Hoe duur is een vakantiewoning in Sluis & omgeving?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Sluis & omgeving is 212 € voor één nacht.
la Cabane parterre (16/18 personen)
Familie strandhuis, aan de voet van de duinen, met luxe keuken en een jonge en trendy uitstraling, slechts 50 m van de zee verwijderd.
Schoneveld 24 Breskens, Zeeland
Ons prachtige, familievriendelijke, rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich in park Schoneveld in Breskens (slechts 300 meter van de Noordzee).
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breskens
Vrijstaand vakantiehuis aan zee in Breskens, dicht bij het strand, volledig omheind terrein, max. 6 personen
10% Last minute
Vakantiehuis op 600 meter van de zee met een grote tuin, een sauna en een open haard in de mooie vissersdorp Breskens in Zeeland.
Mooi huis in de buurt van het strand in Breskens / Schoneveld
Strandparel, erg gezellig, strand
Het huis met de speciale sfeer, erg gezellig, alleen maar om een goed gevoel. Onze gasten noemen het huis omheind in hun en zeer dicht bij het strand.
Ons huis ster is een zeer gunstig Split, vrijstaand huis met een groot terras en een grote tuin. Het is erg gezellig. Hondenbezitters hou ervan
Vakantiehuis in Zeeland, 62m² woonruimte op 175qm eigen woning, op loopafstand 250m van het mooiste strand van Holland
Ferienhaus „Zeebries“ Schoneveld 58
Vakantiehuis "Zeebries", op slechts 500m van het zandstrand, nodigt u uit voor een ontspannen en rustgevende vakantie op elk moment van het jaar.
5% Actie 06-10-2026 - 16-10-2026
Vrijstaand vakantiehuis voor 5 personen, direct gelegen aan strand en zee in Breskens. Vanuit de achtertuin kunt u zo de dijk over en bent u gelijk aan het strand.
Ankommen und wohlfühlen in unserem strandnah gelegenen Ferienhaus mit eingezäuntem Garten.
Chalet 128 in Nieuwliet, 39 m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Vakantiehuis in Zeeland (zo dicht mogelijk) 62 vierkante meter, 240 vierkante meter grond, op 5 minuten lopen van het mooiste zandstrand van Holland
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Breskens: 120 m², plaats voor maximaal 8 personen.
Gezellige huisje bij de zee
Verblijf in de moderne en ruime Zonneweelde Lodge en sta snel op het strand
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
10% Last minute 06-10-2026 - 16-10-2026
Huis: op slechts 300 meter van de zee
Mooie prive-huisje in het pretpark Schoneveld in het strand en de duinen in Breskens
20% Actie 09-10-2026 - 17-10-2026
Charmant huis aan zee (7 pers., Honden toegestaan)
Huis van Marietje (Mary's House)
RUST, RUIMTE EN ROMANTIEK. Sfeervol vakantieappartement in Aardenburg voor twee personen met eigen ingang. MOB: +31 (0) 639 600 130
Vakantiehuis Breskens50%27.5.-29.5.26
vrijstaand verzorgd vakantiehuis in een beschermde hoek van het park, grote grasveld, beschut terras Parkeerplaats bij het huis dichtbij het strand, ongeveer 500 m naar het strand Smart-tv Netflix
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 145€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 263€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 66% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 20% vrij
187€ voor 10 okt. - 17 okt.
63€ Jaarlijks gemiddelde
31% voor 10 okt. - 17 okt.
40% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Sluis & omgeving is 212 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Breskens of Nieuwvliet. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 39 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Sluis & omgeving raden wij u Haus Beatrix in Breskens, huis Karin en House Martina aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In Sluis & omgeving zijn er 378 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Breskens, Cadzand en Nieuwvliet.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox