Vakantieappartementen en huizen in Slovenj Gradec
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Slovenj Gradec
Accommodaties in de buurt van Slovenj Gradec
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Villa LISA - VILLA MET ZWEMBAD EN GROTE TUIN biedt uitzicht op de tuin en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op ongeveer 13 km van het skigebied Golte.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis "Anneliese"Gezellig, liefdevol ingericht en volledig uitgerust vakantiehuis direct aan de Schilcher wijnroute voor max. 4 personen. Wandelpaden, wijnhuizen en
Zeer duurzaam
Prachtig appartement om te ontspannen in de Zuid-Stiermarken.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning "Kärnten Apartment Turnersee" in St. Primus, Karinthië met 55m², 3 kamers, voor 6 personen.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis direct op de boerderij voor self-catering, max 5 pers.
Solitaire alpenhut voor self-catering, max. 8 pers., 1450m hoogte
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ehrenhausen
Beleef een heerlijke tijd op onze gezinsvriendelijke boerderij met vele onvergetelijke momenten en een uniek panoramisch uitzicht op de Lavantvallei.
Bijzonder duurzaam
Seehaus Kärnten "Freiblick"__Kopi
Drauinsel Chalet Linsendorf in Gallizien, 72 m², max. 5 personen, 3 kamers.
Vakantiehuis in St. Oswald, gemeente Eberstein. 115m² woonoppervlak, 4 kamers, max. 8 personen. Panoramisch raam in de woonkamer, zeer mooi uitzicht.