Hoe duur is een vakantiewoning in Brenzone sul Garda?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Brenzone sul Garda is al te boeken vanaf 45 € voor één nacht.
Huis omgeven door groen op een steenworp van het meer.
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Castelletto di Brenzone: 100 m², 2 kamers, plaats voor 4 personen.
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Eigen huis (ca. 70 m²) met garage, op slechts 30 meter van het meer, terwijl het met een eigen tuin en een groot terras
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Vakantiewoning IPAG SUD in Brenzone sul Garda, Veneto. Ruimte: 80m², Plaatsen: 4, Keuken, Grote woonkamer, 2 Slaapkamers, Grote Badkamer.
Villa Milena bevindt zich in het kleine stadje Porto di Brenzone sul Garda dat veel mogelijkheden biedt voor watersportactiviteiten, wandelen en fietsen. 2 appartementen: Appartement A en Appartement B.
20% Last minute 24-08-2026 - 26-08-2026
Vakantieappartement met een woonoppervlakte van ongeveer 90 m² met een prachtig uitzicht op het Gardameer. Deze privévilla ligt 200 meter boven het Gardameer.
Vakantiewoning IPAG ATTIC in Brenzone sul Garda, Veneto. Ruimte: 75m², max 4 personen,Woonkamer, Keuken, 2 Slaapkamers, Badkamer en groot terras met adembenemend uitzicht.
Casa Alkea Penthouse met heuvelzicht
Modern penthouse met groot terras, ideaal voor rust en genieten van het Gardameer
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Brenzone sul Garda
10% Last minute 15-08-2026 - 21-08-2026
Villa Olivo Rustig, met uitzicht op het meer
Villa in rustige ligging boven het meer.
Bijzonder duurzaam
MARY appartementen met zwembad
Appartement met 1 of 2 slaapkamers en een balkon of tuin met uitzicht op het meer voor de zomer zeer Heissen Is er een zwembad.
Duurzaam
13% Actie 22-08-2026 - 28-08-2026
Vakantiewoning IPAG NORD in Brenzone sul Garda, Veneto. Ruimte: 65m², max. 4 personen
KASA KIARA 20 m van het Gardameer
85m² appartement, 2e verdieping, onlangs gerenoveerd, met 2 grote terrassen met uitzicht op het meer, 50 m. van het meer met 2 slaapkamers, met een eigen Wi-Fi, airconditioning en een vaatwasser
10% Actie 02-08-2026 - 29-08-2026
Farm Holiday Uliveta is mittedrinn in een rustige honderd jaar olijfgaarden.
Lorena Haus 10 meter zum See 2 Pers
Appartementen met dubbel balkon of terras met uitzicht op het meer, grote woonkamer met keuken, badkamer met douche en slaapkamer met tweepersoonsbed. Eigen parkeerplaats binnen. Wi-Fi, tv Sat.
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
Buongiorno! CASA LORETTA Rustig en ideaal voor familie.
Casa Maria Luisa bevindt zich in het dorp Castelletto di Brenzone sul Garda. Zeer rustige locatie
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 102€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 148€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
157€ voor 01 aug. - 08 aug.
126€ Jaarlijks gemiddelde
17% voor 01 aug. - 08 aug.
45% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Brenzone sul Garda is al te boeken vanaf 45 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 45 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Brenzone sul Garda raden wij de vakantieverblijven Villa Alessia-7 Pers. Traumblick, Villa Alessia - Studio 2 personen en HAUS NICOLO '- brenzone aan.
Ja, in Brenzone sul Garda zijn er 33 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox