Hoe duur is een vakantiewoning in Homberg (Efze)?
Vanaf 35 € kunt u onze accommodaties in Homberg (Efze) boeken en gemiddeld 139 m² (vakantiehuizen) en 98 m² (appartementen) overnachten.
Großes Ferienhaus in Nordhessen
Groot vakantiehuis in Homberg (Efze), Hessen met 180m² woonoppervlakte, 10 bedden en 5 kamers.
Zeer duurzaam
Parterre: (open keuken(oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer, slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers.
Gastenverblijf Parterre: (open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling)
Parterre: (keuken(magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, radio), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet, wasmachine))
Parterre: (ingang, gang, open keuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers.
Accommodaties in de buurt van Homberg (Efze)
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Idyllisch vakantiehuis voor 6 personen op 75 m² woonoppervlak en 600 m² grondstuk, slechts ca. 80 meter naar het meer, veel wellness- en recreatiemogelijkheden in het vakantiepark
Ons vakantiehuis Waldblick aan de idyllische Silbersee, is heel idyllisch gelegen aan de rand van het bos NATUUR PURE GEWOONWEG PRACHTIG
Mooie vakantiewoning in het Kurhessischen Bergland
Vakantiehuis Elderhaus Michelsberg in Schwalmstadt, 120m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
Exclusive Guest Vakantiewoning Schuler
Vrijstaand klein vakantiehuis op een rustige locatie aan de rand van het dorp
Vakantiehuis in de Hessische bergen aan het meer - pure recreatie en sport, rust en ontspanning, het hele jaar door - vakantie in het midden van Duitsland tot 6 personen - in natuur en rust.
FH "Gelaarsde Kat" **** op het meer
Vakantiehuis in de Hessische bergen aan het meer - pure recreatie en sport, rust en ontspanning, het hele jaar door - vakantie in het midden van Duitsland tot 6 personen - in natuur en rust.
Vakantiehuis in de Hessische bergen aan het meer - pure recreatie en sport, rust en ontspanning, het hele jaar door - vakantie in het midden van Duitsland tot 6 personen - in natuur en rust.
Vrijstaand molenpand (vakwerkhuis) in het prachtige Urffdal. Nationaal park Kellerwald en Edersee om de hoek. Appartementengebouw biologisch, veel huisdieren, ~55 m² ruimte.
Zeer duurzaam
Wolfsmühle - romantisch landhuis midden in de natuur Vrijstaand romantisch vakantiehuis midden in de natuur. Je bent omgeven door weilanden en bossen.
Duurzaam
Vakwerkboerderij met kanoverhuur
Comfortabel vakantiehuis in de regio Waldecker Land in de buurt van het Nationaal Park Kellerwald en de Edersee. Welkom in de GrimmHeimat Noord-Hessen. Geweldige excursies en ontspanning ...
-15% Korting 08-06-2025 - 27-06-2025
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Vanaf 35 € kunt u onze accommodaties in Homberg (Efze) boeken en gemiddeld 139 m² (vakantiehuizen) en 98 m² (appartementen) overnachten.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Homberg (Efze)? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantiewoning Grüne Grube, Vakantiehuis in Homberg ot Wassmuthshausen en Großes Ferienhaus in Nordhessen.
Ja, in Homberg (Efze) zijn er 5 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.