Waar is het mooiste in het Mecklenburger merengebied?
Voor een onvergetelijke vakantie in het Mecklenburger merengebied raden wij de vakantiebestemmingen Müritz, Fleesensee en Feldberger Seenlandschaft aan.
Vakantiehuis Seehof - Rust, natuur en ontspanning aan de Schweriner See voor de poorten van de hoofdstad
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
-25% Korting 01-11-2025 - 22-12-2025
Duurzaam
Vakantiehuis Vakantie aan het Pälitzmeer
Modern, volledig uitgerust, 6 personen, midden in de natuur, direct aan het water, zwemsteiger aanwezig
Appartement aan de rand van de historische oude stad. Certificaat van de Duitse Toerismevereniging: 4 sterren - Accommodatie met hoog comfort - Hoogwaardige algehele uitrusting - Hoge kwaliteit
Bijzonder duurzaam
Sauna, open haard, terras, boot, een heel vakantiehuis aan het meer...ontspanning van het dagelijks leven, time-out, recreatie - hier breng je de mooiste dagen van het jaar door, in elk seizoen!
Vakantiehuis Wildgans Classic 248
In de buurt van het meer, 120 m2, 3 slaapkamers een 2Pers, 2badkamers, sauna, bubbelbad, vaatwasser, wasmachine, wasdroger, open haard, Verwarming WiFi, vloerverwarming, niet-roker
Appartement bij het natuurpark
Gezellig appartement (puur natuur met binnenplaats, gereedschapsschuur, grote kinderspeelplaats, kano)
Bijzonder duurzaam
Wellness oase w. Infraroodcabine, whirlpool, gashaard, SKY, Wii
Duurzaam
Neu: Superschönes Traumhaus direkt am See
Slechts 20 m tot het strand – geniet van je tijd met familie & vrienden, incl. Canadese kano & boot
-13% Korting 03-01-2026 - 06-03-2026
Bijzonder duurzaam
Gezellige vakantiewoning op zolder met eigen ingang Het Girlitz vakantiehuis heeft 2 appartementen. In elke flat vindt u een infrarood warmtecabine, whirlpool en
Zeer duurzaam
Vakantie Oase Fleeth Morgensonne
Het driekamerappartement van 75 m² heeft 2 slaapkamers, een grote woonkamer met keuken en een grote badkamer. In de omheinde tuin staan tuinmeubelen, een ligstoel en een barbecue op het terras.
Duurzaam
Vakantiehuis 9 personen aan het meer, Mirow
150m naar het meer, 120m², 3 slaapkamers (2P,2P,3P), 2 badkamers, sauna, jacuzzi, vaatwasser, wasmachine, droger, houtkachel, WLAN, vloerverwarming, niet-rokers, geen huisdieren.
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
Duurzaam
1-kamer-appartement met balkon MÜRITZBLICK dicht bij de Müritz tussen Waren en Röbel. Rustig gelegen in een vakantiehuis op een groot terrein.
-15% Korting 01-11-2025 - 22-12-2025
Duurzaam
Onze Blauwe Beer is een houten huis (type Wildgans) in het vakantiepark Mirow. Bijzonderheid: Twee parkeerplaatsen bij het huis
Vakantiehuis op een droomlocatie
Vakantiehuis voor 1-4 personen in Heidepark Silz, direct aan de Fleesensee gelegen, op slechts 200 m van het zandstrand
Zeer duurzaam
Finse cottage met terras op een rustige locatie aan de rand van het dorp met een landelijk karakter. Puur natuur! W - LAN beschikbaar. Profiteer van de speciale aanbiedingen voor een verblijf van 14 dagen
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Röbel Müritz
Nergens anders liggen strand, bos en water zo dicht bij elkaar als in ons strandhuis met direct uitzicht op de Müritz, 100 meter van het strand, 70 m² bovenverdieping voor 2 personen.
Direct aan het Dümmer meer in Mecklenburg, 80 m naar het strand/strand. Groot, omheind terrein, ideaal voor kinderen en honden. Open haard, sauna, vissersboot, overdekt terras. Puur natuur!
Vilzseehaus - direct aan het meer
Stijlvol vakantiehuis direct aan het meer met groot perceel en toegang tot het meer
Vakantiewoning complex Kagar meer
Kleine vakantieplaats bij het Rheinsberg-Mecklenburgse merengebied Gezellige vakantiewoning met terras, midden in het bos, omgeven door verschillende meren, honden toegestaan, WLAN, kano, barbecue
Huis Rike, vakantie aan het Plätlinmeer,MV
Onze vakantiehuizen zijn sinds juni 2019 in de verhuur gegaan. Idyllisch gelegen aan de prachtige Plätlinsee, bieden de huizen het hoogste comfort midden in de natuur.
Duurzaam
"Das gemütliche Quartier" in Ludorf an der Müritz, 130 vierkante meter woonoppervlak op een groot tuinperceel, plaats voor 5 personen, 3 kamers op twee verdiepingen, mooie serre,
Duurzaam
Vakanties voor grote gezinnen en vriendengroepen, ontmoetingsplaats voor professionele of beginnende koks, of een pauze voor bedrijven of werkgroepen in de buurt van de Plauer See.
Zeer duurzaam
Bungalow Vakantiehuis Schaalsee Nr. 2
Vakantiehuis in moderne bungalowstijl voor maximaal 10 personen en 10 honden (tuinperceel omheind tot 1,60 m, buren rechts en links hebben geen honden).
-20% Korting 11-12-2025 - 13-12-2025
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 118€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 152€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 62% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 19% vrij
126€ voor 13 dec. - 20 dec.
143€ Jaarlijks gemiddelde
63% voor 13 dec. - 20 dec.
45% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in het Mecklenburger merengebied raden wij de vakantiebestemmingen Müritz, Fleesensee en Feldberger Seenlandschaft aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in het Mecklenburger merengebied een gemiddelde prijs van 144 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Feldberger Seenlandschaft of Mecklenburg-Strelitz. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 34 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het Mecklenburger merengebied raden wij u Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, little Cabin Magic'' Mosler en Schuur aan het meer FeWo Rieke aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In het Mecklenburger merengebied zijn er 1.373 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Müritz, Fleesensee en Mecklenburg-Strelitz.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.