Vakantieappartementen en huizen in Texel
404 aanbiedingen voor uw vakantie in Texel
Vakantiehuis ten Hollands mooiste vakantie-eiland voelen Komen, genieten en het gevoel dat vanaf het begin thuis.
Aan de rand van de heide en in de buurt van het bos, het park Het Buitenhof is een paar minuten lopen van het dorp van De Koog.
Tessel 126 / Résidence De Pelikaan
Appartement voor 2 personen op de begane grond, aan de bosrand
10% Last minute 04-11-2026 - 19-11-2026
Ons vrijstaande vakantiehuis in het 5-sterren De Krim Park biedt u een aparte woonkamer met bank, fauteuils en een ruime eetkamer met houtkachel uit 2022.
Ons vrijstaande huis in het 5-sterren vakantiepark De Krim biedt u een ruime woon-eetkamer met een houtkachel. Het huis is zeer persoonlijk en comfortabel ingericht.
Gezellig kwaliteit gemeubileerd walk-bungalow voor 3 personen. Vlakbij het strand en het bos! Huisdieren welkom!
House 634, heeft een moderne stijl en een rustige locatie. Het is altijd leuk om "thuiskomen". U zult zich meteen thuis voelen.
20% Last minute
5-sterren hotel, rustig gelegen - met de fiets in ongeveer 10 minuten naar het strand. Tuin, terras, satelliet / kabel-tv, gratis WiFi, gratis gebruik van het zwembad in het park.
Rustig gelegen, volledig ingericht licht hoekappartement, aan de rand van het bos, slechts enkele minuten lopen van de zee; veel privacy.
8% Actie 04-11-2026 - 17-12-2026
Onze bungalow "Brem" staat op de unieke plek aan de rand van het autoluwe bungalowpark "Vredelust" De tuin grenst aan Nationaal park Duinen van Texel
Ferienhaus De Grauwe Kiekendief
15% Last minute 04-11-2026 - 18-11-2026
Texel, vakantiew. bij De Koog, 2 tot 4 pers Westzijde direct aan het bos, parkeerpl. eigen fietsenberging
Je eigen eiland op een eiland. Dat gevoel krijg je zodra je de Bleekersvallei binnenkomt. Een klein energieneutraal parkje met tien duurzame 6-persoons vakantiewoningen.
15% Last minute 04-11-2026 - 18-11-2026
Het rook- en huisdiervrije vakantiehuis heeft 3 slaapkamers met en-suite badkamers. Het huis heeft een luxueuze open keuken.
15% Last minute 04-11-2026 - 18-11-2026
Villa Waddenstaete 4 pers op Texel
Aan de rand van het bos vind U deze prachtige villa die u het gevoel geeft van rust, ruimte en privacy.
15% Last minute 04-11-2026 - 18-11-2026
Vakantiehuis De Razende Bol bij De Koog en Den Burg met 100m² woonoppervlakte, 4 kamers voor 8 personen.
rustig gelegen, tot 6 pers., ca. 90m², zuidterras, groot perceel, incl. zwembadkaarten en wifi
8% Last minute
De Bleekersvallei - Nachtegaal
Je eigen eiland op een eiland. Dat gevoel krijg je zodra je de Bleekersvallei binnenkomt. Een klein energieneutraal parkje met tien duurzame 6-persoons vakantiewoningen.
15% Last minute
Vakantiehuis ``De Duinroos`` Op een heerlijk rustig plekje met de zee op hoor en loopafstand.
15% Last minute 04-11-2026 - 18-11-2026
Top uitgerust vakantiehuis, rustige randligging van Villapark Residenz (naast vakantiepark De Krim), sauna, open haard, omheinde tuin, gratis wifi,
Huisje Waddenrust staat op een parkje met 11 huisjes op loopafstand van de waddendijk en Waddenzee. Het huisje is geschikt voor 4personen. Zeer rustig gelegen .