Hoe duur is een vakantiewoning in Neustadt am Rübenberge?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 122 € voor één nacht.
Mooi klein vakwerkhuis met terras en tuin
Duurzaam
Prachtig nieuw en ruim appartement op oude rustboerderij
Zeer duurzaam
Ruime 3,5 kamer flat in oude boerderij
12% Actie 24-01-2026 - 31-03-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
september - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 111€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 33% vrij
97€ voor 24 jan. - 31 jan.
109€ Jaarlijks gemiddelde
33% voor 24 jan. - 31 jan.
37% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 122 € voor één nacht.
Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 61 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Neustadt am Rübenberge raden wij u Welze waterput/bakkerij, Welze put erf/hoofdhuis en Brunnenhof Welze/Loft flat aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Neustadt am Rübenberge niet achter te laten, want er zijn 5 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.