Hoe duur is een vakantiewoning in Schöfweg?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Schöfweg 90 € per nacht.
Hütte Auszeit ligt op 900 m met een prachtig uitzicht ver over het dal. Het huis heeft een grote omheinde tuin voor exclusief gebruik.
Duurzaam
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning in het Sonnenwald Fewo46
Met een prachtig ver uitzicht op 800 m boven de zeespiegel verwelkomen wij u in Brotjacklriegel, het oriëntatiepunt van het Sonnenwald, in het Beierse Woud, in ons appartement 46
Accommodaties in de buurt van Schöfweg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Ferienland Sonnenwald Studio 50
Op 800 m hoogte verwelkomen wij onze gasten !
Prachtig gelegen landhuis met vele voorzieningen voor uw mooiste dagen van het jaar. Droomachtige wintertuin, gezellige sauna, leesraam en nog veel meer wachten op u
Fantastische 4**** vakantiewoning met eigen zonneterras en een fantastisch uitzicht op het Beierse Woud. 2 - 5 personen, topuitrusting - huisdieren toegestaan
-10% Korting 28-04-2025 - 12-06-2025
Historische boerderij met open haard in bosschage
4-sterren "Ferienhaus Rachelblick" met 140m² woonoppervlak. Rustige ligging op 750m boven de zeespiegel. Vanaf het overdekte terras van 25 m² heeft u een prachtig panoramisch uitzicht op het Nationaal Park Beierse Woud
Vakantie in het Beierse Woud in een pas gerenoveerd vakantiehuis
Vakantiehuis Zur Ritzmaiser Säge 1
Vakantiehuis zur Ritzmaiser Säge Puur natuur:
Vakantiehuis zur Ritzmaiser Säg 2
Vakantiehuizen "Zur Ritzmaiser Säge"2
Vakantiehuis Schuttholz -Huis Vanessa
Prachtig idyllisch gelegen huis met eigen tuin - ideaal voor gezinnen met kleine kinderen en honden met uitzicht op de open plek in het bos.
Vakantiehuis voor max. 4 personen op een rustige afgelegen locatie, ideaal voor vakanties van natuurliefhebbers, rustzoekers en gezinnen met kinderen.
Beoordeeld op F ***** door DTV. Vakantiehuis op een rustige, afgelegen locatie, omgeven door weilanden en bossen. Volwassenen met honden voelen zich hier net zo op hun gemak als gezinnen met kinderen.
Vakantiehuis "Wiese"Ongestoorde vakantie in uw eigen huis, te midden van groene weiden met uitzicht op bergen, weiden en dalen.
privé vakantiehuis op een idyllische locatie, Beierse Woud, bij Deggendorf, 3 sterren
Vakantiehuis Schuttholz-Haus Victoria
Rustig gelegen voormalige boerderij met 2 vakantiewoningen in het prachtige Beierse Woud.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Schöfweg 90 € per nacht.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Schöfweg? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantiewoning in het Sonnenwald Fewo46, Berghut AUSzeit en Vakantiehuis Kijk in het land.
Ja, in Schöfweg zijn er 9 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.