmann Kukuk MV
Vakantiehuis met sauna in Mecklenburg, dicht bij het strand, geschikt voor 8 personen, met internet, Smart-TV 55", wasmachine, vaatwasser, badkamer, ligbad, terras, tuin, fietsen, kinderkorting, groepen, 100 Mbit internet.
Huis Rike, vakantie aan het Plätlinmeer,MV
Onze vakantiehuizen zijn sinds juni 2019 in de verhuur gegaan. Idyllisch gelegen aan de prachtige Plätlinsee, bieden de huizen het hoogste comfort midden in de natuur.
Pure wellness: whirlpool, sauna, gashaard, SKY & Wii
Comfortabel vakantiehuis aan het meer voor 2-6 personen, met sauna, open haard, buitengrill, wifi, 2 parkeerplaatsen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 119€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 151€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 65% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
138€ voor 10 okt. - 17 okt.
133€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 10 okt. - 17 okt.
49% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in het Mecklenburger merengebied raden wij de vakantiebestemmingen Müritz, Fleesensee en Feldberger Seenlandschaft aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in het Mecklenburger merengebied een gemiddelde prijs van 148 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Fürstenberg - Rheinsberg of Mecklenburg-Strelitz. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 34 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het Mecklenburger merengebied raden wij u Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, little Cabin Magic'' Mosler en Ferienhaus Waldeck aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In het Mecklenburger merengebied zijn er 1.907 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Müritz, Fleesensee en Mecklenburg-Strelitz.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox