Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Scheldetraum

Breskens, Zeeuws-Vlaanderen.

Max.  6   gasten
100m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  gasten
100m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



Beschrijving

Welkom in vakantiehuis Scheldetraum, gelegen in Breskens in Zeeuws-Vlaanderen. De verhuur gebeurt uitsluitend privé via de eigenaars, die dit huis ook zelf gebruiken.

Het charmante en verzorgde vakantiehuis biedt plaats voor tot 6 gasten met ca. 100 vierkante meter woonruimte, drie slaapkamers en twee badkamers.

Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer (tweepersoonsbed 180 x 200 cm) met aangrenzende doucheruimte met wastafel en WC. In de entreehal bevindt zich ook een gastentoilet en de garderobe.

De open keuken is uitgerust met alle noodzakelijke voorzieningen zoals een keukenblok, een vaatwasser, een magnetron / combi-oven, een gasfornuis, afzuigkap, inbouwkoelkast, een waterkoker en een koffiezetapparaat. Hier kunt u uw maaltijden rustig bereiden en genieten. De open woon- en eetruimte met lichtovergoten serre sluit naadloos aan op de keuken. De bovenverdieping bestaat uit een slaapkamer met een tweepersoonsbed (180 x 220 cm), een andere slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (elk 90 x 205 cm), en een badkamer met bad (met douche mogelijkheid), wasbak en toilet.
Kledingkasten zijn uiteraard in elke slaapkamer aanwezig.

De mooie en grote tuin leidt naar een trap die u naar de kleine privésteiger brengt, die direct aan het polderwater grenst. Hier geniet u van de avondzon en de natuur. De terrassen die het huis omringen bieden u diverse mogelijkheden om te rusten, te lezen of te genieten.

Het vakantiehuis is gelegen in een vakantiepark en wordt omgeven door een natuurlijk landschap met duinen en poldergebieden. De omgeving leent zich perfect voor fietsen, wandelen, hiken en verkennen. Het mooie strand is ongeveer 10 minuten lopen.

Het vakantiehuis Scheldetraum is een rookvrije accommodatie en biedt de mogelijkheid voor langdurige huur. Huisdieren zijn niet gewenst.
Voor informatie over "Toegankelijkheid" kunt u contact met ons opnemen.

De omgeving van het vakantiehuis is adembenemend. Geniet vanaf de dijk van het uitzicht op de Westerschelde, het kustlandschap en het Waterdunenproject, terwijl u de zonsopgang of zonsondergang bewondert. Ontspan in een van de vele strandcafés en geniet gewoon van de sfeer. Het vakantiehuis Scheldetraum is de perfecte plek voor een ontspannende vakantie aan zee en in de natuur.

We kijken uit naar uw bezoek aan het vakantiehuis Scheldetraum!

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (180x200 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (90x205 cm)
Eenpersoonsbed (90x205 cm)
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed (180x210 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

3 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 90 kilometer Antwerpen

90 kilometer

Snelweg-afrit 25 kilometer Bei Kaprijke von N 49 auf N 456 fahren

25 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het huis ligt in Zeeuws-Vlaanderen, in Breskens aan de Westerschelde, een charmante plaats aan de Nederlandse kust.
De locatie van het huis is overtuigend door de nabijheid van het strand en de goed bereikbare winkels in het idyllische dorpscentrum. De winkels zijn het hele jaar door geopend.
Het vakantiepark beschikt over een kindvriendelijk overdekt zwembad, speeltuinen en een sporthal.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Mountainbiken
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Tennis
Volleybal
Wandelen
Surfen
Kitesurfen
Boottochten
Stand Up Paddling
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 11:00
Borg: € 150
Aanbetaling: 50 % bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Toeristenbelasting: Per persoon/per nacht 2,10 € (niet van toepassing op kinderen onder de 5 jaar)

Borg: 150,00 €

Minimumleeftijd v. gasten: >25 jaar

Opmerking: De prijzen kunnen variëren vanaf het moment van aanvraag tot het sluiten van het contract.

Regeling bij annulering:
> 2 maanden: 25,00 € administratiekosten
2 maanden voor aanvang huur: 25% van de huurprijs
1 maand voor aanvang huur: 50% van de huurprijs
14 dagen voor aanvang huur: 100% van de huurprijs

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 25-07-2025


2 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juni 2025

Stefan D. uit Homburg

4,8
5 5 5 5 4
Toon Duits

Zeer mooi huis, geweldige locatie

We waren voor een verlengd weekend met 4 volwassenen en een hond in dit supermooie vakantiehuis. Het is er alles wat je nodig hebt. De indeling met slaapkamer en aangrenzende badkamer op de begane grond was perfect voor ons. De matrassen van de bedden waren erg goed en blijkbaar nieuw. Overal voldoende opbergruimte en legmogelijkheden - zelfs voldoende kledinghangers :-) Het hoogtepunt is de serre met uitzicht op de prachtige tuin. Hartelijk dank mevrouw Sötje, dat we hier onze korte vakantie mochten doorbrengen. We komen zeker terug! ! !

Antwoord van Mevr. M. Sötje:

Liebe Familie D.,

herzlichen Dank für Ihre tolle Bewertung!
Es freut uns sehr, dass Sie eine schöne Zeit im Ferienhaus "Scheldetraum" hatten und sich wohl gefühlt haben.

Ja, die Raumaufteilung mit dem ebenerdigen Schlafzimmer m. Bad, sowie das zweite Bad im Obergeschoss und die beiden dortigen Zimmer bietet wirklich ausreichend Platz für bis zu 6 Personen.

Sie bleiben uns als sehr angenehme Gäste in Erinnerung und wir freuen uns, wenn Sie ein weiteres Mal im Ferienhaus "Scheldetraum" Ihren Urlaub verbringen.

Alles Gute für Sie und gerne bis zum nächsten Mal!

Mit herzlichen Grüßen,
Mechthild Sötje

April 2025

Andreas W. uit Brühl

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Rondom goed aufgehoben

Een ruimtelijk prima ingedeeld, zeer schoon, nieuw vakantiehuis.
Tijdens het verblijf valt het steeds weer op dat dit vakantiehuis beter en zorgvuldiger is ingericht dan de meeste andere. Alleen al het aantal verschillende glazen...
In de wintertuin zitten is echt een "droom".
Geweldige, zeer vriendelijke contact met de verhuurders.
Hartelijk dank voor de mooie tijd!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Antwoord van Mevr. M. Sötje:

Lieber Herr W.,

ganz herzlichen Dank für Ihre tolle Bewertung und Rückmeldung, über die wir uns sehr freuen!

Schön, dass Ihnen alles gut gefallen hat und Sie sich rundum wohl gefühlt haben, so soll es sein!

Melden Sie sich gerne, wenn Sie wieder Urlaub in Breskens planen, wir freuen uns sehr, Sie dann wieder als Gäste willkommen zu heißen!

Herzliche Grüße, alles Gute
und gerne bis zum nächsten Mal,

Ihre
Mechthild Sötje


Contactpersoon

Mevr. M. Sötje

Mevr. M. Sötje

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 4690284

Laatst bijgewerkt: 25.07.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4690284.htm


«Scheldetraum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat