Hoe duur is een vakantiewoning in de baai van Kiel?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 109 € voor één nacht.
Het huis bekoort door zijn heldere, open vormgeving, smaakvolle interieur en grenst in het achterste gedeelte direct aan het Hohwachter Kurpark. Het strand ligt op ca. 250 m afstand.
Gezellige vakantiewoning aan de Oostzee, rustige ligging
van privé: voorste rij zeezicht, fantastisch uitzicht op Oostzee, Fjord, jachthaven - Deens huis, sauna, open haard, tot 6 pers. , tuin, Gratis WiFi, NETFLIX ⛵️ Prijzen op aanvraag!
Duurzaam
Ons vakantiehuis "Strandstein" is gelegen aan het einde van een doodlopende weg in een vakantiepark in Hohenfelde. Het terrein is volledig omheind en niet te zien.
Zeer duurzaam
Vakantiegeluk: 50 m² vakantiewoning voor maximaal 3 personen, tussen Hohwachter en Lübecker Bocht.
154 m² vakantieappartement op de Rodenkrog boerderij op een fantastische afgelegen locatie tussen de zee en de meren
Bijzonder duurzaam
Hamptons-charme voor het hele gezin! Ontspan in stijlvolle strandhuizen met een trampoline, fruitbomen en dicht bij het strand. Perfect voor gezamenlijke avonturen en gezellige uurtjes.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 149€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 14% vrij
99€ voor 06 jun. - 13 jun.
71€ Jaarlijks gemiddelde
16% voor 30 mei - 06 jun.
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 109 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Schönberg & Schönberger beach of Heiligenhafen. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 31 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in de baai van Kiel, moet u zeker 54°NORD*****, Strandhuis LÜTT HÜTT MITTE en Lütt Hütt Ferienhaus 1 nader bekijken.
Ja, in de baai van Kiel zijn er 702 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Heiligenhafen, Hohwacht Bay en Probstei.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox