Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
90.91% Aanbeveling
110 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 22 Jaren online
Beschrijving
Het vakantiehuis ligt in het Thüringer Woud en is zeer geschikt voor korte uitstapjes en wandelingen naar de mooiste gebieden van het Thüringer Woud
Meer details op de website. Vanaf hier heeft u een vrij uitzicht op de bergen (Großer Inselsberg) en het dorp Langenhain.
Van hieruit kunt u korte wandelingen of excursies maken naar de mooiste gebieden van het Thüringer Woud. De Grote Inselsberg, 950 m hoog, ligt op slechts 5 km afstand. Kasteel Wartburg in Eisenach ligt op 15 km afstand. Oberhof ligt op 20 km afstand.
Het vakantiehuis is zeer geschikt voor korte uitstapjes naar de mooiste plekjes in Thüringen. Er is een weide met tuinmeubilair, een barbecueplaats en parkeerplaatsen op het terrein. Kindvriendelijk. Huisdieren zijn toegestaan
Meer informatie en foto's vindt u op onze homepage!
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
Bus 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 60 kilometer
60 kilometer
Station 3 kilometer
3 kilometer
Snelweg-afrit 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis ligt aan het einde van het dorp op een rustige locatie, maar vanaf hier centraal voor wandeltochten en korte uitstapjes naar de bergen (Gr. Inselsberg)
Het vakantiehuis is in 2019 gerenoveerd. Langenhain ligt ongeveer 2 km van Tabarz, ongeveer 3 km van Waltershausen, ongeveer 15 km van Eisenach en ongeveer 30 km van Oberhof.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 100 € bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Annuleringsvoorwaarden: tot 14 dagen voor aankomst - volledige terugbetaling van de tourprijs. 14- 0 dagen voor aankomst- 100 € borg kan gebruikt worden voor een latere boeking. |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 40 dagen voor de aankomstdatum.
Neem contact op:
De prijzen zijn gespreid volgens het aantal personen. De uiteindelijke prijs is :
- voor 2 personen 55 Euro per nacht
- elke extra persoon 10 Euro:
- Energie- en waterkosten alsmede toeristenbelasting en beddengoed en WLAN internetverbinding inbegrepen.
- Kinderen met vermindering. Huisdieren 4 Euro per nacht
- Seizoenstoeslag juli/augustus, 4 €
- plus eindschoonmaak = 50 Euro
Vraag naar de speciale eindprijs per telefoon of mail op de vermelde adressen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-02-2026
11 Beoordelingen
Totale beoordeling
Augustus 2020
Andreas uit 09474 Crottendorf
gezellig vakantiehuis met verreikend uitzicht
Accommodatie is oké voor zover het gaat. Als u echter waardig comfort en luxe verwacht, zult u teleurgesteld worden. De kamers zijn met liefde ingericht. De kamers zijn groot zodat je niet op elkaars voeten stapt. Keukengerei kan tekort schieten voor 7 personen. We voelden ons echter zeer comfortabel in een landelijke omgeving zonder auto. De zomerse temperaturen maakten ons erg oncomfortabel. Maar we willen graag af en toe terugkomen.
Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden
Juli 2020
Bernd uit Erfurt
Kein komfortables Ferienhaus
Het vakantiehuis "Inselsbergblick" wordt aangeboden als een comfortabel vakantiehuis. Ik kan dit niet delen, net zoals de goede tot zeer goede beoordelingen van gasten over het vakantiehuis. Comfortabel houdt in dat je een technisch geavanceerde uitrusting verwacht voor comfort en gemak, tot aan luxe meubilair toe. Dit zie ik hier niet terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
Antwoord van Dhr. G. Ebner:
Die Bewertung trifft nicht zu. Ich bitte darum, die Bewertung zu löschen, da sie nicht mehr zutrifft und schon so alt ist. Bitte unterrichten sie mich, wann die Löschung erfolgt.
Mit freundlichen Grüßen
Fam. Ebner
September 2019
Katrin D. uit Wünschendorf
Duitsland is zo mooi!
Bedankt voor uw gastvrijheid, we hebben echt genoten van onze korte vakantie hier, vriendelijke mensen ontmoet en een prachtig landschap gezien. We zullen uw adres zeker goed bewaren. We kunnen hier nog zoveel ontdekken.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Skivakantie, Romantische vakantie
Juli 2018
Heike P. uit 57548 Kirchen
Geweldig vakantiehuis voor families of vrienden
We hebben erg genoten van ons verblijf en onze zoon was ook erg enthousiast over de speelvoorzieningen. De weide achter het huis is groot voor mensen en honden om te spelen.
De verhuurders voorzagen onze zoon van veel speelgoed, evenals een zwembad en parasols.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
Oktober 2017
Isolde P. uit 06686 Lützen
Pauze van stress en werk
Weg van stress en werk vonden we ontspanning in uw accommodatie tijdens het mooie oktoberweer.
Het huis op deze locatie smaakt naar meer, we zullen zeker weer terugkomen.
In dit opzicht... blijf gezond en hartelijk bedankt.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
Contact
Dhr. G. Ebner
Gastheer sinds: 06-03-2004
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 784
Andere accommodaties van Dhr. G. Ebner
Langenhain, Rennsteig, Thuringian forest
Langenhain, Rennsteig, Thuringian forest
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Langenhain, Rennsteig, Thuringian forest
Langenhain, Rennsteig, Thuringian forest
Friedrichroda, Rennsteig, Thuringian forest
Neem contact op
privé-website:
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Thüringen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Thüringer Woud
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Rennsteig
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het westen van Rennsteig
Advertentienummer: 784
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 22 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/784.htm
«Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 11 gegeven Beoordelingen.