Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

****Wellness Penthouse Zeezicht

Sleeswijk-Holstein - Oostzee vasteland - Baai van Lübeck - Oostzee badplaats Sierksdorf

Max.  6   personen
77m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers (+1)
1  Badkamer
Max. 6  personen
77m²
2 Slaapkamers (+1)
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

280 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

280 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online



Beschrijving

Ons luxe penthouse-torenappartement bevindt zich op een droomlocatie op de bovenste verdieping van een vakantiehuis, vlakbij het lange, fijne zandstrand van de Oostzee. Hier staat u boven de dingen en kunt u vanaf uw eigen, niet-inzichtige, ca. 35 m² grote, wintertuinachtige zuid-terras genieten van een fantastisch panoramisch uitzicht op de Oostzee en de hele kust tot aan Lübeck-Travemünde. In de zomermaanden staat er voor u bovendien direct aan het strand een eigen, gratis strandstoel klaar. Door het eigen subtropische zwembad met aangename 29 graden watertemperatuur is ons wellness-penthouse in elk jaargetijde een reis waard. Onze vakantiewoning werd in 2022 volledig nieuw en zeer hoogwaardig ingericht. Kijk uit naar het volgende: houtkachel, warmtecabine, shiatsu-massagestoel, airconditioning, wasmachine en vaatwasser, barbecue, terras-loungemeubels, 2x tv, dvd-speler, stereo-installatie, DSL-internetflatrate (wifi) en twee fietsen.

Naast het droomachtige uitzicht dat u vanuit elk raam kunt genieten, biedt uw zonnige, op het zuiden gerichte woning u ook een zeer centrale ligging. Diverse restaurants & winkels (vooral in de nabijgelegen Neustadt), het toerismekantoor van Sierksdorf, diverse sport- & recreatiefaciliteiten, verschillende culturele aanbiedingen, het bananenmuseum, het populaire Hansapark evenals de Oostzeebaden Haffkrug en Scharbeutz bereikt u vanuit ons appartement gemakkelijk te voet of met de fiets, of in enkele minuten met de auto en gastenbus. Bij de inrichting van ons penthouse-appartement hebben wij bijzonder veel waarde gehecht aan een hoogwaardige en gezellige inrichting, om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Daar onze wintertuin eveneens volledig uitgerust is, dient hij u als het ware als tweede woonkamer.

PENTHOUSE-TERRAS MET PANORAMISCH ZEEZICHT:
Zodat u de heerlijke "zeezicht-sfeer" ook in de avonduren en tijdens de 'ongezelliger' maanden kunt genieten, hebben wij ons penthouse-terras voor de helft met glaselementen voorzien. U heeft dus de keuze of u zich liever buiten door warme zonnestralen op een ligstoel laat bruinen, of een paar ontspannende uren op onze relax-/massagestoel in de afgesloten wintertuin bij het haardvuur wilt doorbrengen. Omdat het terras op het zuiden is gericht, kunt u van de zon genieten op uw eigen, geheel privé 'dakterras' met maximale privacy – ver weg van nieuwsgierige blikken. Het droomachtige uitzicht strekt zich uit van Sierksdorf via Haffkrug, Scharbeutz en Timmendorf tot aan Lübeck-Travemünde. Bij goed zicht kunt u zelfs de kust van Mecklenburg-Vorpommern zien. Onze “romantiek-tip”: bijzonder romantisch is het om de dag af te sluiten met een glas wijn in onze wintertuin en te genieten van het prachtig verlichte meer! ’s Avonds kunt u dan uitkijken over de zee en de elegant verlichte pieren van de naburige Oostseebadplaatsen! EIGEN ZWEMBAD:
Dank uw eigen "wellness-oase" met warmtecabine, shiatsu-massagestoel, voetbubbelbad & chi-massageapparaat, evenals het eigen subtropische zwembad met een aangename watertemperatuur van 29 graden, is ons wellness-penthouse Meeresblick in elk seizoen een reis waard.

WELLNESS EN GEZONDHEID:
Zodat u in uw penthouse uitgebreid kunt ontspannen, hebben wij iets heel bijzonders voor onze gasten beschikbaar gesteld: een infrarood-warmtecabine. De hier opgewekte warmte is vergelijkbaar met de aangename en positief werkende straling van de zon. In tegenstelling tot een klassieke sauna worden in een warmtecabine temperaturen rond de 45 graden al als zeer aangenaam ervaren. Hart en bloedsomloop worden minder belast. Daarom wordt het gebruik ook aanbevolen voor oudere mensen en kinderen. Vooral omdat de toepassing een positieve werking kan hebben op veel verschillende gebieden van het lichaam, zoals bijv. Rugpijn, migraine en zenuwachtige spanningen. Naast de aangenaam warme temperaturen van de warmtecabine (ca. 40-70 graden) zorgen een speciale kleurlichttherapie, ontspannende muziek en stimulerende aromastoffen voor maximale ontspanning. Ons hoogtepunt: Ontspan in onze warmtecabine en geniet ook daar van het panoramische uitzicht op zee!

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Woonkamer
Slaapbank

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Meer 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Supermarkt 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Stadscentrum 0.25 kilometer

0.25 kilometer

Bus 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 30 kilometer Lübeck-Blankensee

30 kilometer

Station 0.3 kilometer Ostseebad Sierksdorf

0.3 kilometer

Snelweg-afrit 6 kilometer Eutin

6 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Bij de keuze van het meubilair was het voor ons bijzonder belangrijk om een hoogwaardige maar toch gezellige inrichting te creëren, die uw verblijf zo aangenaam mogelijk maakt, aangevuld met extra voorzieningen zoals bijvoorbeeld een vaatwasser, een magnetron, een koffiezetapparaat, een Senseo-padmachine, 2x tv-toestellen, een dvd-/videocombinatie.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 20 %

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De prijzen zijn geldig voor 4 pers., voor elke extra pers. plus 10,00 EUR per dag; kinderen tot 3 jaar gratis. Bijna alle bijkomende kosten (zoals water, elektriciteit, verwarming, warmtecabine, massagestoel, DSL internet flatrate, enz.) zijn al inbegrepen !!!! **** De prijzen zijn exclusief een schoongemaakte flat. U kunt ook kiezen voor ons allround zorgeloos pakket: Dit omvat reeds bij aankomst gedekte bedden en verse handdoeken voor 2 personen alsook de !!! Voordeelprijs bij boeking: eenmalig slechts 89 EUR. Extra personen (d.w.z. een eventuele 3e, 4e, 5e of 6e persoon) hebben de mogelijkheid om tegen een eenmalige vergoeding van 10,00 EUR ook overdekte bedden en een handdoekenset te boeken. **** TOP: Op verzoek zijn badjassen beschikbaar voor een voordelige prijs van slechts 2,50 EUR/persoon !!!! (indien besteld als onderdeel van uw reservering) **** NIEUW: Sinds het najaar 2015, welkomstaperitief voor onze gasten gratis !!!!


We zijn blij dat we onze gasten sinds 2010 sensationele extra diensten kunnen aanbieden! Sindsdien zijn verschillende diensten volledig gratis voor onze gasten! Zoals 6 keer gratis toegang tot het eigen "subtropisch zwembad"; gratis toegang tot het uitstekende avonturen- en doe-museum zeiTTor in Neustadt in Holstein incl. deelname aan diverse avonturentochten, doe-activiteiten en evenementen, gratis strandstoel, twee fietsen, een gratis DSL internet flat rate en nog veel meer. Bovendien krijgen onze gasten korting op de ca. 75 minuten durende grote kuurreis met het traditionele schip MS Seelöwe naar de verschillende badplaatsen van de Baai van Lübeck (Haffkrug, Scharbeutz, Timmendorfer Strand & Niendorf) inclusief een tocht door de vissershaven in Niendorf en live uitleg door ervaren zeedieren (alleen op geselecteerde data en onder voorbehoud van beschikbaarheid)! Overigens kunt u van alle genoemde faciliteiten zo vaak en zo lang gebruik maken als u wilt - gedurende uw gehele verblijf! Dit aanbod is in geen enkel ander vakantieverblijf beschikbaar en is een heel bijzondere service voor onze gasten!

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
PayPal

Neem contact op:

VERDERE VRIJETIJDSMOGELIJKHEDEN:
evenals onder andere beachvoetbal, klootschieten, kano- en boottochten in het nabijgelegen natuurpark Holsteinische Schweiz, rondvluchten over Sierksdorf en omgeving.

INFORMATIE VOOR GOLFERS:
De regio rond de Oostzeebadplaats Sierksdorf is ook voor golfers een waar paradijs. Want hier heeft u werkelijk de keuze te over: binnen een straal van ongeveer 25 autominuten rond de Oostzeebadplaats Sierksdorf staan u maar liefst 7 ( ! ! ! ) verschillende golfbanen ter beschikking. Enkele daarvan liggen dus vrijwel direct voor uw deur. Sierksdorf is daarbij een ideaal uitgangspunt, omdat de golfbanen zich bijna in een halve cirkel (in noordelijke, westelijke en zuidelijke richting) rond het Oostzeebad verspreiden en de banen binnen enkele minuten gemakkelijk te bereiken zijn. Zo bevindt zich bijvoorbeeld op slechts ca. 10 autominuten van ons appartement de 'Golfclub Brodauer Mühle'. De 18-holes baan, met 9-holes korte baan en driving range, is een ideale plek om de schoonheid van het heuvelachtige landschap van Oost-Holstein tijdens een ronde golf te 'bewandelen' en te 'bespelen'. De baan biedt naast een natuurvriendelijke architectuur en landelijke idylle ook een prachtig uitzicht. Een andere zeer interessante plek is de 27-holes golfbaan van de traditionele 'Lübeck-Travemünder Golfclub', die hoog boven de steile oever van de Lübecker Bocht ligt. Door de oude bomen, die op sommige fairways de golfer voor grote uitdagingen stellen, geeft het terrein de bijzondere sfeer van een uitgestrekt parklandschap. Landestypische waterhindernissen, afwisselende bos- en hegpartijen evenals slim geplaatste bunkers maken de baan tot een van de vermoedelijk mooiste golfbanen van Duitsland.

AANKOMST:
Alle bekende Oostzeebadplaatsen van de Lübecker Bocht zoals Grömitz, Timmendorfer Strand en Travemünde bereikt u in enkele minuten. De Oostzeebadplaatsen Haffkrug en Scharbeutz kunt u zelfs binnen zeer korte tijd gemakkelijk te voet bereiken.

Aankomst met de auto naar het Oostzeebad Sierksdorf: A1 tot afrit Eutin, daarna ca. 5 km de K45 tot Sierksdorf.

Aankomst met de trein naar het Oostzeebad: Klein regionaal station direct in Sierksdorf (trouwens goede treinverbinding voor uitstapjes naar Lübeck en Hamburg ! ! ). ONS ADVIES:
Geniet ook in het koude seizoen van enkele ontspannende uren op het strand, adem de gezonde zeelucht in, laat de dagelijkse stress achter u en herstel lichaam & geest in het eigen zwembad en in onze infrarood-warmtecabine of laat u eens goed 'doorkneden' door onze zeer effectieve Shiatsu-massagestoel (aanbevolen door chiropractors, verschillende automatische programma's, vergelijkbaar met een massage door een menselijke hand). Verwen uzelf bij een romantisch haardvuur met een heerlijke kop koffie of thee, geniet van het prachtige zeezicht vanaf uw eigen, geheel privé glazen terras en doe nieuwe energie op! Laat het u hier echt goed gaan!

Een prachtige vakantie wenst u uw
gastgezin Nebgen


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 13-12-2025


35 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Januari 2020

U. R. uit Oldenburg

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

We geven 5 sterren.

Deze fenomenale uitzicht op de baai van Lübeck zul je niet vaak vinden. Vroeg in de ochtend, wanneer de zon opkomt of 's avonds laat, wanneer de lichten de zee verlichten, is het gewoon geweldig. Het appartement is gezellig en precies zoals beschreven. Vooral de uitgebreide begeleiding van de familie Christ is het vermelden waard. Of het nu gaat om de openingstijden van het zwembad (de toegang is gratis en er is een voucher in het appartement), of tips voor winkels en excursies, alle informatie wordt per e-mail verzonden of is beschikbaar in het appartement. Mijn man en ik geven vijf sterren, zullen het appartement aanbevelen en kijken al uit naar een ander vakantiehuis van de familie Christ. We waren vooral blij met de persoonlijke ontmoeting.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. F. Nebgen:

Liebes Ehepaar Rosskamp-Kall,

herzlichen Dank für Ihre hervorragende Bewertung und Ihre netten Worte.

Ein solch positives Feedback zu unserer Ferienwohnung, der Betreuung und den Informationsmaterialien ist immer sehr schön zu hören.

Auch wir haben uns sehr darüber gefreut, Sie persönlich kennenzulernen und hoffen, Sie bald erneut als unsere Urlaubsgäste begrüßen zu dürfen.

Herzliche Grüße nach Oldenburg und alles Gute,
Ihre Gastgeberfamilie Christ

September 2019

Susanne F. uit Walsrode

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Boven de wolken....

Al verschillende keren geciteerd hier en ook in het gastenboek van de flat, losjes gebaseerd op Reinhard Mey: Boven de wolken... ...en zo is het echt. Het uitzicht over de Oostzee en de andere badplaatsen en de kustlijn, de stranden en de pieren: gewoonweg adembenemend. Ongeacht het weer. Natuurlijk is het uitzicht prachtig als het zonnig is, maar vooral bij slecht weer was het kijken naar de verschillende wolkenformaties en zien hoe het al regent en waar de zon nog schijnt echt indrukwekkend, evenals het zicht op de verlichte kustlijn en de verlichte pieren 's avonds en 's nachts. De flat overtuigde ons ook in andere opzichten: schoon, ruim, modern en comfortabel. We hadden gewoon een geweldige tijd.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. F. Nebgen:

Liebe Familie Friedrich,

vielen lieben Dank für Ihre netten Worte und Ihre sympathische Beschreibung.

Schön, dass Sie in unserer Penthousewohnung Meeresblick in Sierksdorf einen schönen Urlaub verbracht, sich gut erholt und auch den Meerblick so sehr genossen haben.

Sehr gerne würden wir Sie bald wieder einmal als unsere Urlaubsgäste begrüßen.

Herzliche Grüße,
Ihre Gastgeberfamilie Christ

September 2019

Walter B. uit Lüdenscheid

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Thank you!

Communicatie: Aangenaam, snel, persoonlijk.

Voorzieningen: Doordacht, goed onderhouden, gezellig.

Locatie: centraal gelegen ten opzichte van het strand, de andere Premium-Oostzeekustplaatsen (Scharbeutz, Grömitz, Timmendorfer Strand, Travemünde), Hansapark en Neustadt in Holstein.

Gastvrijheid: Behulpzaam en vriendelijk.

Zeezicht: Zonder woorden.... Gewoon wow!

We keren graag terug naar het geweldige penthouse-appartement Meeresblick in Sierksdorf voor een volgende time-out!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. F. Nebgen:

Liebes Ehepaar Baumgartner,

herzlichen Dank für Ihre hervorragende Bewertung.

Es freut uns sehr, dass es Ihnen in unserem Wellness-Penthouse Meeresblick im Ostseebad Sierksdorf und der Umgebung so gut gefallen hat und Sie bei Ihrem nächsten Ostseeurlaub erneut auf unsere Ferienwohnung zurückkommen möchten.

Herzlichen Dank und liebe Grüße,
Ihre Gastgeberfamilie Christ

Maart 2019

Arne K. uit Zweibrücken

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

1a Empfehlung

Al vele jaren geleden gingen we graag naar de Lübecker Bocht, gewoon omdat er zoveel te zien is. Lübeck, het eiland Fehmarn, Timmendorfer Strand en Eutin waren de bestemmingen van onze vakantie dit jaar, die we met veel plezier hebben doorgebracht in het vakantiehuis van de familie Christ dankzij de uitstekend uitgeruste accommodatie, de vele extra's en uitgebreide informatie. We kunnen dit perfect op elkaar afgestemde vakantieappartement dan ook van harte aanbevelen aan alle gasten die ook eens van dit droomuitzicht willen genieten, uitgebreide voorzieningen wensen en verder op vakantie een mix van ontspanning en het verkennen van de omgeving nastreven.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. F. Nebgen:

Liebes Ehepaar Krohn,

herzlichen Dank für Ihre Rückmeldung, Ihre hervorragende Bewertung und Ihre Erläuterungen. Sehr gerne haben wir gelesen, dass Sie einen entspannten und erlebnisreichen Urlaub in unserer Ferienwohnung Meerblick in Sierksdorf verbracht haben.

Wir würden uns sehr freuen, Sie bald wieder einmal als Gäste in einer unserer Ferienwohnungen begrüßen zu dürfen.

Herzliche Grüße,
Ihre Gastgeberfamilie Christ

Januari 2019

Uta W. uit Bad Vilbel

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Sehr gut ausgestattete Ferienwohnung

Deze winter hebben we onze vakantie doorgebracht aan de Oostzee in Sierksdorf en hebben we elke dag genoten van het spectaculaire uitzicht op de Oostzee. Twee keer hebben we Indiaas eten laten bezorgen in het appartement en verder hebben we zelf gekookt in de goed uitgeruste keuken of gegeten in Neustadt (bijvoorbeeld in Klüvers Brauhaus). We hebben lang gewandeld, genoten van de frisse zeelucht en hebben ons natuurlijk erg graag opgehouden in het penthouse appartement, waar we de infraroodcabine, houtkachel en massagestoel uitgebreid hebben gebruikt.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. F. Nebgen:

Liebes Ehepaar Warnke,

vielen Dank für Ihre netten Worte und Ihre hervorragende Bewertung. Es freut uns sehr, dass Sie die Zeit in unserer Ferienwohnung Meeresblick, im Ostseebad Sierksdorf und der Umgebung so sehr genossen haben.

Herzliche Grüße und bis hoffentlich bald wieder einmal in einer unserer Ferienwohnungen,
Ihre Gastgeberfamilie Christ

meer weergeven

Contact

Dhr. F. Nebgen

Dhr. F. Nebgen

Beste gasten! Wij zijn niet alleen verhuurders van in totaal vier vakantiewoningen, maar ook zelf gasten, zoals op onze 'verhuurdersfoto', die genomen is tijdens onze vakantie aan de Moezel. Veel dingen die ons tijdens onze vakantie negatief zijn opgevallen, hebben we daarom geprobeerd in onze appartementen te verbeteren. We hopen van harte dat we daarin geslaagd zijn en dat u bij ons een ontspannende vakantie zult hebben. Vriendelijke groeten Uw gastgezin Nebgen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 59355

Laatst bijgewerkt: 13.12.2025

Advertentie online sinds: 12 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/59355.htm

Dhr. Frank Nebgen

Heimhuder Str. 29

20148 Hamburg

0049(0) 1607244387


«****Wellness Penthouse Zeezicht» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 35 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit