Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
93.75% Aanbeveling
119 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 8 Jaren online
Beschrijving
Het huis heeft ongeveer 90 vierkante meter en is verdeeld over twee verdiepingen. In de entree komt u uit een grote hal in een tweepersoons slaapkamer met een grote kast. Ernaast is een badkamer met wastafel en ligbad. Een gast badkamer grenst direct aan de badkamer. Via een andere deur leidt naar de keuken. Daar vindt u alles wat u nodig heeft voor uw dierbaren te verwennen vinden. Een 4-pits gaskookplaat, oven, magnetron en afwasmachine zijn een paar dingen van de vele keukengerei. Een koffie-en Senseo-koffiezetapparaat zijn uiteraard ook beschikbaar. Een comfortabele zithoek voor het eten met grote eettafel grenst direct aan de keuken. Vanaf daar krijg je de een op een groot terras en door een andere deur naar de serre, met lounge meubelen om te knuffelen, lezen, koffie drinken, vrede hebben. De woonkamer is ook aan de onderkant. Met comfortabele stoelen, een flatscreen-tv met alle programma's, muziek en leeshoek, de ideale plek om rust te vinden na een zonnige dag op het strand. Vanaf de ingang is bereikbaar via een trap naar de bovenverdieping. Een grote hal scheidt de twee kamers van elkaar. De slaapkamers hebben twee bedden en grote kasten en stoelen, wat ook te vinden in de gang. Een ideaal toevluchtsoord. Tussen de twee slaapkamers is nog een badkamer met toilet, douche en woning beschikt over een berging waar de kachel is. Er is ook een wasmachine. De kamer heeft voldoende ruimte voor uw bezittingen. Via een tuinhek of door schuifdeuren in het huis leidt naar de grote tuin. Een verharde groot terras, een barbecue met vaste barbecue en een groot gazon uit te nodigen in de natuur tot leven. In het tuinhuis tuinmeubelen. stoelen, een grote tafel, matrassen, stoelen, een paraplu en een wasdroger te vinden. Het huis is ingericht met veel aandacht. Elk jaar hebben we nieuwe ideeën om de vakantie zo aangenaam mogelijk te maken voor onze gasten. We verblijven altijd, zelfs in onze huizen. Dus we kunnen zien wat er nog nodig is. het is leuk om het ontwerp van de huizen te veranderen. Dus huurders die bij ons komen elk jaar, het gevoel hier is weer iets nieuws ontstaan. Ons motto: Alleen dan zijn we tevreden als onze gasten zich voelen .. Het overkomt ons allemaal met veel hart. Dus maak je in het huis Zeemeuww, uitpakken, genieten van het eerste kopje koffie en dan beginnen in de vakantie stemming. Immers, uw vakantie is de belangrijkste tijd van het jaar.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 100 kilometer
100 kilometer
Station 20 kilometer
20 kilometer
Snelweg-afrit 40 kilometer
40 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis is gelegen in een vakantiepark. In 10 minuten bent u op het mooiste strand van Zeeland. Kilometer lang kunt u gaan joggen wandelen, lopen of wandelen. De ideeën zijn geen grenzen hier. Op het strand om de paar honderd meter strandpaviljoens, waar u heerlijke koffie kunt drinken, kan voedsel of de dorst lessen. In het park zijn diverse speeltuinen, een springkasteel, een restaurant en een supermarkt. Op weg naar het strand is een overdekte speeltuin land en een zeer mooie mini-golfbaan. Het is een goede 15 minuten lopen naar de stad Breskens. We hebben twee supermarkten, slagers, bakkers, kappers, apotheek, apotheek, diverse winkels, uitstekende artsen en uitstekende restaurants en ijssalons. Breskens heeft een haven waar u vers gevangen vis kunt kopen. De pier voor de veerboot, die wordt vertaald naar Vlissingen ook in de buurt van het park. aan de kant van Vlissingen zijn er tal van attracties te noemen met Middelburgh en Domburgh paar te noemen. Breskens kunt u terecht voor heel veel. De plaatsen Oostburg en Sluis nodigen u uit om te winkelen. Ook is het zeer snel in Brugge. Of het nu met de fiets, met de auto of bus, krijg je vervelen garkeine. Je hoeft alleen maar om zichzelf ideeën te ontwikkelen. De Noordzee uitnodigt.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 14:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 50 % |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting overmaat van ramp |
Neem contact op:
Als u een reis naar Nederland, ga je in de natuur. Ze willen de zeelucht ruiken, voelen op de huid. sluit je ogen, zitten op het strand, laat de geluiden van de natuur, de meeuwen en het geluid van de Noordzee werken op je. Dit is vrede die versterkt en maakt je meer wilt. Als u met kinderen reist is volledig de kosten ervan. Kleintjes ontdekken dingen die een volwassene lang vervlogen tijden waarneemt. Een mooie schelp, oesterschelp of als het geluk en doorzettingsvermogen heb je een haaientand, dat is ururalt en zal een eeuwige herinnering dragen. We hebben een blik met deze Haifischuzähnen en dat is zo waardevol als een bijzondere schat. De kinderen van nu plotseling weer op te bouwen, zoals zandkastelen, een reservoir, vliegeren vertrekken. Het spel ideeën komen vanzelf. Men moet alleen toe te staan. Holland is een land voor gezinnen, maar ook koppels reizen zonder kinderen of met hun trouwe viervoeter. Alles is mogelijk. Bezoek ons !!! Geweldige vakantie !!!
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-03-2026
16 Beoordelingen
Totale beoordeling
November 2025
Frieder J. uit Zweibrücken
Geweldig vakantiehuis
Sorry, ik heb een fout gemaakt bij het invullen van het formulier. Het huis is natuurlijk beoordeeld door Fam Jost uit Zweibrücken.
Antwoord van Familie D. Klinkhammer:
Liebe Gäste!!
Sie glauben garnicht, wie sehr wir uns über Ihre Bewertung freuen. Herzlichen Dank dafür!
Am allermeisten aber freuen wir uns und sind mit uns zufrieden, dass Sie Ihre wohlverdiente Auszeit so richtig geniessen konnten, im November so gutes Wetter hatten, so dass Sie Alles nutzen konnten.
Wir bemühen uns, so weit wir können, unseren Gästen ein gemütliches Urlaubszuhause zu schaffen!
Was aber unser größtes Glück ist, dass wir liebe Gäste willkommen heißen.
Jederzeit sind Sie herzlich bei uns willkommen.
Wir wünschen Ihnen eine gute Zeit und bleiben Sie gesund.
Von Herzen Danke für Ihr Vertrauen und Ihren Aufenthalt
Mit ganz lieben Grüßen
Ihre
Annelie und Dieter KLinkhammer
November 2025
Annelie u. Dieter K. uit Euskirchen
Geweldig vakantiehuis
Direct na aankomst hebben we ons in het prachtige vakantiehuis als thuis gevoeld. Het weer werkte ook mee, zodat we het terras met tuin en de serre uitgebreid konden gebruiken. Al met al hebben we een prachtige vakantie gehad en we kijken al uit naar de volgende keer. Lieve groeten Fam. Jost
Oktober 2025
Axel D. uit Hann. Münden
Vakantie met hond
We waren 10 dagen in het huis Zeemeeuw van familie Klinkhammer en wat moet ik zeggen, we waren enthousiast. We voelden ons meteen thuis, het is allemaal mooi gedecoreerd en alles is aanwezig wat je nodig hebt en meer. En voor ons twee tweevoeters en onze 2 Bearded Collies was er op de benedenverdieping genoeg ruimte, zodat we de bovenverdiepingen helemaal niet nodig hadden. Door de mooie wintertuin konden we ook van de twee stormachtige dagen genieten. En het overdekte terras was ook geweldig. Onze honden wilden de hele dag in de mooie gezellige tuin luieren. De korte weg naar het strand was ook geweldig. We hadden onze auto alleen nodig om uitstapjes naar andere plaatsen te maken, want zelfs winkelen en naar Breskens kon je te voet doen.
Al met al was het een prachtige vakantie en we waren graag langer gebleven. Helaas is het vakantiehuis volgend jaar in die tijd al bezet, anders hadden we het graag weer geboekt.
Dank Fam. Klinkhammer voor de mooie vakantie in hun mooie vakantiehuis
Lieve groeten Andrea & Axel met Casey & Lia
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Antwoord van Familie D. Klinkhammer:
Liebe Gäste , hallo Casey und Lia!
vielen lieben Dank für so schöne Worte. Es tut so gut, wenn wir lesen wie wohl sich unsere Gäste mit ihren Fellnasen bei uns gefühlt haben. Das ist uns das Wichtigste. Und wenn Mal nicht etwas in Ordnung wäre oder irgendetwas nicht passt, dann sind wir dafür da , Ordnung zu schaffen, Probleme zu lösen und es passend zu machen.
Jederzeit sind Sie bei uns herzlich willkommen.
Wir wünschen Ihnen nur das Beste, viel Freude und viele Kuschelzeiten mit Casey und Lia.
Bleiben Sie gesund mit Grüßen von Herzen
Juni 2025
Claudia E. uit Korschenbroich
Zeer mooi vakantiehuis
We hebben een paar zeer mooie dagen doorgebracht in Huis Zeemeeuw. Alles was schoon en de tuin goed onderhouden. We hebben ons vanaf het eerste moment prettig gevoeld. Wat betreft de inrichting ontbrak het aan niets, in de keuken is alles wat je nodig hebt. Voor ons was de locatie van Huis Zeemeeuw perfect. We hadden zeer vriendelijk contact met de verhuurders en zouden het huis op elk moment aanbevelen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Familie D. Klinkhammer:
Liebe Gäste,
wir freuen uns so sehr, dass Sie sich bei uns in Breskens wohlgefühlt haben und das Alles zu Ihrer Zufriedenheit war. Es kommt nicht immer auf die Länge des Urlaubs an, sondern auf das was man aus dieser wertvollen Zeit macht .
Wir bedanken uns von Herzen für Ihr Vertrauen und Ihren Aufenthalt. Jederzeit sind Sie uns als Gäste herzlich willkommen.
Ihnen und Ihren Fellnasen alles Gute und eine schöne Zeit miteinander
Augustus 2024
Petra P. uit Dorsten
Prachtig huis met een zeer mooie tuin
We waren met zes volwassenen en een hond twee weken in het prachtige huis van de familie Klinkhammer. Het huis is zeer liefdevol ingericht, de tuin is prachtig en zeer gezellig, vooral is het hier mooi versierd en veel andere tuinen zien er niet zo mooi uit. We zijn vandaag teruggekomen, hebben twee heerlijke weken gehad en het was heerlijk rustig. Alles is zo goed met de fiets te bereiken te voet en we kunnen het huis en Breskens alleen maar van harte aanbevelen. Graag wären wij volgend jaar weer naar het huis van de familie Klinkhammer gegaan, maar helaas passen de vrije tijden niet in onze vakantieplanning. Het contact met de verhuurders was geweldig en zonder problemen, zeer vriendelijk, zeer respectvol en alles was met veel zorg voorbereid. Wij bedanken de familie Klinkhammer en wensen de familie en alle verdere gasten een geweldige verblijf.
Aanbevolen voor: Senioren, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Familie D. Klinkhammer:
Liebe Gäste,
vielen Dank für die herzlichen Worte.
Es freut uns so sehr, dass Sie sich bei uns und in Breskens wohlgefühlt haben.
Es ist die wertvollste Zeit im Jahr und jeder Gast fährt mit Erwartung in ein fremdes Urlaubszuhause. Wir bemühen uns, Dinge des alltäglichen Lebens im Haus zu haben, Gemütlichkeit zu schaffen und Jedem das Gefühl zu geben: Komm rein und fühl Die herzlich willkommen und zuhause. Schade, dass im nächsten Jahr keine freie Zeit für Sie passt. Auf jeden Fall sind Sie jederzeit bei uns herzlich willkommen.
Bleiben Sie gesund
Contact
Familie D. Klinkhammer
Gastheer sinds: 25-04-2017
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 102851
Andere accommodaties van Familie D. Klinkhammer
Breskens, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland
Breskens, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Breskens, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland
Breskens, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland
Breskens, Zeeuws-Vlaanderen, Zeeland
Neem contact op
privé-website:
Zeemeuww, exclusieve vakantie huis
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zeeuws-Vlaanderen
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 102851
Laatst bijgewerkt: 09.03.2026
Advertentie online sinds: 8 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/102851.htm
«Zeemeuww, exclusieve vakantie huis» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 16 gegeven Beoordelingen.