Hoe duur is een vakantiewoning in Orth?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Orth is 109 € per nacht.
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), Staafmixer)
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak))
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), Staafmixer)
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(kabel)
Op de 2e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak))
Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak))
Accommodaties in de buurt van Orth
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantie aan de zonnige kant van het eiland Fehmarn.
Duurzaam
Het vakantiehuis "54°NORD" ligt in de badplaats Heiligenhafen, dat in 2016 werd opgeleverd. 120m naar de pier, 150m naar het fijne zandstrand van de Oostzee.
Burg auf Fehmarn, ca. 69 m², appartement in een flatgebouw, 2e verdieping. 2 slaapkamers, niet-rokers flat! Huisdieren niet toegestaan!
Burg auf Fehmarn, ca. 110 m², vrijstaand huis, 4 slaapkamers, niet-rokerswoning,
Droom Vakantiewoning Seeadler-F5
Gerenoveerde vakantiewoning met XL balkon, met uitzicht over de parkachtige binnenplaats en het Binnenmeer naar de Oostzee. Geniet van de fantastische zonsopgang bij het ontbijt.
Duurzaam
Rookvrij appartement voor 2 personen op de bovenste verdieping van ons vrijstaande huis: woon/eetkamer, slaapkamer, keuken, doucheruimte, hal. Aparte ingang. WLAN , carport parkeerplaats
tot -20% Korting 11-10-2025 - 16-12-2025
Ferienwohnung Schröder in Heiligenhafen, Oostzee, 45m² voor maximaal 4 personen
NIEUW: Vakantiewoning met droomuitzicht
Volledig gerenoveerde vakantiewoning voor twee personen in het vakantiepark Heiligenhafen. De flat ligt op de 10e verdieping van huis D (eindverdieping) en biedt een droomuitzicht.
Vakantie voor koppels om verliefd te worden-H6
[2 kamers] W-LAN, open keuken, woon-eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, balkon, uitzicht op de Oostzee en de kwelders, parkeerplaats, beddengoed, handdoeken
Gezellige, lichte, exclusieve 4**** vakantiewoning met whirlpool-haard-WLAN-direct uitzicht op zee-strandkorf-strand op 100m afstand
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 134€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
oktober - slechts 50% vrij
106€ voor 25 okt. - 01 nov.
109€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 25 okt. - 01 nov.
50% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Orth is 109 € per nacht.
Hier kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Orth zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Fehmarn-Hafenblick.de, Appartement in Orth nabij de Oostzee en Studio in Ferienanlage Orther Reede zijn bijzonder aan te bevelen.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.