Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
28 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 9 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Onze flat Fritzi bevindt zich op de eerste verdieping van een boerderij die niet meer wordt beheerd, op een afgelegen locatie. Toch is het niet ver naar verschillende attracties, het strand van Sehlendorf ligt op 5 minuten rijden. Er is een strandstoel beschikbaar voor onze gasten in het hoogseizoen
Vanuit het appartement is er een balkon van 15 m² op het westen, waar u de mooiste zonsondergangen kunt zien. Verder leidt een trap naar de omheinde tuin, die gedeeld kan worden.
De woonkamer heeft 4 ramen op het zuiden en westen, dus zelfs vanaf de bank kunt u kijken naar onze prachtige roedel herten en de werkelijk opmerkelijke zonsondergangen . De keuken is zeer ruim en goed uitgerust.
Voor honden zorgen wij voor kommen, dekens, handdoeken en de zeer populaire Dirty Door Mats.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 5 kilometer
5 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 5 kilometer
5 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 120 kilometer
120 kilometer
Station 25 kilometer
25 kilometer
Snelweg-afrit 35 kilometer
35 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De flat is gelegen in de Hohwachter Bucht in de wijk Futterkamp. In het dorp bevindt zich de populaire Obsterlebnisgarten met boerderijwinkel, waar u broodjes en regionale lekkernijen voor het ontbijt kunt inslaan. Het is 5 km naar Lütjenburg, waar u alle gebruikelijke supermarkten vindt.
Het strand van Sehlendorf ligt op 5 minuten rijden, het strand van Hohwachter op 7 minuten. Behrendsorf en Weissenhäuser Strand zijn ook dichtbij.
Eutin, Plön en Heiligenhafen zijn ook niet ver weg, dus een bezoek is altijd de moeite waard.
We kunnen altijd culinaire tips doorgeven, want we wonen in de buurt.
Er zijn veel kleine viskraampjes waar je de lekkerste broodjes vis kunt krijgen.
Er zijn veel mooie wandelingen vanuit het huis, door het bos, langs velden of natuurlijk langs het strand.
De stranden van Hohwacht, Behrensdorf/Lippe, Sehlendorf en Weissenhaus zijn gemakkelijk te bereiken.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting 1,50-3,00 Euro |
Annuleringsvoorwaarden:
Er gelden geen annuleringsvoorwaarden. Als een boeking wordt geannuleerd, is het huurbedrag minus 10% verschuldigd. Wij adviseren een annuleringsverzekering af te sluiten. Als het appartement opnieuw wordt verhuurd, wordt een annuleringsvergoeding van 50 euro in rekening gebracht en wordt de aanbetaling terugbetaald. Bij een verder verbod op accommodatie worden geen kosten in rekening gebracht.
Neem contact op:
De flat is ontworpen voor 2 personen en maximaal 2 honden.
Natuurlijk zijn gasten die geen hond hebben ook welkom bij ons, Oskar wil best de alibihond zijn :-)
We bevinden ons in de Hohwachter Bucht, op 5 minuten rijden van het Sehlendorfer Strand, waar we 1 strandstoel beschikbaar hebben voor onze gasten.
De flat heeft een omheinde tuin met een ruim terras op het westen, waar u kunt genieten van prachtige zonsondergangen.
De flat is gelegen op een boerderij die niet meer wordt bewerkt, in een afgelegen gebied, en er zijn vele mooie wandelroutes rondom. Als u rust en stilte zoekt, is dit de plek voor u.
Het dichtstbijzijnde stadje, Lütjenburg, ligt op 5 minuten rijden, en er zijn verschillende leuke boerderijwinkels in de directe omgeving.
Wij kunnen u ook de viskotter in Lippe aanbevelen, waar u vers gevangen vis kunt kopen.
Natuurlijk kunnen we u ook helpen met verschillende gastronomische tips, die we allemaal zelf hebben getest.
De flat is goed uitgerust, er zijn voerbakken en de fabelachtige Dirty Door Mats voor de honden. Voor barfers hebben we ook een TK-kast.
W Lan is natuurlijk beschikbaar.
Wij verheugen ons erop u hier te mogen verwelkomen, en natuurlijk is er de WECHKUCKSCHUUHTING met Oskar en Pluto, die ook buiten de grenzen van het Futterkamp bekend is.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 02-02-2026
12 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juni 2022
Nadine R. uit Castrop-Rauxel
Pure ontspanning
Dit is de vijfde keer dat we in Villa Bootsybunt verblijven en zoals altijd werden we hartelijk ontvangen! De vakantie begint al als we vertrekken en uiterlijk als we de Steinkamp opdraaien, laten we de rumoerige wereld achter ons! VM en Ossi en de Katers zijn fantastische gastheren die hun werk met hart en ziel doen.
Het maakt niet uit in welk appartement u uw vakantie doorbrengt, want beide zijn even liefdevol ingericht en voorzien van alles wat u nodig heeft.
Je kunt de locatie niet echt beschrijven, je moet het ervaren! De rust, het uitzicht en de omgeving zijn gewoonweg fantastisch. Het strand, waar uw eigen strandstoel al klaar staat, bereikt u in een paar minuten met de auto.
We kijken al uit naar ons volgende verblijf, dat we direct hebben geboekt. En voor leuke tips en aanbevelingen van VM?
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Maart 2022
Ute B. uit Großenaspe
Een droom om te ontspannen...
Wij, mijn twee Border Terriers en ik, verbleven voor de tweede keer in Villa Bootsybunt....Relaxatie begint zodra je aankomt....De WHG Fritzi is liefdevol voorbereid...er ligt al een verrassing te wachten in de keuken voor mens en hond.... De rust en de locatie zijn gewoonweg onbetaalbaar...net als de gastvrijheid van Rina en Oskar....Er zijn geweldige mogelijkheden om te wandelen in de directe omgeving....De Baltische Zee is niet ver weg...10 minuten met de auto...Ik zou mezelf altijd trakteren op wat tijd in Vila Bootsybunt..
Aanbevolen voor: Senioren, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie
Augustus 2019
Sina uit Rödermark
Pure ontspanning
Een prachtige accommodatie voor zowel twee- als viervoeters.
Het appartement Fritzi is totaal schattig ingericht met een mooi terras en toegang tot de omheinde tuin. Het is super gezellig en gewoonweg fantastisch. Rondom alleen maar velden en weiden. Je gaat naar buiten, hoeft de hond niet eens aan de lijn te doen en kunt meteen gaan wandelen. Het is super rustig en harmonieus, een goede nachtrust is in ieder geval gegarandeerd. Geen buren, geen weg, geen vervelende hondenontmoetingen waarbij stress ontstaat.
Naar het strand is het 10 minuten rijden met de auto. Prachtig zacht zand, helder water, geen afval of vuil - overal ligt er helemaal geen afval of iets anders rond.
Inbegrepen strandstoel, waar anderen veel geld voor moeten betalen.
In het naburige dorp zijn er tal van restaurants. Vooral aan te bevelen is het restaurant Central in Hohwacht - super lekker!
Het hele gebied is super hondvriendelijk - we hadden de hond overal bij ons en werden altijd hartelijk ontvangen, zelfs in restaurants.
We waren hier al voor de tweede keer, bedankt Rina, voor je geweldige gastvrijheid. Het is altijd weer geweldig bij jou!
Aanbevolen voor: Senioren, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
September 2018
Gabi uit 41564 Kaarst
Optimaal voor een vakantie met honden, beter dan dit wordt het niet!
Deze vakantie voldeed aan al mijn eisen voor een vakantie met honden. De flat was vrolijk, gezellig en goed ingericht, gewoonweg prachtig. De tuin is omheind zodat hij niet kan ontsnappen, wat vooral belangrijk is voor mijn kleine jageres. Dus je hoefde je geen zorgen te maken om de patiodeur open te laten staan. Het duurde echt maar een paar minuten om naar het strand te rijden en dan bereikte je een prachtig strand. En natuurlijk, niet te vergeten, een heel aardige gastvrouw. Als u rust en stilte zoekt, is dit de plek voor u.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Maart 2018
Martina uit 16348 Wandlitz
Vakantieappartement met charme
We zijn nu al voor de derde keer in Villa Bootsybunt en zijn elke keer weer blij met de hartelijke ontvangst door de verhuurder en haar vriendelijke gastheerhond Oskar. Het appartement is gezellig, goed ingericht en groot genoeg, zodat zelfs onze grote hond (80 cm schofthoogte en heeeel lang) zich hier erg op zijn gemak voelde. Rina en Oskar hebben de beste tips waar mensen met honden echt welkom zijn. De restaurants en excursieaanbevelingen zijn hondvriendelijk en we werden overal vriendelijk ontvangen met onze hond. Het eten was overal super lekker, zoals ook door de verhuurder getest. De zorg is zo individueel en persoonlijk als iedereen maar wil, zodat je je helemaal op je gemak voelt. De hondstranden zijn met de auto in 5-10 minuten te bereiken en nodigen uit tot uitgebreide strandwandelingen. En tot slot was er weer de verplichte "wegkijkshoot" met Oskar, die ook lessen geeft. We komen zeker terug.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Contact
Mevr. R. Buß
Al 8 jaar ben ik blij met leuke gasten met geweldige honden die hun vakantie bij ons doorbrengen.
Gastvrouw sinds: 15-01-2017
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 93022
Andere accommodaties van Mevr. R. Buß
Blekendorf, Kieler Bucht, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Blekendorf, Kieler Bucht, Oostzee
Hohwacht, Kieler Bucht, Oostzee
Blekendorf, Kieler Bucht, Oostzee
Neem contact op
privé-website:
Villa Bootsybunt
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de baai van Kiel
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 93022
Laatst bijgewerkt: 04.02.2026
Advertentie online sinds: 9 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/93022.htm
«Villa Bootsybunt» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.