Hoe duur is een vakantiewoning in Simonsberg?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 90 € voor één nacht.
Vakantiehuis, 6 pers., 1 hond, WiFi
Noord-Friesland vakantiehuis 100 m² ****, 2-6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers. Prachtig uitzicht, dicht bij zee, WLAN, hond toegestaan, tuin omheind. Met de 2e helft van het huis ook ideaal voor 2 gezinnen.
Accommodaties in de buurt van Simonsberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienwohnung Urlaub auf der Warft
Vakantiehuis op de terp in Witzwort, Noordzee, 100m², 2 kamers, voor 2 - 4 personen. Hond
Windmolen Catharina
De parel in de oude stad van Husum
Onze "Old Town Pearl" ligt direct in de historische binnenstad. Het in 2014 gerenoveerde vakantiehuis ligt in de directe omgeving van de haven.
Ons rookvrije appartement met aparte ingang ligt op de 1e verdieping van een oud herenhuis direct tegenover de kasteeltuin.
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Apartment Amrum auf Nordstrand
Flat Amrum op Nordstrand: 35m², 1 kamer, badkamer, terras
Een grote ruime gecombineerde woon/slaapkamer, een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. De badkamer met douche en WC. Een moderne volledig uitgeruste keuken, en een tuin. WLAN
Twee slaapkamers, een grote ruime woonkamer. De badkamer heeft een drempelvrije douche. Een moderne volledig uitgeruste keuken en een grote eettafel, evenals een tuin.
Geen drukte en geen buren. Ruim en drempelvrij vakantiehuis op unieke, afgelegen locatie met topuitrusting. Slechts 2500 m naar het strand.
Duurzaam
Hoogwaardige vakantiewoning direct aan de Treene: De parel in de oude binnenstad van Friedrichstadt - 87 m² voor 2 pers. met terras op het zuiden, WLAN, parkeerplaats, oven
Nieuwe school Wasserkoog-Little House
Charmant huis op het schiereiland Eiderstedt. Geschikt voor gezinnen en koppels (6 slaapplaatsen). Perifere ligging in een van de mooiste dorpen van de regio. Niet ver van de Noordzee.
Lütt Hus aufm Deich - zoals de naam al doet vermoeden - het is klein en mooi! Perfect uitgerust, ingericht met individualiteit, ideaal voor 1-2 leuke gasten.
Zeer duurzaam
Charmant huisje met rieten dak 72 m² met volledig omheinde tuin. 2 slaapkamers en een houtkachel die u uitnodigt Nodigt uit tot gezellige uren op stormachtige dagen en stijve Noordzeebries.
Het biologische vakantiehuis met flair, Noordzee, bij St. Peter-Ording
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan de Noordzee, Hond, WL
Stijlvol vakantiehuis met open haard, hond, bij St. Peter/Büsum , WLAN
-5% Korting 30-11-2025 - 19-12-2025
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 67€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 95€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
december - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 50% vrij
72€ voor 13 dec. - 20 dec.
89€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 13 dec. - 20 dec.
50% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 90 € voor één nacht.
Voor een geslaagd verblijf in Simonsberg raden wij de vakantieverblijven Vakantiehuis 6 pers. 1 hond WiFi, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Simonsberg en Vakantiehuis Ontspannende vakantie Simonsberg aan.
Ja, in Simonsberg zijn er 16 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.