Hoe duur is een vakantiewoning in Thale?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Thale 147 € per nacht.
Vrijstaand vakantiehuis gerenoveerd volgens de laatste normen (7/2018) op een perceel van ca. 500 m², aan de rand van het dorp, met terras en uitzicht op weilanden en bossen, ligweide, parkeerplaats.
Duurzaam
Vakantiehuis in de Harz/Allrode
Gezellig vakwerkhuis aan de rustige rand van het dorp 1 slaapkamer 1 woonkamer 1 keuken 1 badkamer Tot 6 personen - 60 m²
Vakantiehuis Meisenring: 40m², 3 kamers, max. 2 pers., in Friedrichsbrunn, Harz.
Wij verhuren onze liefdevol ingerichte vakantiewoning.
Trekkershut, groepsaccommodatie, grote vakantiewoning, bij ons vinden wandelaars, fietsers, wintersporters, schoolklassen, sportclubs als zelfverzorgers een gezellige herberg.
Vakantie in het rijk van legenden en mythen in de blokhut "Adlerhorst". Wij bieden u 75 m² wooncomfort voor maximaal 4 personen op een rustige locatie aan de rand van het bos boven het Bohedal !
Aan de rand van het dorp met groot zwembad, tuin en speeltuin . . . . . . . . Appartementen voor 4 of 6 personen met balkon of terras . . Barbecueplaats bij het zwembad
10% Actie 30-12-2025 - 06-01-2026
10% Actie 30-12-2025 - 06-01-2026
10% Actie 30-12-2025 - 06-01-2026
10% Actie 30-12-2025 - 06-01-2026
Parterre: (ingang, gang, keuken(broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers.
Parterre: (woonkamer(vloerverwarming)(TV, eettafel, open haard, zithoek), open keuken(vloerverwarming)
Op de 1e etage: (gang, keuken(fornuis(keramisch), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(twijfelaar)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 109€/nacht
Duurste maand:
september - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 58% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
153€ voor 03 jan. - 10 jan.
146€ Jaarlijks gemiddelde
56% voor 03 jan. - 10 jan.
33% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Thale 147 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Allrode of Friedrichsbrunn. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 45 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Thale raden wij de vakantieverblijven Ferienhaus Krugberg***, Bungalow Harz en Ferienhaus Meisenring aan.
Ja, in Thale zijn er 30 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Allrode en Friedrichsbrunn.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.