Hoe duur is een vakantiewoning in Hochsauerland?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hochsauerland 203 € per nacht.
Haus Fernblick in Winterberg: 65m², max. 2 personen, 1 kamer.
Moderne appartement met 2 verdiepingen met 2 toiletten, overdekt zwembad/sauna en mooi uitzicht! Geschikt voor 2 volwassenen of gezinnen met 1-2 kinderen. Ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers.
FewoZentrale Willingen: Prachtige vakantiewoning verdeeld over twee woonlagen met open haard en tuin, direct aan de Diemel in Usseln.
Gezellige vakantiewoning met 2 slaapkamers in Winterberg, met zwembad en sauna nabij skilift
Comfortabel vakantieappartement met eigen voordeur en eigen tuin
Luxusapartment mit Aussicht und Sauna
Luxe appartement met uitzicht en sauna in Altastenberg, Hochsauerland, 120m², 8 personen, 4 kamers
Vakantiehuis Sehnsucht Sauerland
Knus vakantiehuis met overdekte veranda en houtkachel
Twee huizen, één vakantie: Landhuis Krähenberg – veel ruimte voor families & vrienden in Sauerland.
Een van de mooiste appartementen in Willingen met hotelverbinding - inclusief gratis wellness-/SPA-ruimte!
Comfortabel vakantiehuis met wintertuin en prachtig uitzicht
Een van de mooiste appartementen in Willingen met hotelverbinding - incl. gratis sauna-/wellnesslandschap!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Olsberg
Zoals een vakantiehuis maar dan goedkoper: eigen voordeur en eigen omheinde tuin. Ook: parkeerplaats, geweldig uitzicht, wandelen vanaf de voordeur, barbecue, oven, Ambilight TV en nog veel meer.
Ferienhaus Eschennest mit Sauerlandtraumblick auf Eversberg
Voor maximaal 9 personen pure ontspanning in het "Land van de 1000 Bergen" met grote tuin
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Olsberg
Wohlfühl-vakantiehuis direct aan de vrije natuur
Ruime, rustige vakantiewoning voor 7 personen op een centrale locatie in de vakantieregio Winterberg. Vakantie in een eigentijdse maar historische sfeer.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 155€/nacht
Duurste maand:
januari - Ø 210€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 54% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 27% vrij
168€ voor 07 nov. - 14 nov.
201€ Jaarlijks gemiddelde
51% voor 07 nov. - 14 nov.
38% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Hochsauerland 203 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Meschede of Winterberg bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Hochsauerland, moet u zeker Vakantiehuis Ontspannende vakantie Brilon, Sauerland-Häuschen Kleines Glück en Fewo TaLuLa - Sauerland met hond nader bekijken.
Ja, in Hochsauerland zijn er 370 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Olsberg, Willingen en Winterberg.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox