Vakantieappartementen en huizen in Sluis
4 aanbiedingen voor uw vakantie in Sluis
Tragel 37 is gelegen aan de rand het dorpje Schoondijke, op ongeveer 5km van Breskens en het strand. Het huisje ligt op een korte afstand van het fietsknopen netwerk,
Klein Herenhuis aan de Kaai in centrum pittoreske Sluis
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Sluis: 80 m², 1 kamer, plaats voor maximaal 4 personen – ideaal voor uw vakantie!
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), keuken(kookplaat(4 kookplaten), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(filtermaling)
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet), DVD-speler, radio), open keuken(kookplaat(4 kookplaten, elektrisch)
Accommodaties in de buurt van Sluis
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Huis van Marietje (Mary's House)
RUST, RUIMTE EN ROMANTIEK. Sfeervol vakantieappartement in Aardenburg voor twee personen met eigen ingang. MOB: +31 (0) 639 600 130
Zeer duurzaam
. Lux **** House in Hollands meest zonnige badplaats Cadzand (Knokke); Brede, fijne zandstrand en prachtige wandelingen en fietstochten Natuur en cultuur (Brugge, Antwerpen.
In onze vakantiewoning kan je comfortabel verblijven met maximum 8 personen. Met maar liefst 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 toiletten, een moderne keuken, leefruimte en pooltafel.
Zeer duurzaam
Gezellig vakantiehuis met twee slaapkamers en badkamer met douche en ligbad
Merelnest in Cadzand: Vakantiehuis met 70 m², 1 kamer, plaats voor 4 personen in Zeeuws-Vlaanderen.
Meidoornstraat 6, Cadzand - Bad, Zeeuwsch Vlaanderen
Vakantiewoning gezinsvakantie in Cadzand-Bad: 80 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 personen!
Prachtig gerenoveerd appartement met twee slaapkamers en een badkamer met douche.
Vakantiehuis ontspanningsvakantie in Cadzand-Bad: 40 m² voor 2 personen, 1 kamer – perfecte tijd aan zee!
Deze 2-3 persoons bungalow is gelegen op 100 meter van het strand en de zee, dicht aan de boulevard en op 200 meter van het winkelcentrum.
Residentie Deurloo, met zeezicht
Appartement met zeer centrale ligging en zeezicht in Cadzand - Bad, Max 4 Personen geen huisdieren
Dit mooie appartement met balkon met uitzicht op de duinen is gelegen in het centrum van Cadzand-Bad en direct aan de boulevard. Het appartement is geschikt voor 2 tot 4 personen