Vakantieappartementen en huizen in Saterland
5 aanbiedingen voor uw vakantie in Saterland
Accommodaties in de buurt van Saterland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Onze verzorgde en smaakvol ingerichte vakantiewoning bevindt zich in een centrale maar zeer rustige wijk van Friesoythe.
Vakantiewoning in Friesoythe voor 1 tot 4 personen
Dit vakantiehuis is een vrijstaande bungalow.
"Zeegras" vakantiehuis aan het Harkebrügger meer biedt 40m² woongedeelte, 3 kamers, plaats voor 4 personen.
Gezellige vakantiewoning met sauna voor maximaal 5 personen in 26842 Ostrhauderfehn bij Leer/Oost-Friesland en Papenburg.
Vakantiewoning / vakantiehuis
Huis aan het bos in Lorup: 100 m², 4 kamers, max. 4 personen.
-Recreatie voor alle generaties- Gezellig (bouwjaar 2011), volledig uitgerust, kindvriendelijk in het Recreatiegebied Thülsfelder Talsperre (district: Mittelsten-Thüle)
gezellige vakantiewoning voor 2 personen in een landelijke omgeving
Appartement voor maximaal 8 personen in een landelijke omgeving
Vakantiehuis Strandgut Ontspan in de Thülsfelder Talsperre in de directe omgeving van het strand nä Vakantiehuis is sinds maart 2016 klaar voor bewoning, met een hoogwaardige en moderne inrichting.
U bent op zoek naar rust en ontspanning. Dan is het vakantiehuis Läken aan de Thülsfelder Talsperre met gashaard en infrarood warmtecabine precies goed voor u.
Vakantiehuis Vier Jahreszeiten *****
Ons vakantiehuis heeft 5 sterren gekregen van de DTV. Bij ons vindt u een moderne, comfortabele plek waar u zich thuis kunt voelen en kunt ontspannen.
Vakantiehuis Kornblume **** (DTV)
Vakantiehuis (2015) voor 6 personen in 4 slaapkamers en twee badkamers op 120 m² woonoppervlak. Een slaapkamer en een barrièrevrije badkamer met toegankelijke douche beneden.