Vakantieappartementen en huizen in Lustignano
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Lustignano
Appartement Le Volte voor 5 + 1 personen
Holiday EUCALIPTO voor 2 + 1 personen
Accommodaties in de buurt van Lustignano
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Het huis "Casa Rosario" is gelegen in de onmiddellijke nabijheid van de stad Monteverdi Marittimo op een rustige locatie in de prachtige heuvels van Toscane.
Villa Agatha in de buurt van de zee
Mooie Toscane villa in de buurt van de kust. De Villa heeft gezien vanaf 2016 een zeer mooi zwembad, net als al de foto's. De grote: Gasten hebben de prijs.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
2 km van San Gimignano, zijn er twee appartementen van Podere "Podere la Proda" in een klein landelijk gehucht, waarvan de kern dateert uit de Middeleeuwen.
Vakantiehuis Casa Arcobaleno in Monteverdi Marittimo, 60 m² voor maximaal 5 personen, 3 kamers.
De "Villetta Frarima" ligt vlakbij het kleine dorpje Gualda aan de voet van de Colline Metallifere, ongeveer 10 km van de Etruskische kust.
Typische Toscaanse boerderij omgebouwd tot een perfecte vakantie huis voor families of groepen vrienden
Romantische Villa mit privat Pool, nahe Meer
Romantische villa +privézwembad, omheind park, vlak bij zee. Park, bij de zee
Schattige huisje met een eigen zwembad en tuin in het Toscaanse platteland vredevol
Artist House, rustig, mooi landschap, uitzicht op zee, huisdieren toegestaan, Wi-Fi;
Prachtige luxe flat in Castagneto Carducci aan de Etruskische kust in Toscane, Italië - 2 slaapkamers, twee badkamers, zeezicht vanaf klein maar fijn balkon
3-kamer huis, 90 m², op de begane grond een grote woonkamer met open eetkeuken, tweepersoonsslaapkamer en badkamer. Op de bovenverdieping (mansarde): grote kamer met 2 eenpersoonsbedden, woonkamer met sofa, kleine badkamer.
Dit charmante vakantieappartement is de gelegenheid om te genieten van een verwenvakantie in het teken van de "Dolce Vita".
Casa Filippo, groot vakantieappartement in Massa Marittima voor 2-7 personen op 150m² met 3 slaapkamers en een enorm panoramisch terras (44 m²) boven de daken van Massa Marittima.