Vakantieappartementen en huizen in Roth
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Roth
Vakantiewoning in Roth Bernlohe in het Frankische merengebied
Accommodaties in de buurt van Roth
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Idyllische vakantie- en beursflat
Moderne 3-kamerwoning voor gezinnen, beursgasten, mensen op doorreis en rustzoekers direct in het hart van Midden-Franken tussen Neurenberg en het Frankische merengebied.
Oasis: biljartsauna- 100m naar het centrum
Uitzonderlijk vakantiehuis midden in Beieren - parkachtige tuin, sauna, biljart, piano, voetbalveld, hangmatten, WLAN - alles wat je nodig hebt voor een time-out!
Kleine vakantiewoning met uitzicht op het meer & charme, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 1-7 gasten, balkon en tuin, gezinnen zijn zeer welkom.
FeWo Feyer in het Frankische merengebied
Mooie vakantiewoning voor 6 personen in landelijke omgeving, tussen het Frankische Merengebied en Naturpark Altmühltal. Luxueuze en kindvriendelijke inrichting. Tuin, parkeerplaats, kinderzwembad, …
Duurzaam
Wij verhuren een vrijstaand vakantiehuis en 2 vakantiewoningen. Alle 3 accommodaties bevinden zich op het terrein van onze voormalige boerderij en kunnen ook afzonderlijk worden geboekt.
Vakantiehuis in de buurt van Playmobil FunPark
Modern, hoogwaardig en comfortabel ingericht vakantiehuis voor maximaal 6 personen op het terrein van een voormalige boerderij. Handige en rustige locatie.
Stilte en romantiek in Franken bij het Brombachmeer Het romantische Holunderhof is een beetje uit de tijd, een prachtige plek om je ziel te laten bungelen
"Vakantiewoning Sonnenschein" in Theilenhofen, Beieren, biedt plaats aan 5 personen op 80m².
Welkom in ons vakantieappartement in de idyllische en rustige westelijke buitenwijken van Fürth. Dit ruime vakantieappartement biedt plaats aan de hele familie en aanverwanten. Daarnaast is er de mogelijkheid om van onze fietsverhuurservice gebruik te mak
Comfortabel vakantiehuis met sauna, wintertuin, terras
Vakantiehuis met 3 appartementen en aparte ingangen. Heerlijk om uit te schakelen en te ontspannen.