Hoe duur is een vakantiewoning in Malcesine?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Malcesine vinden vanaf 54 € per nacht.
Schoenes Huis in grote olijfboomgaard
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
groot appartement in een olijfgaard
mooi rustig huis op slechts 600 mt. van het centrum en het meer ideale locatie voor fietstocht, met geschlossne garage voor hun fiets
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
grote villa met dream seeblich
villa op een fantastische olijven Haim met zwembad en whirlpool
Vakantieappartement Gezinsvakantie Cassone di Malcesine
Gezellige vakantiewoning met zeer mooi onbelemmerd uitzicht op het slechts enkele meters verderop gelegen Gardameer in het betoverende karakteristieke Cassone
Last Holiday (juli 2015) aan het meer met balkon en een eigen overdekte parkeerplaats hier
Volledig airconditioned appartement met zwembad, twee tennisvelden, parkeerplaats en WIFI internet.
Appartement met een panoramisch uitzicht op 100m van het meer
Bijzonder duurzaam
Lara's Rustico is gelegen in het midden van een olijfboomgaard met een onvergelijkbaar uitzicht op het meer: afgelegen maar toch dicht bij de oude stad en de stranden.
Het huis ligt altijd in Cassone di Malcesine, direct aan het meer, naast de haven, op een prachtige locatie. De flat is gloednieuw gerenoveerd (maart 2023) direct aan het meer. Wifi inbegrepen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 122€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 169€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
120€ voor 14 feb. - 21 feb.
134€ Jaarlijks gemiddelde
31% voor 14 feb. - 21 feb.
43% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Malcesine vinden vanaf 54 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Malcesine, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Cassone di Malcesine.
Voor een geslaagd verblijf in Malcesine raden wij de vakantieverblijven Villa Bruna, Appartamenti Tasel Trilocale 50mq en VILLA GABRY aan.
Ja, in Malcesine zijn er 39 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Cassone di Malcesine.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.