Hoe duur is een vakantiewoning in Lucca & omgeving?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Lucca & omgeving is 264 € voor één nacht.
Afgelegen vakantiehuis, gezellig, comfortabel. Prachtig uitzicht; wandel- en klimgebied, dicht bij zee. Oekraïne hulp: 20% van de huur wordt gedoneerd.
Duurzaam
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Pescaglia: 280 m², 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen.
villa met zwembad op een paar minuten lopen van het dorp van Camaiore en 10 minuten rijden van de stranden van Versilia. ideaal voor gezinnen
The House of Citrus - amazing country house near Lucca and Pisa
geweldig landhuis in de buurt van Lucca en Pisa
Duurzaam
Plattelandshuisje eigen met zwembad
Rustiek landhuis met zwembad op een panoramische positie voor maximaal 11 personen voor maximaal 11 personen voor alleengebruik, WLAN, barbecue, parkeerplaatsen
A special cottage in a lovely relaxing environment. On Versilia hills in a olive grove, 7 km from the see. Charm, privacy and yet close to everytfree, TV Sathing. Sea view, Wi-Fi.
Villa Alex is een heldere, grote, nieuwbouw, ideaal stelt een landelijk gebied tussen de stad Pietrasanta en de zachte en strand zand Marina di Pietrasanta.
Duurzaam
Vrijstaande Toscaanse villa in de provincie Lucca, panoramische positie, grote tuin, 3 slaapkamers, 2 badkamers, prive zwembad, speeltuin voor kinderen, garage en parkeerplaats, WIFI
Luxueuze Villa Lucida in Lucca, Toscane is een onvergetelijke bestemming voor families en vrienden.
Duurzaam
Prive villa met zwembad + uitzicht op zee
Vrijstaande, ruime villa in Versilia, 4 km van de zee, panoramisch uitzicht, m² grond met zwembad, grote barbecue, airconditioning of ventilatoren, satelliet-tv, WIFI, parking
Elegante villa met zwembad en tuin, slechts 10 km van Lucca en ongeveer 40 minuten van de zee van Versilia.
10% Actie 14-01-2026 - 29-05-2026
Een groot huis met privézwembad, alleen in het noorden van Toscane.
Ferienhaus Pietrasanta mit Meerblick
Vakantiehuis in Pietrasanta (LU) met uitzicht op zee, 70 m², voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
Vakantiehuis Il sole da Anja in Toscane, provincie Lucca, zwembad, 110m², maximaal 5 personen, 3 slaapkamers, keuken, woonkamer, 2 badkamers, terras, tuin, tot 3 honden toegestaan.
Duurzaam
Nieuw !!! Villa in Lucca met zwembad
2016 volledig gerenoveerd, 2 km van het centrum van Lucca, vrijstaand, m² eigen park met zwembad, barbecue, open haard, airconditioning, satelliet-tv, WiFi, parking
Landhuis in de Garfagnana met zwembad
Mooi landhuis in de Garfagnana in de buurt van het dorp in een panoramische positie, met eigen tuin en zwembad voor exclusief gebruik, barbecue, pizza-oven, WLAN
Vakantiehuis met zwembad in Garfagnana
Rustiek stenen huis in de provincie Lucca, grote tuin, prive zwembad, Internet WIFI, satelliet-tv, open haard, DVD / CD-speler, zomer keuken, barbecue, pizza-oven, swing, safe, parking
Het complex bestaat uit 4 appartementen. De grote en uitgeruste tuin, met het mooie zwembad en een adembenemend uitzicht over het Toscaanse landschap!
Landhuis voor 14 personen met zwembad
Oude stenen huis uit de 15e eeuw, in de provincie Lucca in het midden van Garfagna, panoramisch uitzicht, tuin, prive zwembad, Internet WIFI, satelliet-tv, open haard, barbecue
modern en elegant ingerichte appartement met uitzicht op de olijfbomen en wijngaarden van Monte Carlo. Grote tuin met zwembad.
Vakantiehuis met privé zwembad en tuin met uitzicht op het meer Lago di Vagli. Perfect voor 4 personen om te ontspannen en tot rust te komen!
Een onafhankelijk vakantiehuis met uitzicht op de natuur en de bergen van Toscane. Met privé zwembad
Casa Muraccio ligt in de gemeente Massarosa in de provincie Lucca
La casa recientemente renovada se encuentra en el pequeño pueblo de Vagli Sopra en los Alpes Apuanos, a solo 1 km del lago.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 189€/nacht
Duurste maand:
september - Ø 306€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
221€ voor 17 jan. - 24 jan.
285€ Jaarlijks gemiddelde
65% voor 17 jan. - 24 jan.
54% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Lucca & omgeving is 264 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Fucecchio of Media Valle del Serchio bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 79 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Lucca & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Berti, Prive huis met grote tuin en BIANCOSPINO zijn bijzonder aan te bevelen.
In Lucca & omgeving zijn er 75 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Fucecchio, Lucca en Media Valle del Serchio.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.