Waar is het mooiste in het Thüringer Woud?
Voor een onvergetelijke vakantie in het Thüringer Woud raden wij de vakantiebestemmingen Rennsteig, Schwarzatal en Werratal aan.
Het blauwe huis in Kaltennordheim OT Klings: 140 m², 3 slaapkamers, plaats voor maximaal 8 personen.
15% Vroeg 29-04-2027 - 31-10-2027
We willen u graag een fijne vakantie bezorgen. Prijs voor 2 personen is 50 € en huisdieren afhankelijk van de grootte max. 3€, evenals kosten voor de toeristenbelasting. Familie. Wil
⭐️⭐️⭐️ Logierhaus An der Truse
4 sterren DTV classificatie Juweel in het Thüringer Woud, Rennsteig, hoogwaardig ingericht vakantiehuis van 85 m² in een historisch vakwerkhuis in het centrum van Trusetal
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis op zeer rustige locatie aan de rand van het bos met omheind terrein
Zeer duurzaam
echt Zweeds gevoel in het groene hart van Duitsland
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
Duurzaam
20% Last minute 03-07-2026 - 11-07-2026
Vakantie met familie en vrienden in het Thüringer Woud, op de Rennsteig. Vakwerkcharme ontmoet modern woongevoel met 3 grote slaapkamers en 2 kinderkamers, evenals 2 wellness badkamers.
Duurzaam
Rust en ontspanning aan de rand van het bos In het geval van een door de overheid opgelegd reisverbod zullen zij geen kosten maken!
Voor maximaal 4 personen op een absoluut rustige locatie, direct aan de langlaufloipe en de Rennsteig Wellnessruimte met sauna, infrarood en whirlpool nieuw sinds december 2019.
Goed uitgerust vakantiehuis op een geweldige locatie! Vrede, natuur en individualiteit! Geen kosten voor u als u een reisverbod krijgt van de staat!
***Appartement voor 2 personen in Thüringen bij Rennsteig u. Oberhof
Gezellig vakantiehuis met open haard, badkamer, 3 slaapkamers, grote tuin met 3 terrassen en barbecueplaats. Voor natuurliefhebbers, gezinnen en mensen die er even tussenuit willen.
Dit vakantiehuis ligt in het mooie Gehlberg, een kleine gemeenschap in het hart van het Thüringer Woud.
Duurzaam
Vakantiehuis Romantik in Unterweißbach, Thüringer Woud, met 110 m² woonoppervlakte, 4 kamers, max. 6 personen.
Vakantiehuis Beerberg Thüringerwoud
Ideaal voor een vakantie met z'n tweeën met hond. Modern ingerichte vakantiebungalow. Mooi gelegen in het landschap. Woonkamer, slaapkamer, keuken, bad/douche, terras, tuin met vat-sauna.
Onze vakantiewoning ligt dicht bij het bos in Floh-Seligenthal OT Kleinschmalkalden, op de 1e verdieping van ons huis en is bereikbaar via een aparte ingang.
Duurzaam
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
omheind, 110 m² woonoppervlak, 2-7 personen, 2 badkamers, parkeerplaatsen, barbecueplaats, zithoek, loggia
Vrijstaand vakantiehuis Het vakantiehuis "Axel" werd in december 2019 geclassificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme en kreeg 3 sterren voor zijn uitstekende faciliteiten.
Duurzaam
Wij heten u van harte welkom in ons vakantiehuis Rustzoekers en natuurliefhebbers vinden hier een gezellig vakantieverblijf - met plezier ook met uw huisdier.
Vakantiewoning 50/60 m² voor maximaal 2 - (4) personen, reiswieg kan worden verstrekt en is hier beschikbaar (zonder kinderbeddengoed) Optioneel kan een extra slaapkamer worden geboekt.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos op een rustige locatie
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
voor maximaal 6 personen in het Thüringer Woud
Vakantiewoning Engel/Sauna/W-Lan
Appartement voor 8 p. in Thür. Wald (2 extra bedden mogelijk)120 m² grote en gezellige vakantiewoning op 2 niveaus met 4 slaapkamers.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 116€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 126€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 36% vrij
128€ voor 04 jul. - 11 jul.
105€ Jaarlijks gemiddelde
51% voor 04 jul. - 11 jul.
51% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in het Thüringer Woud raden wij de vakantiebestemmingen Rennsteig, Schwarzatal en Werratal aan.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 127 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Rennsteig of Sonneberger Land. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
In het Thüringer Woud zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiehuis Sonnenblick, Vakantiehuis Wolff en Forest Whispers zijn bijzonder aan te bevelen.
In het Thüringer Woud zijn er 148 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Rennsteig, Schwarzatal en Werratal.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox