Waar is het mooiste in Halland?
Wie Halland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Halmstad, Mellbystrand en Varberg niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Rustig gelegen in Zuid-Zweden (Hallands Län) aan een groot meer - met eigen boot, houtkachel, sauna en uitzicht op het meer 10 km naar Gekås Ullared, de grootste supermarkt ter wereld.
Groot huis met panoramisch uitzicht aan het meer
Accommodaties in de buurt van Halland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Skeppshult, Zuid-Zweden, Småland
Vakantiehuis met een hoge standaard, meer, bos, boot, vissen, sauna in het huis. Levenskwaliteit voor gezinnen, vrienden, natuurliefhebbers.
Ontsnap aan de stress van Duitsland met alle voorzieningen! Geniet van de rust midden in het bos in een plaats met 40 meren en 400 inwoners.
Zeer duurzaam
Klassiek vakantiehuis met veranda
Het moderne vakantiehuis ligt buiten Gislaved op een groot perceel, dat directe toegang tot het meer Kyrkesjön biedt.
Huis Mio ligt in Unnaryd met toegang tot Unnen. Het grote meer Unnen is een zijmeer van het grote meer Bolmen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 103€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 172€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
september - 86% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
april - slechts 50% vrij
119€ voor 25 apr. - 02 mei
118€ Jaarlijks gemiddelde
57% voor 25 apr. - 02 mei
77% Jaarlijks gemiddelde
Wie Halland bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Halmstad, Mellbystrand en Varberg niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Halland is 154 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Halmstad of Onsala. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
Voor een geslaagd verblijf in Halland raden wij de vakantieverblijven Ferienhaus Mäshult am See, Zweden-met-een-zicht en Krokån hus aan.
Ja, in Halland zijn er 32 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Laholm, Skummeslövsstrand en Varberg.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox