Hoe duur is een vakantiewoning in Murter?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Murter een gemiddelde prijs van 137 € voor één nacht.
Ideale accommodatie voor booteigenaren en -liefhebbers.
Mooie panoramische flat voor 2-3 personen met een prachtig panoramisch uitzicht over het dorp.
Ferienwohnungen Anka, 4+2, 2+2
Flat D. is een nieuwe en goed uitgeruste flat, 1 minuut lopen van het centrum van Jezera, en 2 minuten van het strand op een rustige locatie.
MOBIEL HOME voor 2 of 3 personen bevindt zich op dezelfde camping STELLA MARIS op het eiland Murter
Accommodaties in de buurt van Murter
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Casa Palma in Pirovac Kroatien
mooi appartement voor 2 tot 6 personen met zeezicht
Hoogwaardig mobiel huis aan het strand, Janice
Gelegen in een rustige cul-de-sac, maar toch zo centraal dat u alles wat u nodig heeft binnen 5 minuten te voet kunt bereiken. Barbecuehuis, klein zwembad, fitnessruimte
Gelegen in een rustige cul-de-sac, maar toch zo centraal dat u alles wat u nodig heeft binnen 5 minuten te voet kunt bereiken. Barbecuehuis, zwembad, fitnessruimte
Vakantiewoning voor 5 personen in Vodice Kroatië
Vakantiewoning met airconditioning en internetaansluiting
Studio - kamer met keuken en badkamer
Oud stenen dalmatisch huis te huur op het eiland Zirje.
House Ella, appartement 1e verdieping
Fantastisch appartement in het hart van Dalmatië. Twee Schlafzmmer, 1 badkamer, keuken, woonkamer en terras op 120 m2. Perfect uitgerust, op een rustige locatie.
House Ella, Appartement begane grond
Exclusief, modern appartement in het hart van Dalmatië. Twee Schlafzmmer, 1 badkamer, keuken, woonkamer, terras van 120 m2. Perfect uitgerust, op een rustige locatie.
Apartman geschikt voor maximaal 4+2 personen
Ontspannende vakantie, panoramisch uitzicht op zee - 100m van de studio, 1 badkamer, 2 + 1 kind
House Marijana Zablace Sibenik
Mooi huis voor droomvakantie :-) Korting in mei en juni :-)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 98€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 83% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 25% vrij
122€ voor 16 mei - 23 mei
128€ Jaarlijks gemiddelde
17% voor 16 mei - 23 mei
31% Jaarlijks gemiddelde
Wie voordelig op vakantie wil in Murter, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Jezera en Tisno.
In Murter zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Ferienwohnungen Anka 4+2 2+2, Ferienwohnung Adrian en Apartmani Haidi zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Murter zijn er 39 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Jezera.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox