Hoe duur is een vakantiewoning aan de Röbel & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 145 € voor één nacht.
Vakantieappartement Hammann, Sietow OT Hinrichsberg, 97,73 m², 3 kamers, max. 3 personen.
1-kamer-appartement met balkon MÜRITZBLICK dicht bij de Müritz tussen Waren en Röbel. Rustig gelegen in een vakantiehuis op een groot terrein.
Duurzaam
10% Last minute 12-07-2026 - 19-07-2026
Vakantiehuis Stieglitz - FeWo Blick
Gezellige vakantiewoning met eigen ingang. Er zijn 2 wooneenheden in het vakantiehuis. Infrarood warmtecabine, whirlpool en gastentoilet beschikbaar.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning aan de Töpferwall
Onze vakantiewoning is 85 m² groot - ideaal voor gezinnen, koppels, gescheiden slapers en ligt aan de rand van het stadscentrum met zeer goede vervoersverbindingen en gebruik van de tuin.
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning, idyllisch en rustig gelegen, met terras en barbecueplaats in de mooie tuin, op slechts enkele minuten lopen van het strand
Vakantieappartement Gezinsvakantie Röbel Müritz
Nergens anders liggen strand, bos en water zo dicht bij elkaar als in ons strandhuis met direct uitzicht op de Müritz, 100 meter van het strand, 70 m² bovenverdieping voor 2 personen.
Vakantiehuis Kiebitz - Röbel/Müritz
comfortabel ingericht gezinsvriendelijk vakantiehuis met warmtecabine, whirlpool, open haard, 4 slaapkamers, 8 pers. voor een ontspannende vakantie, ook in de winter
Zeer duurzaam
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* bovenwoning
200 m naar de Müritz, groot balkon, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Strandhuis Kustpromenade****30m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Het 2-kamer appartement MÜRITZWIESE met 1 slaapkamer en woonkamer met slaapbank voor een 3e persoon ligt dicht bij het water en heeft een gemeubileerd terras.
Duurzaam
10% Last minute
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* appartement op de begane grond
200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Huis Noorderlicht op de Müritz
Exclusief vakantiehuis met sauna, open haard en gratis Wi-Fi
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Stieglitz - FeWo Nest
Gezellige vakantiewoning met eigen ingang. In het vakantiehuis Stieglitz bevinden zich 2 wooneenheden. Infrarood warmtecabine, whirlpool en gastentoilet beschikbaar.
Zeer duurzaam
Strandhaus am Müritzufer **** 100 m
Nergens anders liggen strand, bos en water zo dicht bij elkaar als in onze strandhuizen direct aan de Müritz (30 m tot 100 m van het badstrand. Röbel / Müritz
Atelierhaus Melz: 300 m² vakantiehuis in Melz/Müritz voor maximaal 8 personen, 7 ruime kamers.
Gezellige grote vakantiewoning aan de rand van het centrum van Röbel/Müritz met 2 aparte slaapkamers, zeer geschikt voor gezinnen en koppels.
Duurzaam
Ferienaus direkt am Müritzufer
Comfortabel strandhuis, 100 m van het strand, vakantiewoning 55 m², 3 personen, een slaapkamer met tweepersoonsbed 160x200, een slaapbank 140x200.
Röbel MÜRITZBLICK 23 5*vakantiehuis
4-6 pers., 200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Strandhuisje promenade**** 30 m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Gezellige vakantiewoning, idyllisch en rustig gelegen, met terras en barbecue in de prachtige tuin, op slechts enkele minuten lopen van het strand (Müritz).
Nieuw ingerichte, comfortabele vakantiewoning met houtkachel, 97 m² woonoppervlak. Fantastische locatie in de 1e rij naar de Müritz. Ideaal voor een vakantie met z'n tweeën, met vrienden of als gezin.
Het vakantiehuis "Het kleine Gezellige" in Südmüritz OT Ludorf, 65 m², voor 2 personen, 1 kamer. De overdekte terras en de grote tuin nodigen uit om te ontspannen.
Duurzaam
"Das gemütliche Quartier" in Ludorf an der Müritz, 130 vierkante meter woonoppervlak op een groot tuinperceel, plaats voor 5 personen, 3 kamers op twee verdiepingen, mooie serre,
Duurzaam
Urgemütelijk, harmonieus & comfortabel. Temidden van bossen & meren. Hier vind je echte ontspanning.
Zeer duurzaam
Haus Seestern im Müritzseepark Röbel
Vakantiewoning "Haus Seestern" in Röbel met 2 woningen van elk 50m² voor maximaal 4 personen.
10% Last minute
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 149€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 89% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 28% vrij
123€ voor 18 jul. - 25 jul.
128€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 11 jul. - 18 jul.
64% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 145 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Röbel & omgeving, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Buchholz, Röbel Müritz en Vipperow.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, Strandhaus an der Müritz 100m en Serin nest aan de Röbel & omgeving het beste beoordeeld.
Ja, aan de Röbel & omgeving zijn er 132 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Buchholz, Röbel Müritz en Stuer.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox