Vakantieappartementen en huizen in Neubörm
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Neubörm
Accommodaties in de buurt van Neubörm
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Een volledig ingericht vakantiehuis voor 4 personen. Woonkamer met kitchenette, slaapkamer en kinderkamer, WC-douche resultaat in 50 m².
Het Fährhaus Fresendelf ligt direct aan de rivier de Treene
Vakantiewoning, 32 m² in totaal - een kleine flat op de eerste verdieping met minikeuken en badkamer.
Het vakantiehuis maakt deel uit van een rietgedekte kapiteinswoning in het vakantieoord Stapel (OT Süderstapel), waar de Eider, Treene en Sorge een schilderachtig rivierlandschap vormen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Baumann in Geltorf bij de Schlei, 75m² woonoppervlak, ruimte voor 5 personen, 4 kamers.
Het vakantiehuis op een toplocatie met zijn smaakvolle interieur voldoet aan alle eisen. Hier wilt u niet meer weg :-)
Het drempelvrije appartement in het hart van de cultuurstad Schleswig ligt op slechts een paar stappen van de baroktuin van het Schleswiger Slot, direct aan het recreatiebos Tiergarten.
Eco Hausboot Habitide / Ferienhaus
Een droomvakantie op het water in een ecologisch ontworpen woonboot. Met alle comfort, een goed onderhouden haven, een prachtig landschap en veel cultuur - natuur in plaats van plastic :)
Bijzonder duurzaam
Centraal en toch rustig in de allerbeste oude stadslocatie! In de directe nabijheid bevinden zich onder andere de stadshaven, de visserswijk Holm en de kathedraal.
Het huis in het hart van de oude stad wordt omringd door de kathedraal, het stadhuis, de historische vissersnederzetting "Holm" en de haven - centraler kan niet!
Vakantie tussen de Noordzee en de Oostzee. Centrale ligging in het hart van Sleeswijk-Holstein, er zijn talrijke excursiemogelijkheden. Gezellig huis half met tuin en terras.
Friesenkate Seeth augustus boekbaar
Comfortabel rietgedekt vakantiehuis met ruime tuin en terras, rustig gelegen aan de rand van het dorp
Zeer duurzaam
10% Last minute 13-09-2026 - 13-10-2026
Vakantiehuis direct aan de Eiderdijk - Kinderen en dieren welkom Dicht bij het water, rust, ontspanning.
Duurzaam