Hoe duur is een vakantiewoning in Pelzerhaken?
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Pelzerhaken boeken en gemiddeld 86 m² (vakantiehuizen) en 57 m² (appartementen) overnachten.
Appartement im Ferienpark AM WALDRAND
De appartementen bevinden zich op de 1e en 2e verdieping en hebben een groot balkon op het zuiden. De woonoppervlakte is 45 m².
Accommodaties in de buurt van Pelzerhaken
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Top vakantiewoning aan de Oostzee in Strandpark Lübecker Bucht, Sierksdorf
Halfvrijstaande woningen aan de Oostzee in Strandpark Lübecker Bucht, Sierksdorf
Duurzaam
Vakantiewoning boven de daken in Sierksdorf/Baltische Zee
direct aan het strand in het centrum van Scharbeutz met een droomuitzicht op zee
****Wellness Penthouse Zeezicht
4**** sterren luxe penthouse aan het strand. Met droomuitzicht & zwembad. Eigen verwarmingshut met zeezicht, houtkachel, wintertuin, internet, 2 fietsen, eigen strandstoel!!!
Comfortabel appartement met 3 slaapkamers, balkon, uitzicht op zee, open haard; upscale met binnenzwembad, zwembad en uitzicht op zee
3 kamer galerijflat met uitzicht op de Oostzee
Mooie ruime galerijflat, loft-achtige woonsituatie, 75 m², balkon op het zuiden 9 m², parkeerplaats, hemelsbreed ca. 100 m van het fijne zandstrand, high-speed WLAN inbegrepen
Zeer duurzaam
gezellige vakantiewoning met sauna en balkon voor 2-4 pers.
Vakantiehuis in Sierksdorf Oostzee voor de familievakantie
Studio **** met balkon en zeezicht voor 2 personen, sauna, slechts 100 m van het strand
Leven onder riet! Ruim landhuis direct aan het strand van de Oostzee, rustig gelegen, weids uitzicht op zee. Grote omheinde tuin (1600 m²), oude bomen.
Op het strand van Haffkrug - Oostzee tegenover het strand en de pier ligt het mooie huis Strandperle. Op de derde verdieping van het huis is onze App. 305, lift aanwezig.
Haus Strandschlößchen is een comfortabel huis gelegen aan het strand in Haffkrug en grenzend aan het kuurpark.
"Beste Lage" Strand- und Yachthafennah
Vakantieappartement "Beste Locatie" in Grömitz, 65m², voor 4 personen, dichtbij strand en jachthaven.
Bungalow in de tuin op 100 meter van het strand, boven de jachthaven, tot 4 personen, WLAN, centrale verwarming, beddengoed en handdoekenservice inbegrepen, Tuin met barbecuefaciliteiten
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Vanaf 61 € kunt u onze accommodaties in Pelzerhaken boeken en gemiddeld 86 m² (vakantiehuizen) en 57 m² (appartementen) overnachten.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Pelzerhaken, moet u zeker P-Liner Huis - Type E plus, Rederswoning - type G plus en Appartement im Ferienpark AM WALDRAND nader bekijken.
In Pelzerhaken zijn er 12 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.