Vakantieappartementen en huizen in Geestequelle
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Geestequelle
Accommodaties in de buurt van Geestequelle
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Op een idyllische en rustige locatie wacht ons vrijstaande vakantiehuis op u met een grote omheinde tuin, speeltuin en groot terras Wi-Fi gratis, huisdieren welkom.
De SiebenEichenHof is een rustboerderij in de wijk Moorausmoor van de gemeente Stinstedt. De vakantiewoning op de bovenverdieping met vrij uitzicht op het landschap biedt comfort en gezelligheid.
Vakantiehuis "Leuchtturm" in Geestland, 90 m² voor maximaal 3 personen, 1 kamer.
gezellig 2-kamerappartement met uitzicht op de tuin en de molen
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met tuin. Kinderen, motorrijders, backpackers, fietsers en monteurs zijn welkom Ook individueel te boeken.
Vakantiehuis Zeemeeuw in Geestland, 68m² woonoppervlakte, ruimte voor 3 personen, 2 slaapkamers
Gezellig vakantiehuis Eisvogel in Geestland, 68m² woonoppervlak, max. 3 personen.
Vakantiehuis Kiebitz in Geestland biedt plaats aan 2 personen, 68m² woonoppervlak.
Gezellig vakantiehuis "Austernfischer" in Geestland. 68m² woonoppervlakte, ruimte voor 2 personen.
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Vakantieappartement Dock 1 in Schiffdorf-Spaden, gelegen aan de rand van Bremerhaven, 75m², ruimte voor maximaal 6 personen, toegankelijk voor mindervaliden, exclusief en hoogwaardig ingericht.