Hoe duur is een vakantiewoning in Großräschen?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 185 € voor één nacht.
Accommodaties in de buurt van Großräschen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
geweldige accommodatie voor 2 gezinnen 8P
Vakantiehuis voor privégebruik met 4 slaapkamers en een grote tuin met trampoline en voetbaldoel Het huis is in het voorjaar van 2022 grondig gerenoveerd.
Duurzaam
Vakantiewoning "Nestwärme" in Calau, Brandenburg met 130 vierkante meter woonoppervlak, grote eetkeuken met 3 Slaapkamers, max. 7 personen. Douche, WC Barrièrevrij! Korte afstanden om te winkelen.
Duurzaam
Vakantie met de jager, drempelvrij
Vakantie in Duitsland! In Calau/Spreewald wacht een iets andere vakantiewoning op gasten die tijdens hun vakantie iets bijzonders willen beleven.
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het prachtige Lausitzer merengebied! NOG GEEN VERHUUR / RESERVERING 2023!!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Vakantiewoning op de Hirschteich
Vakantiewoning midden in de natuur, op enkele meters van de hertenvijver, 3 kamers, keuken, badkamer, aparte trap, geen doorgangsruimten, balkon voor de woonkamer, gratis parkeerplaats
Vakantieboerderij Landidyll in het vakantieappartement Spreewaldblick in Burg/Spreewald: voor 2 - 4 personen, 64 m², 2 slaapkamers, balkon, eigen tuinmeubilair in de buitenruimte, fietsen beschikbaar.
Ferienhaus im Paradies von Lübbenau
Vakantiehuis in Lübbenau, 60m², ruimte voor maximaal 4 personen, 1 slaapkamer, 1 woon-en eetkamer met slaapbank, 1 keuken met fornuis, oven, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker.
Vakantiewoning 'Reneurlaub' in Burg/Spreewald, 3 kamers, 40m², voor max. 4 personen. Verdere mogelijkheden op aanvraag
Duurzaam
Wij zijn de familie Stelter en bieden vakantiewoningen aan in Lübbenau/Spreewald. Kinderen en huisdieren zijn welkom en veilig op ons afgesloten terrein!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 185 € voor één nacht.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Großräschen raden wij u Vakantiehuis Ontspannende vakantie Großräschen, Vakantieappartement Gezinsvakantie Großräschen en Vakantieappartement Gezinsvakantie Großräschen aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!