Vakantieappartementen en huizen in Texel
431 aanbiedingen voor uw vakantie in Texel
Bungalow de Luxe voor 4 personen voor een heerlijke vakantie op Texel. De bungalows bieden onvoorstelbaar vakantiegemak. Een moderne, sfeervolle faciliteit.
Rustig gelegen, volledig ingericht licht hoekappartement, aan de rand van het bos, slechts enkele minuten lopen van de zee; veel privacy.
De Moby Dick is een particulier in 2023 volledig nieuw gebouwd vakantiehuis voor zes personen. Gelegen tussen den Burg in de Koog nabij Ecomare en het strand van Paal 17.
Zeer duurzaam
House 634, heeft een moderne stijl en een rustige locatie. Het is altijd leuk om "thuiskomen". U zult zich meteen thuis voelen.
20% Last minute
Top uitgerust vakantiehuis, rustige randligging van Villapark Residenz (naast vakantiepark De Krim), sauna, open haard, omheinde tuin, gratis wifi,
Vakantiehuis ``De Duinroos`` Op een heerlijk rustig plekje met de zee op hoor en loopafstand.
Vakantiebungalow Dolfijn aan de rand van het bos en in de buurt van strand Paal 17 en 3 kilometer van De Koog en Den Burg voor 4 personen.
Zeer duurzaam
Ons vrijstaande huis in het 5-sterren vakantiepark De Krim biedt u een ruime woon-eetkamer met een houtkachel. Het huis is zeer persoonlijk en comfortabel ingericht.
Duurzaam
Vakantiehuis in De Cocksdorp, 85 m², 3 slaapkamers, plaats voor 6 personen, 2 honden, zwembad incl.
8% Last minute
Comfort Bungalow eingener Sauna
Bungalow comfort en op een rustige locatie tussen De Koog. Den Burg. 2 slaapkamers in totaal. 4 pers., Gratis WiFi, 40-inch Smart TV, Bluetooth muziekspeler, sauna, een eigen tuin.
Onze bungalow "Brem" staat op de unieke plek aan de rand van het autoluwe bungalowpark "Vredelust" De tuin grenst aan Nationaal park Duinen van Texel
Ons vrijstaande vakantiehuis in het 5-sterren De Krim Park biedt u een aparte woonkamer met bank, fauteuils en een ruime eetkamer met houtkachel uit 2022.
Duurzaam
Tessel 126 / Résidence De Pelikaan
Appartement voor 2 personen op de begane grond, aan de bosrand
10% Vroeg 14-01-2027 - 16-09-2028
Bungalow Park Hoog-Koog / Texel
Helder en gezellig vakantiehuis in het bungalowpark HOOG KOOG voor 3 personen Fi
Gezellig kwaliteit gemeubileerd walk-bungalow voor 3 personen. Vlakbij het strand en het bos! Huisdieren welkom!
Zeer duurzaam
Riet gedekte luxe villa met 3 slaapkamers, 2 badkamers, stoomdouche, whirlpool, zonnebank, sauna en een volledig uitgeruste keuken.
Texel vakantie in De Koog, voor 2 tot 4 personen. West op de 1e verdieping
rustig gelegen, tot 6 pers., ca. 90m², zuidterras, groot perceel, incl. zwembadkaarten en wifi
Familiehuis op Texel voor 6 personen met kinderen, huisdieren zijn welkom. Gunstig gelegen tussen de Noordzee en de Waddenzee.
Duurzaam
15% Last minute 16-09-2026 - 30-09-2026
Fantastische ligging aan het meer, huis 158
Luxe vakantiewoning in het "Strandpark Texel" in De Koog nabij het strand.