11 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in De Panne
Vissershuisje (type) Meeuwennest
Comfortabel en gezellig vissershuisje voor 6 personen. Gratis Wi-Fi en parkeren, dicht bij zee, direct aan natuurgebied de Westhoek, zwembad, tennis, diverse speeltuinen gratis
Duurzaam
Ons vakantiehuis ligt in een zeer mooi vakantiecomplex aan de Noordzeekust van West-Vlaanderen, een natuurgebied, een uniek duinlandschap.
Duurzaam
Goed onderhouden vakantiehuis aan de Belgische Noordzee
Ramses Studio met zeezicht in De Panne. Ramses Studio ligt aan de zeedijk; direct aan het strand. Ramses Studio is eigendom van mijn zus Chantal en mijn zwager Franky Leune
La Panne Quartier Dumont - 2 slaapkamer appartement met parkeerplaats, terras en tuin op de begane grond 200 meter van het strand - dicht bij het centrum, tram en Plopsaland.
Duurzaam
Een oase van rust aan de rand van polder en natuurgebied "De Westhoek" in Adinkerke/De Panne.
Gezellig gerenoveerd vakantiehuis voor 4 tot max. 6 zee - De Panne
La Panne Quartier Dumont - Studio 4 personen met parkeerplaats, terras en tuin op de begane grond op 200 meter van het strand - dicht bij het centrum, de tram en Plopsaland.
Duurzaam
Vakantieappartement Sanderling in De Panne op de eerste verdieping met zeezicht max. 4 personen.
VakantiehuisLa Casita bij Plopsaland
La Casita is het vakantiehuis in de Brouwerstraat, vlakbij de markt. Het is een zelfstandig huis, met parkeerplaats, in het centrum