Hoe duur is een vakantiewoning in Garding?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 95 € voor één nacht.
Vakantiehuis Hahneburg 4a in Garding aan de Noordzee, 72m² woonoppervlakte, 3 kamers, voor 4 personen: Rustig gelegen, comfortabel ingerichte geschakelde vakantiewoning aan de noordelijke rand van het dorp
Duurzaam
The Artist's Garden Vakantiewoning 1
Vakantiewoning voor 4 personen met bakstenen terras, houtkachel.
The Artist's Garden Vakantiewoning 3
Vakantiewoning voor 5 personen met stenen terras, houtkachel.
The Artist's Garden Vakantiewoning 2
Vakantiewoning voor 4 personen met klinkerterras.
Gezellig vakantieappartement in Garding, plaats voor 2 personen.
The Artist's Garden Vakantiehuis 2
Vakantiehuis met groot klinkerterras en tuin, voor 7 tot 9 gasten, ruimte voor het hele gezin of ook voor twee gezinnen.
The Artist's Garden Vakantiehuis 1
Vakantiehuis met klinkerterras en grote tuin, voor 8 gasten, ruimte voor het hele gezin, ook ideaal voor twee gezinnen of voor groepen.
15% Actie 09-05-2026 - 03-06-2026
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak))
Op de 1e etage: (woonkamer(TV(flatscreen, satelliet), zithoek, radio), eetkamer(eettafel), keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch)
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 84€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 111€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 86% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 35% vrij
94€ voor 09 mei - 16 mei
91€ Jaarlijks gemiddelde
71% voor 09 mei - 16 mei
48% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 95 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 46 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Garding zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar The Artist's Garden Vakantiehuis 1, The Artist's Garden Vakantiewoning 1 en Ferienwohnung Kleis zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Garding zijn er 5 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox