Hoe duur is een vakantiewoning in Mönsterås?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Mönsterås 172 € per nacht.
Royaal vakantiehuis Killingeholm in Mönsterås, Småland met 140m² woonoppervlak, 3 slaapkamers voor 6 personen.
Accommodaties in de buurt van Mönsterås
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Zomervakantie en lente op Oknö
7 slaapplaatsen, zeezicht, sauna & bubbelbad Gebruik niet de prijscalculator. We zullen u een individueel aanbod doen. Hoogseizoen: week 1.340 Euro
Oostzee + Zwembad + Sauna + Boot / Oknö
Onvergetelijke Zweedse vakanties in Villa Saltkråkan op Oknö! Luxe villa, 100 m van de Oostzee, zwembad, sauna, open haard, boot
Huisje op het platteland in Zweden op een bijna onbewoonde plek
Villa Vänlig, Vakantiehuis in Smaland
Typische, kindvriendelijke Zweedse 'villa' op prachtig perceel van ca. 1600 m² met fruitbomen. Zeer rustige locatie, aan het einde van twee doodlopende straten.
-10% Korting 25-07-2025 - 13-09-2025
Volledig ingericht vakantiehuis voor maximaal 7 personen (+ kinderbed) in Småland, het populaire "Pippi Langkousland"! Rookvrij huis (welkom in de tuin!) Muggen Geen huisdieren.
Duurzaam
Typisch Zweeds huis direct aan het meer Kiasjön in Smaland, Zuid-Zweden met 2 buurhuizen.
Vakantiehuis direct aan het Kiasjön meer in Smaland, Zuid Zweden met een geweldig uitzicht op het meer !
Blokhut bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden, op slechts 100 m van het meer. U bereikt de eigen aanlegsteiger met roeiboot via een ca. 200 m lang privépad door het bos.
Nieuw gebouwde blokhut op een geweldige, afgelegen locatie bij het Kiasjön-meer in Zuid-Zweden met een fantastisch uitzicht op het meer
Een klein paradijs bij het meer. Dit vakantiehuis is een droom voor iedereen die van rust en natuur houdt. Hier kunt u ontspannen en het leven van alledag achter u laten.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Mönsterås 172 € per nacht.
In Mönsterås zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar 6 persoons vakantie huis in Mönsterås-By..., 4 sterren vakantie huis in Mönsterås-By Traum en Ferienhaus Killingeholm zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Mönsterås zijn er 5 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!