Hoe duur is een vakantiewoning aan de Müritz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 35 € per nacht.
Vakantiehuis aan het meer bij de Müritz
Rustig omheind vakantiehuis aan een natuurreservaatmeer in het Mecklenburgse merengebied. Alleenstaande locatie met uitzicht op velden en bossen. Ontspanning en natuur. +++ HOND WELKOM +++
Strandhuisje promenade**** 30 m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Vakantiehuis - Aan de oever van het meer -
Zeer mooie vakantiewoningen in de onmiddellijke nabijheid van het badstrand en de jachthaven. Met een groot terras of balkon op het zuiden, tuin en barbecue, nodigt het u uit om te ontspannen!
Huis Noorderlicht op de Müritz
Exclusief vakantiehuis met sauna, open haard en gratis Wi-Fi
Ons vakantiehuis is eind 2015 opgeleverd en ligt in een van de mooie zijstraten, direct in het historische oude centrum van Waren op 120m van de stadshaven.
Een warm welkom! Ons mooie, moderne vakantiehuis is nieuw gebouwd en heeft een rustige, vrijstaande ligging. Het staat tot uw beschikking.
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
10% Last minute 09-11-2026 - 11-11-2026
1-kamer-appartement met balkon MÜRITZBLICK dicht bij de Müritz tussen Waren en Röbel. Rustig gelegen in een vakantiehuis op een groot terrein.
Röbel MÜRITZBLICK 23 5*vakantiehuis
4-6 pers., 200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Ferienaus direkt am Müritzufer
Comfortabel strandhuis, 100 m van het strand, vakantiewoning 55 m², 3 personen, een slaapkamer met tweepersoonsbed 160x200, een slaapbank 140x200.
Vakantiewoning aan de Töpferwall
Onze vakantiewoning is 85 m² groot - ideaal voor gezinnen, koppels, gescheiden slapers en ligt aan de rand van het stadscentrum met zeer goede vervoersverbindingen en gebruik van de tuin.
Vakantiehuis in het Lake District
Uw vakantiehuisje op een rustige locatie in het hart van het merengebied van Mecklenburg ligt aan het meer en heeft een eigen boot-/zwemsteiger. Het Nationaal Park Müritz begint voor uw deur.
Comfortabel & modern vakantiehuis voor 4 personen, aan de rand van Waren Müritz met overdekt terras & WLAN
15% Last minute
Fewo: 71 m² 1 woonk. met SatTV, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (één met mog. bijzetbed), badkamer met bad en douchemog. in het bad (staand), 1 keuken, WLAN, wallbox
Strandhuis Kustpromenade****30m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Gezellige grote vakantiewoning aan de rand van het centrum van Röbel/Müritz met 2 aparte slaapkamers, zeer geschikt voor gezinnen en koppels.
PROVENCE met 1 slaapkamer en terras in een vakwerkhuis op de binnenplaats. Rustiek direct in Waren. Gezellig en harmonieus. Dicht bij het water strand, haven, oude stad. Parkeerplaats.
Comfortabel Zweeds houten huis op perfecte locatie aan de rand van het bos bij Useriner See, 65 m², 3 slaapkamers, houtkachel, WLAN, terras met houtskoolgrill en grote tuin.
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Röbel Müritz
Direct aan de oever van de Müritz bevindt zich het vakantiehuis met souterrain-app. 55 m² voor 3 pers., parterre-app. 65 m² voor 4 pers., bovenverdieping-app. 70 m² voor 2 pers., prijzen per appartement.
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* bovenwoning
200 m naar de Müritz, groot balkon, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
5% Vroeg 30-10-2027 - 05-11-2028
Haus am See -Anglerhuis #26 Zwart
Vakantiehuis aan het meer met boot voor max. 4 volwassenen direct aan de Schwarzer See - pure ontspanning of actief Visvakantie met grote woning alleen voor uw vakantie
Strandhuis met direct uitzicht op de Müritz, appartement op de bovenste verdieping 65 m², 2 slaapkamers, slaapgelegenheid voor maximaal 4 personen, 1 badkamer en een parkeerplaats.
Vakantiewoning aan de Müritz met WLAN
Feel-good ambiance aan de Müritz voor maximaal 10 personen; parkeerplaats DIRECT BIJ HET HUIS, gratis Müritz-strand op 1 minuut lopen met grote ligweide, centrum in 800 m !!!!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 154€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 22% vrij
123€ voor 07 nov. - 14 nov.
154€ Jaarlijks gemiddelde
79% voor 07 nov. - 14 nov.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 35 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Müritz, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Hartwigsdorf, Rechlin en Userin.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, Vakantiehuis Grüssel en Vakantiehuis in het Lake District aan de Müritz het beste beoordeeld.
Ja, aan de Müritz zijn er 578 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rechlin, Röbel & Umland en Waren (Müritz) & Umland.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox