Vakantieappartementen en huizen in Texel
349 aanbiedingen voor uw vakantie in Texel
Villa Waddenstaete 4 pers op Texel
Aan de rand van het bos vind U deze prachtige villa die u het gevoel geeft van rust, ruimte en privacy.
Rietgedekte luxe villa met 155m² met 3 slaapkamers, 2 badkamers, stoomdouche, whirlpool, zonnebank, Finse sauna en volledig ingerichte keuken.
Top uitgerust vakantiehuis, rustige randligging van Villapark Residenz (naast vakantiepark De Krim), sauna, open haard, omheinde tuin, gratis wifi,
Rustig gelegen, volledig ingericht licht hoekappartement, aan de rand van het bos, slechts enkele minuten lopen van de zee; veel privacy.
Tessel 126 / Résidence De Pelikaan
Appartement voor 2 personen op de begane grond, aan de bosrand
10% Vroeg 23-11-2026 - 26-07-2028
Ons vrijstaande huis in het 5-sterren vakantiepark De Krim biedt u een ruime woon-eetkamer met een houtkachel. Het huis is zeer persoonlijk en comfortabel ingericht.
Duurzaam
Ons vrijstaande vakantiehuis in het 5-sterren De Krim Park biedt u een aparte woonkamer met bank, fauteuils en een ruime eetkamer met houtkachel uit 2022.
Duurzaam
Gezellig kwaliteit gemeubileerd walk-bungalow voor 3 personen. Vlakbij het strand en het bos! Huisdieren welkom!
Zeer duurzaam
Onze bungalow "Brem" staat op de unieke plek aan de rand van het autoluwe bungalowpark "Vredelust" De tuin grenst aan Nationaal park Duinen van Texel
Vakantiehuis in De Cocksdorp, 85 m², 3 slaapkamers, plaats voor 6 personen, 2 honden, zwembad incl.
Luxe 2-6 persoons bungalow op vakantiepark De Krim. Met 3 slaapkamers, 2 badkamers, een woonkamer met open haard en open keuken. Heerlijke beschutte tuin. Gratis Wifi en NETFLIX.
Duurzaam
5-sterren hotel, rustig gelegen - met de fiets in ongeveer 10 minuten naar het strand. Tuin, terras, satelliet / kabel-tv, gratis WiFi, gratis gebruik van het zwembad in het park.
Duurzaam
Huisje Waddenrust staat op een parkje met 11 huisjes op loopafstand van de waddendijk en Waddenzee. Het huisje is geschikt voor 4personen. Zeer rustig gelegen .
Duurzaam
Familiehuis op Texel voor 6 personen met kinderen, huisdieren zijn welkom. Gunstig gelegen tussen de Noordzee en de Waddenzee.
Duurzaam
Comfort Bungalow eingener Sauna
Bungalow comfort en op een rustige locatie tussen De Koog. Den Burg. 2 slaapkamers in totaal. 4 pers., Gratis WiFi, 40-inch Smart TV, Bluetooth muziekspeler, sauna, een eigen tuin.
Riet gedekte luxe villa met 3 slaapkamers, 2 badkamers, stoomdouche, whirlpool, zonnebank, sauna en een volledig uitgeruste keuken.
Vakantiebungalow Dolfijn aan de rand van het bos en in de buurt van strand Paal 17 en 3 kilometer van De Koog en Den Burg voor 4 personen.
Zeer duurzaam
House 634, heeft een moderne stijl en een rustige locatie. Het is altijd leuk om "thuiskomen". U zult zich meteen thuis voelen.
20% Last minute
De Moby Dick is een particulier in 2023 volledig nieuw gebouwd vakantiehuis voor zes personen. Gelegen tussen den Burg in de Koog nabij Ecomare en het strand van Paal 17.
Zeer duurzaam
15% Last minute 26-07-2026 - 09-08-2026
Bungalow Park Hoog-Koog / Texel
Helder en gezellig vakantiehuis in het bungalowpark HOOG KOOG voor 3 personen Fi