Hoe duur is een vakantiewoning in Sluis & omgeving?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Sluis & omgeving is 222 € voor één nacht.
la Cabane parterre (16/18 personen)
Familie strandhuis, aan de voet van de duinen, met luxe keuken en een jonge en trendy uitstraling, slechts 50 m van de zee verwijderd.
Villa, 1,5 km van het strand verwijderd
Vrijstaande villa met 6 slaapkamers en 3 badkamers. Tuin van 4.000m2 rondom Carport met aparte fietsenberging
Vakantiehuis in Zeeland (zo dicht mogelijk) 62 vierkante meter, 240 vierkante meter grond, op 5 minuten lopen van het mooiste zandstrand van Holland
Huis van Marietje (Mary's House)
RUST, RUIMTE EN ROMANTIEK. Sfeervol vakantieappartement in Aardenburg voor twee personen met eigen ingang. MOB: +31 (0) 639 600 130
Zeer duurzaam
Schoneveld 24 Breskens, Zeeland
Ons prachtige, familievriendelijke, rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich in park Schoneveld in Breskens (slechts 300 meter van de Noordzee).
10% Last minute 03-08-2026 - 24-08-2026
Vakantiehuis Scheldetraum, idyllisch wonen aan het water! Bezetting: Max. 6 personen, woonoppervlakte ca. 100m², drie slaapkamers, keuken met open woonruimte, eethoek met serre.
Chalet 128 in Nieuwliet, 39 m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Verblijf in de moderne en ruime Zonneweelde Lodge en sta snel op het strand
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Ons huis Zeemeuww, is een breed, ruim huis met veel ruimte om te ontspannen en wonen. In het interieur van het huis kunnen we spreken smaak en het hart. Gezellig !!
Strandparel, erg gezellig, strand
Het huis met de speciale sfeer, erg gezellig, alleen maar om een goed gevoel. Onze gasten noemen het huis omheind in hun en zeer dicht bij het strand.
Vrijstaand vakantiehuis voor 5 personen, direct gelegen aan strand en zee in Breskens. Vanuit de achtertuin kunt u zo de dijk over en bent u gelijk aan het strand.
Vrijstaande villa, 11 slaapkamers + 6 badkamers en grote tuin. Informeer vrijblijvend naar onze weekprijzen. Vanaf 4500,- Weekendverhuur mogelijk
Ons huis ster is een zeer gunstig Split, vrijstaand huis met een groot terras en een grote tuin. Het is erg gezellig. Hondenbezitters hou ervan
Onze comfortabele en gezellige vakantiewoning is centraal gelegen op Bungalowpark Schoneveld te Breskens en 5 min. lopen van het strand. De woning is te huur voor max. 4 personen
Charmant huis aan zee (7 pers., Honden toegestaan)
Vakantiehuis Breskens50%27.5.-29.5.26
vrijstaand verzorgd vakantiehuis in een beschermde hoek van het park, grote grasveld, beschut terras Parkeerplaats bij het huis dichtbij het strand, ongeveer 500 m naar het strand Smart-tv Netflix
Vakantie-oase bij het strand, provincie Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen. Comfortabel, gezinsvriendelijk vakantiehuis met sauna in de Strandpark Schoneveld, voor 6 personen. Gerenoveerd in 2021/22
Duurzaam
Ferienhaus „Zeebries“ Schoneveld 58
Vakantiehuis "Zeebries", op slechts 500m van het zandstrand, nodigt u uit voor een ontspannen en rustgevende vakantie op elk moment van het jaar.
Duurzaam
Ankommen und wohlfühlen in unserem strandnah gelegenen Ferienhaus mit eingezäuntem Garten.
Vakantiehuis in Zeeland, 62m² woonruimte op 175qm eigen woning, op loopafstand 250m van het mooiste strand van Holland
Gezellige huisje bij de zee
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 145€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 263€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
246€ voor 08 aug. - 15 aug.
69€ Jaarlijks gemiddelde
10% voor 08 aug. - 15 aug.
41% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Sluis & omgeving is 222 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Breskens of Nieuwvliet. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Sluis & omgeving raden wij u huis Karin, House Martina en "Marcube" aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In Sluis & omgeving zijn er 350 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Breskens, Cadzand en Nieuwvliet.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox