Vakantieappartementen en huizen in Texel
406 aanbiedingen voor uw vakantie in Texel
Aan de rand van de heide en in de buurt van het bos, het park Het Buitenhof is een paar minuten lopen van het dorp van De Koog.
Top uitgerust vakantiehuis, rustige randligging van Villapark Residenz (naast vakantiepark De Krim), sauna, open haard, omheinde tuin, gratis wifi,
Ons vrijstaande vakantiehuis in het 5-sterren De Krim Park biedt u een aparte woonkamer met bank, fauteuils en een ruime eetkamer met houtkachel uit 2022.
House 634, heeft een moderne stijl en een rustige locatie. Het is altijd leuk om "thuiskomen". U zult zich meteen thuis voelen.
20% Last minute
Ons vrijstaande huis in het 5-sterren vakantiepark De Krim biedt u een ruime woon-eetkamer met een houtkachel. Het huis is zeer persoonlijk en comfortabel ingericht.
Gezellig kwaliteit gemeubileerd walk-bungalow voor 3 personen. Vlakbij het strand en het bos! Huisdieren welkom!
Rustig gelegen, volledig ingericht licht hoekappartement, aan de rand van het bos, slechts enkele minuten lopen van de zee; veel privacy.
8% Actie 30-10-2026 - 17-12-2026
5-sterren hotel, rustig gelegen - met de fiets in ongeveer 10 minuten naar het strand. Tuin, terras, satelliet / kabel-tv, gratis WiFi, gratis gebruik van het zwembad in het park.
Wellness Landhuis Eldorado Texel
Luxe spa huisje met rieten dak voor 6 -8 personen voor een heerlijke vakantie op Texel. Moody gasfornuis, Sunshower, whirlpool, sauna, stoomdouche, tuin BBQ.
Texel - Vakantiepark De Krim in De Cocksdorp: 108 m² woonoppervlak, max. 6 personen, 3 slaapkamers.
Je eigen eiland op een eiland. Dat gevoel krijg je zodra je de Bleekersvallei binnenkomt. Een klein energieneutraal parkje met tien duurzame 6-persoons vakantiewoningen.
15% Last minute 23-10-2026 - 06-11-2026
Huisje Waddenrust staat op een parkje met 11 huisjes op loopafstand van de waddendijk en Waddenzee. Het huisje is geschikt voor 4personen. Zeer rustig gelegen .
Onze bungalow "Brem" staat op de unieke plek aan de rand van het autoluwe bungalowpark "Vredelust" De tuin grenst aan Nationaal park Duinen van Texel
Vakantiehuis ten Hollands mooiste vakantie-eiland voelen Komen, genieten en het gevoel dat vanaf het begin thuis.
rustig gelegen, tot 6 pers., ca. 90m², zuidterras, groot perceel, incl. zwembadkaarten en wifi
8% Last minute
Vakantiehuis ``De Duinroos`` Op een heerlijk rustig plekje met de zee op hoor en loopafstand.
De Moby Dick is een particulier in 2023 volledig nieuw gebouwd vakantiehuis voor zes personen. Gelegen tussen den Burg in de Koog nabij Ecomare en het strand van Paal 17.
Luxe 2-6 persoons bungalow op vakantiepark De Krim. Met 3 slaapkamers, 2 badkamers, een woonkamer met open haard en open keuken. Heerlijke beschutte tuin. Gratis Wifi en NETFLIX.
10% Last minute 09-11-2026 - 12-11-2026
Vakantiehuis in De Cocksdorp, 85 m², 3 slaapkamers, plaats voor 6 personen, 2 honden, zwembad incl.
Ferienhaus De Grauwe Kiekendief
15% Last minute 23-10-2026 - 06-11-2026
15% Last minute 23-10-2026 - 06-11-2026
Vakantiehuis De Razende Bol bij De Koog en Den Burg met 100m² woonoppervlakte, 4 kamers voor 8 personen.