Hoe duur is een vakantiewoning in Rennsteig?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Rennsteig is al te boeken vanaf 36 € voor één nacht.
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-7 personen bij de Inselsberg met 110 m² woonoppervlak in een schilderachtige omgeving omgeven door bergen (Großer Inselsberg).
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Suhl OT Goldlauter
Voor uw volgende vakantie bieden wij u een comfortabel en gezellig ingericht appartement voor maximaal 6 personen in het groene hart van Duitsland in het Thüringer Woud.
Zeer duurzaam
max. 4 pers. Roken graag buiten Keuken en douche/wc Nog 1 andere woning "fewolessingpark" zoeken
Duurzaam
⭐️⭐️⭐️ Logierhaus An der Truse
4 sterren DTV classificatie Juweel in het Thüringer Woud, Rennsteig, hoogwaardig ingericht vakantiehuis van 85 m² in een historisch vakwerkhuis in het centrum van Trusetal
Duurzaam
Wij heten u van harte welkom in ons vakantiehuis Rustzoekers en natuurliefhebbers vinden hier een gezellig vakantieverblijf - met plezier ook met uw huisdier.
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
15% Actie 03-05-2026 - 09-05-2026
Vrijstaand vakantiehuis op zeer rustige locatie aan de rand van het bos met omheind terrein
Zeer duurzaam
***Appartement voor 2 personen in Thüringen bij Rennsteig u. Oberhof
Gezellig vakantiehuis voor 35 personen op de Rennsteig. 10 appartementen: elk 2 slaapkamers, woonkamer met kitchenette, gratis WLAN, met buitenruimte & kleine speeltuin.
Appartement Arolsbach/Terras/Sauna
Kleine, fijne vakantiewoning, gelegen op de begane grond met een groot terras. Ideaal voor 2 personen, vooral voor senioren of hondenliefhebbers, want er zijn geen treden.
Appartement op de bovenverdieping van een vrijstaand huis
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-7 personen bij de Großer Inselsberg, vlakbij de Rennstein Het vakantiehuis is zeer geschikt voor korte uitstapjes naar de mooiste plekjes
Dit vakantiehuis ligt in het mooie Gehlberg, een kleine gemeenschap in het hart van het Thüringer Woud.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis Het vakantiehuis "Axel" werd in december 2019 geclassificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme en kreeg 3 sterren voor zijn uitstekende faciliteiten.
Duurzaam
Appartement Ilse/Sauna/Gemeenschappelijk balkon
Nieuwe moderne vakantiewoning met 2 slaapkamers (boxspring bed, aparte keuken/woonkamer en balkon. Sauna in het huis tegen betaling.
Bezoek ons in het Thüringer Woud in onze vakantiewoning. Tot 5 vakantiegangers vinden hier ruimte op 64 m², met balkon, sauna, barbecueplaats
voor maximaal 6 personen in het Thüringer Woud
Vakantiehuis aan de Rennsteig/Sauna/WLAN
Vakantiehuis direct aan de Rennsteig
Gezellig familievriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen, 3 aparte slaapkamers, 1 kinderkamer met slaapbank, grote woonkamer met open haard, eetkeuken, 2 badkamers
Vakantiewoning Engel/Sauna/W-Lan
Appartement voor 8 p. in Thür. Wald (2 extra bedden mogelijk)120 m² grote en gezellige vakantiewoning op 2 niveaus met 4 slaapkamers.
Vakantiewoning Inselsbergblick
Comfortabel ingericht appartement / bosrandlocatie voor maximaal 3 personen + kind Aparte ingang en dus ook geschikt voor ouderen Volledig ingerichte keuken, tweepersoonsbed
Vakantiewoning 50/60 m² voor maximaal 2 - (4) personen, reiswieg kan worden verstrekt en is hier beschikbaar (zonder kinderbeddengoed) Optioneel kan een extra slaapkamer worden geboekt.
Duurzaam
Onze vakantiewoning ligt dicht bij het bos in Floh-Seligenthal OT Kleinschmalkalden, op de 1e verdieping van ons huis en is bereikbaar via een aparte ingang.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 104€/nacht
Duurste maand:
februari - Ø 113€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 39% vrij
109€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
109€ Jaarlijks gemiddelde
71% voor 07 mrt. - 14 mrt.
53% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Rennsteig is al te boeken vanaf 36 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Rennsteig: Ohrdruf, Rennsteig en Middle of Rennsteig.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Rennsteig, moet u zeker Vakantiehuis Sonnenblick, Forest Whispers en Ferienhaus Nr. 6 Pohle-Schellenberg nader bekijken.
Ja, in Rennsteig zijn er 93 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Bad Liebenstein, Rennsteig en Middle of Rennsteig.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox