Hoe duur is een vakantiewoning aan de Müritz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 34 € per nacht.
Vakantiehuis Müritzlust / Populair vakantieverblijf voor gezinnen, stellen en groepen
Strandhaus Müritzblick 36, appartement op de begane grond 65 m², 2-4 personen, aan de poort van het Nationaal Park Müritz, 100 m van het strand met ligweide, het fietspad ligt op slechts 100 m afstand.
Vakantiehuis in de zuidelijke regio Müritz
Duurzaam
Gezellige grote vakantiewoning aan de rand van het centrum van Röbel/Müritz met 2 aparte slaapkamers, zeer geschikt voor gezinnen en koppels.
Duurzaam
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
Röbel MÜRITZBLICK 23 5*vakantiehuis
4-6 pers., 200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Strandhuis met direct uitzicht op de Müritz, appartement op de bovenste verdieping 65 m², 2 slaapkamers, slaapgelegenheid voor maximaal 4 personen, 1 badkamer en een parkeerplaats.
Fewo: 71 m² 1 woonk. met SatTV, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (één met mog. bijzetbed), badkamer met bad en douchemog. in het bad (staand), 1 keuken, WLAN, wallbox
Bijzonder duurzaam
"Das gemütliche Quartier" in Ludorf an der Müritz, 130 vierkante meter woonoppervlak op een groot tuinperceel, plaats voor 5 personen, 3 kamers op twee verdiepingen, mooie serre,
Duurzaam
Strandhaus am Müritzufer **** 100 m
In Mecklenburg-Voor-Pommeren zijn er meer dan 2033 meren met een totale oppervlakte van 738 km². Alleen al de Müritz beslaat met een grootte van 117 km² 16% daarvan.
Een grote, maar betaalbare en zeer comfortabel ingerichte vakantiewoning met twee slaapkamers In een landhuis, in Baumgarten, ca. 9 km van Waren (Müritz).
Gezellige vakantiewoning op de begane grond met eigen ingang Het Girlitz vakantiehuis heeft 2 appartementen. In elke flat vindt u een infrarood warmtecabine, whirlpool en
Zeer duurzaam
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
Duurzaam
10% Last minute 15-03-2026 - 31-03-2026
Vakantiehuis in het Lake District
Uw vakantiehuisje op een rustige locatie in het hart van het merengebied van Mecklenburg ligt aan het meer en heeft een eigen boot-/zwemsteiger. Het Nationaal Park Müritz begint voor uw deur.
Ferienhaus Melz in Melz: 180 m², plaats voor maximaal 15 personen, 6 slaapkamers, enorme woonkeuken.
Zeer duurzaam
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* bovenwoning
200 m naar de Müritz, groot balkon, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Vakantiewoning aan de Töpferwall
Onze vakantiewoning is 85 m² groot - ideaal voor gezinnen, koppels, gescheiden slapers en ligt aan de rand van het stadscentrum met zeer goede vervoersverbindingen en gebruik van de tuin.
Duurzaam
Strandhuis Kustpromenade****30m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Comfortabel & modern vakantiehuis voor 4 personen, aan de rand van Waren Müritz met overdekt terras & WLAN
Fewo aan de rand van de historische binnenstad. Accommodatie met hoog comfort - Hoogwaardige totale uitrusting - 2 slaapkamers, wifi, wallbox, parkeerplaats
Bijzonder duurzaam
MOHNBLUME met 2 slaapkamers. - Terras
Zonnige 3-kamerwoning met 2 slaapkamers en terras direct in Waren. Dicht bij de haven, de oude stad, het water en het badstrand. Met parkeerplaats.
Duurzaam
5% Actie 15-03-2026 - 12-04-2026
Haus am See -Anglerhuis #26 Zwart
Vakantiehuis aan het meer met boot voor max. 4 volwassenen direct aan de Schwarzer See - pure ontspanning of actief Visvakantie met grote woning alleen voor uw vakantie
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Waren (Müritz)
Direct aan de oever van de Müritz bevindt zich het vakantiehuis met souterrain-app. 55 m² voor 3 pers., parterre-app. 65 m² voor 4 pers., bovenverdieping-app. 70 m² voor 2 pers., prijzen per appartement.
Huis Noorderlicht op de Müritz
Exclusief vakantiehuis met sauna, open haard en gratis Wi-Fi
Zeer duurzaam
Strandhuisje promenade**** 30 m
Strandhuis met uitzicht op de Müritz, 30 m van het badstrand met ligweide ( fietspad rond de Müritz op slechts 50 m afstand ). Röbel / Müritz
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 154€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 77% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 9% vrij
137€ voor 21 mrt. - 28 mrt.
142€ Jaarlijks gemiddelde
54% voor 14 mrt. - 21 mrt.
47% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 34 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Müritz, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Hartwigsdorf, Klocksin en Rechlin.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, Vakantiehuis Grüssel en Serin nest aan de Müritz het beste beoordeeld.
Ja, aan de Müritz zijn er 538 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rechlin, Röbel & Umland en Waren (Müritz) & Umland.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox