Waar is het mooiste in Prignitz?
Wie Prignitz bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Wentdorf, Wittenberge en Bad Wilsnack niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Vakantiehuizen bekroond met vier sterren door de DTV(Type3)
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** Midden in het groen voor max. 2-4 pers., 2 slaapkamers, groot zonneterras met grote tuin, huisdier welkom
Duurzaam
Elbferienhaus am See zonder bovenverdieping
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** Biosfeerreservaat in het Lenzerwische OT Wootz, Elbtalaue/ Brandenburgse Meren/ Berlijn - 4 personen, 2 slaapkamers
Vakantiehuis Kreativkate in Breetz, Brandenburg, met 170 m², plaats voor 6 personen, 3 kamers.
Finn cottage uitzicht op het meer
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** UNESCO Biosfeerreservaat Elbe rivierlandschap in Lenzen/ Brandenburgse Meren/ Berlijn - voor max 4 personen direct aan het meer
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis ligt aan de rand van het dorp, rustig, vlakbij het bos, met een klein terras, gazon en barbecuefaciliteiten. 1 huisdier toegestaan! Exacte prijzen : zie informatie van de verhuurder !!!
10% Actie 09-06-2026 - 10-06-2026
Vakantiehuis, apart gelegen, op het terrein van de verhuurder. Het biedt een goed uitgangspunt voor vele activiteiten, recreatie, wellness ect.
Accommodaties in de buurt van Prignitz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Een gezellig ingericht vakantiehuis in Deense stijl. Het open karakter van de keuken, eethoek en woonkamer draagt bij aan de gezelligheid. Bosrijke omgeving, 5 min. naar het meer.
Vakantiehuis Gartow/Wendland aan het meer – 62 m², 2 kamers, tot 3 pers. direct aan het water
5% Vroeg 06-11-2026 - 10-06-2028
Haus Anton in Gartow am See: 80 m², 4 kamers, plaats voor 4 personen – uw vakantie aan het water!
Klein gezellig vakantiehuis op idyllische en rustige locatie.
Idyllisch vakantiehuis voor 4 personen in Deense stijl midden in een vakantiedorp op een rustig perceel van 500 m²
Duurzaam
Vakantie op de boerderij Onze smaakvol ingerichte vakwerk vakantiewoning vormt een rondhuis aan de rand van Marleben op een rustig natuurperceel met 4 andere.
een plek om je goed te voelen, ongeacht het weer of het seizoen, een vakantiebestemming voor het hele gezin of ook met z’n tweeën en gewoon even lekker ontspannen
Zeer duurzaam
BOEKBAAR 2021! Wij verhuren onze mooie, liefdevol ingerichte oudbouwflat in Dömitz, direct aan de Meckl. Elbtalauen met uitzicht op de haven en op slechts enkele minuten van de Elbedijk.
Duurzaam
** Zonnig vakantieappartement in gezellige landelijke stijl ** tot 6 pers. / 70 - 90 m² / vanaf 45 € Boeking: vanaf 3 overnachtingen Beste vakantiegasten, belt u ons alstublieft: Tel. 05848-678
Bungalow voor 3 of 4 personen in Arendsee
Zeer duurzaam
Voor de veeleisende gast: 200 m2 oase van welzijn in ecologische constructie - baksteen buiten, klei binnen + wellness
Duurzaam
Mod. Vakantiewoning in Hitzacker/Elbe, Elbtalaue, Wendland,
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
juni - Ø 96€/nacht
Duurste maand:
december - Ø 115€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 28% vrij
113€ voor 13 jun. - 20 jun.
123€ Jaarlijks gemiddelde
25% voor 13 jun. - 20 jun.
51% Jaarlijks gemiddelde
Wie Prignitz bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Wentdorf, Wittenberge en Bad Wilsnack niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Prignitz is 121 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Prignitz, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Sewekow, Breese en Lenzen.
In Prignitz zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Elbwiesenhaus aan het meer, Vakantiewoning Bamboe en NOVA Boshuis zijn bijzonder aan te bevelen.
In Prignitz zijn er 23 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Sewekow, Lenzerwische en Halenbeck-Rohlsdorf.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox