Hoe duur is een vakantiewoning in Ostholstein?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
Huis aan zee- WE Anemone 1-4 persoon
huis aan zee WE `Anemone` begane grond, in een bungalow, midden in een ondoorzichtige tuin, aan het einde van een doodlopende weg w... Voetpad naar het strand. Een dromerige oase, zelfs in de winter.
Zeer duurzaam
`Haus am Meer WE `Windröschen`, een bungalow, midden in een ondoorzichtige tuin, aan het einde van een doodlopende straat met een direct voetpad naar het strand. Een dromerige oase, zelfs in de winter.
NIEUW * HET HUIS AAN HET MEER *****
Exclusief vakantiehuis ***** met een prachtig uitzicht op de Oostzee Balkon, tuin, barbecue, terras, 2 slaapkamers, 2 badkamers met douche, 2 toiletten, parkeerplaats, strandstoel op het strand en WLAN
Het vakantiehuis "54°NORD" ligt in de badplaats Heiligenhafen, dat in 2016 werd opgeleverd. 120m naar de pier, 150m naar het fijne zandstrand van de Oostzee.
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Grömitz
Vakantiewoning dicht bij het strand, met groot balkon en prachtig uitzicht op de Oostzee, direct Grömitz. De strandstoel op het strand en het gebruik van WLAN zijn inbegrepen.
☀ Bernsteinhus sauna+strandkorf+⛱
Comfortabele, kindvriendelijke vakantiewoning (voor 4-6 personen plus baby) op slechts 100 m van het strand, INCLUSIEF BEACH BASKET, met sauna, bubbelbad, ondergrondse parking, personenlift
Zeer duurzaam
Ferienwohnung hyggelig tid 19 in Grömitz: 43 m², 2 kamers, voor maximaal 4 personen aan de Oostzee!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dahme
20% Actie 28-06-2026 - 11-07-2026
Droom Vakantiewoning Seeadler-F5
Gerenoveerde vakantiewoning met XL balkon, met uitzicht over de parkachtige binnenplaats en het Binnenmeer naar de Oostzee. Geniet van de fantastische zonsopgang bij het ontbijt.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 83€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 146€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
130€ voor 04 jul. - 11 jul.
64€ Jaarlijks gemiddelde
44% voor 27 jun. - 04 jul.
53% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Kabelhorst. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 45 € per nacht beschikbaar zijn.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Berolina*FW 806*incl.HALLENBAD, ****Wellness Penthouse Zeezicht en Oostzee - Landhuis in Ostholstein het beste beoordeeld.
In Ostholstein zijn er 3.669 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Dahme, Grömitz en Timmendorfer Strand.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox