Vakantieappartementen en huizen in Gstadt am Chiemsee
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Gstadt am Chiemsee
Accommodaties in de buurt van Gstadt am Chiemsee
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Beierse gezelligheid bij het meer met uitzicht op de bergen. Huis met serre, op het zuidwesten, 75 vierkante meter, 2 slaapkamers met elk een tweepersoonsbed van 1,80 m, 1 slaapbank, volledig uitgeruste keuken.
Bijzonder duurzaam
Direct aan het meer, regio Chiemsee / Chiemgau, 167 m³ woonoppervlak, onvergelijkbaar panoramisch uitzicht, onbeperkt gebruik van hotelfaciliteiten.
Vakantiewoning aan de Chiemsee, 100m² voor zes personen. Dicht bij het dorp. Rustig gelegen in een doodlopende straat. In een halfvrijstaand huis als uw thuis. "Uw vier muren!"
Zeer duurzaam
Mooie, comfortabele bungalow met omheinde tuin en garage op idyllische locatie. Natuurparadijs, veel excursiebestemmingen, 10 min. rijden naar de Chiemsee.
Duurzaam
Halfvrijstaand huis in Beierse stijl met groot terras en tuin, direct aan de Wössner Bach in een rustige woonstraat, 120 m² woonruimte biedt plaats aan 6 personen.
Hoogwaardige, nieuwe 5 DTV-sterren vakantiewoning met groot balkon met prachtig uitzicht op de bergen, rustig, honden toegestaan
Bijzonder duurzaam
Bergachtergrond gekoppeld aan hoogwaardig ingerichte vakantiewoning, terras, tuin, uitzicht op de bergen, rustig, honden toegestaan
Bijzonder duurzaam
Gezellig, zeer goed ingericht vakantiehuis
Ruime, rustige 3-kamerappartement in de voetgangerszone op de 1e verdieping in een huis met 3 partijen, direct aan het kuurpark.
Zeer duurzaam
Het gezellig ingerichte vakantiehuis biedt onze gasten ontspanning in de natuur en veel rust. Het is het ideale uitgangspunt voor sportieve activiteiten en culturele bestemmingen.
De feel-good vakantiewoning in Ruhpolding. Lichte, smaakvol ingerichte benedenwoning in een zeer goed onderhouden complex. WLAN. Rustig en zeer centraal gelegen.
Vakantiewoning voor 2 tot 4 personen
Zeer duurzaam
Gezellig vakantiehuis, zonnig en hoog op de helling, met sauna, twee badkamers, drie slaapkamers, balkons, terras, tafeltennisruimte, internet en zeer mooi uitzicht
individueel vakantiehuis voor max. 5 volwassenen +1 kind
Duurzaam