Waar is het mooiste aan het Gardameer?
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Villa Sul Garda Ferienwohnung 1 met zwembad: Twee slaapkamers, een badkamer, privéterras
5% Actie 06-04-2026 - 30-04-2026
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Villa P 12 voor meer gezinnen!
Dream House in Lazise / Lake Garda in de buurt van Gardaland voor groepen (8-10 Volwassenen) geschikt. Voor toeristen met de boot: parkeerplaats in het Innnehof + boei gratis!
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Casa Vista Magnifica: Een ruim vakantiehuis in Tignale aan het Gardameer, met 4 kamers voor 8 personen.
Nieuwe moderne 3-kamer vakantiewoning 66 m². Met een prachtig uitzicht op het Gardameer.
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Een 4 persoonsbungalow op een rustig en vriendelijk vakantiepark met zwembad aan de westkant van het Gardameer met een prachtig uitzicht op het meer.
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
twee-kamer appartement op de eerste verdieping van een 2-verdiepingen tellend huis met een ruim terras en exclusieve tuin, gelegen nabij het centrum.
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
FEWO C 15 - KREIS LAZISE / GARDASEE MIT 50 m² PRIVATEM GARTEN & POOL!
Vakantiewoning in Lazise aan het Gardameer met 75m², zwembad en privétuin. Ideaal voor maximaal 6 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 112€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
142€ voor 28 feb. - 07 mrt.
146€ Jaarlijks gemiddelde
44% voor 28 feb. - 07 mrt.
40% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie aan het Gardameer raden wij de vakantiebestemmingen Bardolino, Lazise en Malcesine aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven aan het Gardameer een gemiddelde prijs van 153 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Peschiera del Garda of Cavaion Veronese. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf aan het Gardameer raden wij de vakantieverblijven Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick aan.
Aan het Gardameer zijn er 398 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Brescia & omgeving, Brenzone sul Garda en Malcesine.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox