Hoe duur is een vakantiewoning in Koksijde?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 312 € voor één nacht.
gezellig vakantiehuis in Sunpark Oostduinkerke tussen De-Panne en Nieuwpoort,bijzonder mooi,centraal gelegen aan een binnenmeer,met toegang tot het meer,tot duinen en strand 1,5 km.
Accommodaties in de buurt van Koksijde
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement met prachtig uitzicht op zee Direct aan het ondiepe brede zandstrand Huisdieren toegestaan
Duurzaam
De vakantiewoning (voor 2-8pers) is modern ingericht en voorzien van alle hedendaags comfort.
Duurzaam
VakantiehuisLa Casita bij Plopsaland
La Casita is het vakantiehuis in de Brouwerstraat, vlakbij de markt. Het is een zelfstandig huis, met parkeerplaats, in het centrum
Ramses Studio met zeezicht in De Panne. Ramses Studio ligt aan de zeedijk; direct aan het strand. Ramses Studio is eigendom van mijn zus Chantal en mijn zwager Franky Leune
Een oase van rust aan de rand van polder en natuurgebied "De Westhoek" in Adinkerke/De Panne.
Goed onderhouden vakantiehuis aan de Belgische Noordzee
Gezellig gerenoveerd vakantiehuis voor 4 tot max. 6 zee - De Panne
Zeer mooi vakantieappartement Zonneblik. Het appartement bevindt zich op de begane grond met uitzicht op privéduinen. Helemaal nieuw ingericht! Achter het gebouw parkeergelegenheid.
Een eenvoudig vissershuisje in Sunparks Oostduinkerke (4-6 personen). Het vissershuisje staat dicht bij de kust en je bent snel bij de zee.
Duurzaam
Vissershuisje (type) Meeuwennest
Comfortabel en gezellig vissershuisje voor 6 personen. Gratis Wi-Fi en parkeren, dicht bij zee, direct aan natuurgebied de Westhoek, zwembad, tennis, diverse speeltuinen gratis
Duurzaam
Vakantiehuis voor 4 personen Gratis W-Lan
Duurzaam
Comfort vakantiehuis , 850 m van het strand, geschikt voor 6 personen, rustige woonwijk (geen vakantiepark).
Vakantiehuis dichtbij het strand - ca. 300m
Gezellige vrijstaande vakantiewoning 100m² in het vakantiepark Zeegalm voor max. 6 personen. Het is dicht bij het strand en rustig. Parkeerplaats bij het huis. Niet rokers / geen dieren
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 156€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 307€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 41% vrij
182€ voor 29 nov. - 06 dec.
335€ Jaarlijks gemiddelde
67% voor 29 nov. - 06 dec.
46% Jaarlijks gemiddelde
Koksijde is meer dan alleen een badplaats. Liefhebbers van kunst, cultuur en natuur kunnen hier ook hun hart ophalen. Net buiten het centrum ligt Abdijmuseum Ten Duinen. De overblijfselen en funderingen van deze middeleeuwse abdij kun je hier bezoeken. Als je er interesse in hebt, kun je zelfs een virtual reality-beleving boeken. In de Zeelaan staat een sculptuur dat onderdeel uitmaakt van het Beaufort Sculpture Park. Langs de Belgische kust, van De Panne tot aan Knokke-Heist, staan op diverse plaatsen sculpturen. Bij elkaar vormen ze een fietstocht van ruim 40 kilometer, maar je kunt natuurlijk ook een deel van de route pakken. Net onder Koksijde tot aan Oostduinkerke ligt natuurgebied de Hoge Blekker, een duingebied waar je prachtige wandelingen kunt maken. Hier vind je de hoogste duinen van de Belgische kust. De hoogste is maar liefst 33 meter hoog. Er is ook een uitkijktoren waarvandaan je een mooi uitzicht hebt over de omgeving. Ook door de Doornpanne en Schipgatduinen lopen diverse wandelroutes. Vanuit Koksijde zit je daarnaast zo op de grens met Frankrijk. De stad Duinkerke is maar een halfuurtje rijden vanaf je vakantiewoning in Koksijde. Dit is de op twee na grootste havenstad van Frankrijk en heeft een oude binnenstad. Verder is Duinkerke bekend van de Tweede Wereldoorlog en kun je hier zeker de geschiedenis in duiken. Ook ten noordoosten van Koksijde liggen veel gezellige badplaatsen waar je een uitstapje naartoe kunt maken.
Koksijde is een prima vakantiebestemming om met kinderen naartoe te gaan. Het strand is lang en breed en biedt genoeg vertier voor de allerkleinsten tot aan oudere kinderen. Samen schelpen zoeken, zandkastelen bouwen en strandjutten. Vanuit je vakantiehuis in Koksijde wandel je zo naar de kust. In de omgeving zijn diverse attractie- en waterparken te vinden om een dag naartoe te gaan. Plopsaland de Panne is bijvoorbeeld maar een klein kwartiertje rijden. Ook gaaf om te doen met kinderen: een tochtje in een 'amfibieboot'. Deze boot rijdt eerst over het strand en gaat vervolgens recht de zee in om verder te varen. Een spannende tocht!
Gastronomie en de Belgische kust gaan hand in hand. Door de ligging aan zee kun je in heel wat restaurants vis en zeevruchten op de menukaart verwachten. Echte specialiteiten uit de omgeving zijn de Oostendse oester en de Vlaamse grijze garnaal. In het nabijgelegen Oostduinkerke worden de garnalen nog door garnalenvissers op paard in de branding gevangen. Uniek voor België! Ook de Belgische mosselen doen het elk jaar weer goed. Je kunt ze vaak met verschillende toevoegingen bestellen met een portie friet erbij. Sowieso houden ze in de omgeving van Koksijde van lokaal geproduceerd eten. Groenten en vlees komen regelmatig van boerderijen in de omgeving vandaan en zijn door de zilte zeelucht extra smaakvol. De Belgen houden natuurlijk ook van een lekker biertje. In de omgeving zijn tal van kleine brouwerijen te vinden. Leuk om te doen: een eigen Belgische bierproeverij houden in je vakantiewoning in Koksijde.
Koksijde ligt aan de Belgische kust in de provincie West-Vlaanderen. Het ligt op zo'n 10 kilometer van de grens met Frankrijk. Vanuit Utrecht is het ruim drie uur rijden naar je vakantiehuis in Koksijde. Met het openbaar vervoer doe je er vanuit Utrecht een kleine vijf uur over.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 312 € voor één nacht.
In Koksijde zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vissershuis aan het meer, Appartement met panoramisch zeezicht in De... en Appartement aan zee in Koksijde met terras zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Koksijde zijn er 30 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!