90 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in het Erzgebirgebergte
Blokhut voor families, koppels en groepen. Vrijstaand bij de ingang van het bergdorp Seyde, omgeven door beekjes en wandelpaden en in de winter langlaufloipes en skiliften.
Ferienhaus Keppler im Erzgebirge
Ferienhaus Keppler in het Erzgebirge voor maximaal 8 personen
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
Het vakantiehuis "Bergblick" ligt in de rustige wijk Holzhau, in de gemeente Rechenberg-Bienenmühle, op een hoogte van 740 m boven de zeespiegel.
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Ons vakantiehuis "Anton" is een hoogwaardig ingericht vakantiehuis in Sosa in het prachtige Ertsgebergte. Het biedt veel ruimte voor ontspanning en gezelligheid.
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos met aantrekkelijke inrichting
Exclusieve vakantiewoning 130 m²
In onze in 2017 voltooide vakantiewoning in het Ertsgebergte kunt u op meer dan 130 m² genieten van uw welverdiende rust van het dagelijks leven.
Vakantiehuis in Pockau-Lengefeld met twee slaapkamers op zolder. Geschikt voor vier personen. De woonkamer met open haard heeft veel ruimte voor spelletjes en een grote eethoek.
In het prachtige Ertsgebergte, aan de rand van het bos van de Gleesberghelling 450m boven de zeespiegel, in een rustig, verzorgd recreatiegebied, staat ons vakantiehuis "Fernblick", op een terrein van 500m²
Zeer duurzaam
Altijd voor alleengebruik voor 4-11 personen, u betaalt alleen voor de geboekte kamers! 630€ = 1 nacht voor 11 personen! groot vakantiehuis met open haard in de oude binnenstad van Freiberg
Duurzaam
Vakantiewoningen Reuther in Thum
Twee modern ingerichte vakantiewoningen voor in totaal 9 gasten in het prachtige Ertsgebergte - bijzonder geschikt voor gezinnen en kleine groepen
10% Last minute 12-08-2026 - 26-08-2026
Het perfecte vakantiehuis om tijd door te brengen met familie, kinderen, vrienden en honden. Ons vakantiehuis wordt in 2023 heropend na volledige modernisering.
Recreatie met en zonder hond in het bos
Liefdevol ingerichte cottage met open haard, omgeven door bos, water en vele wandelpaden. Haal diep adem, vertraag en schakel uit. Perfect om te wandelen met uw viervoeter.
Zeer duurzaam
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Onze nieuw ingerichte niet-roken vakantiewoning met aparte ingang ligt op een rustige, zonnige locatie op het zuiden in de buurt van het bos in de wijk Carlsfeld , Carlsfelder Hauptstraße 7.
Gezellig en comfortabel vakantiehuis in het hart van het Ertsgebergte bij Oberwiesenthal
gezellige Lorenz vakantiewoning in Stollberg voor pure ontspanning met uitzicht op alpaca's
Zeer duurzaam
Appeldroom in het vakantiehuis
Het vakantiehuis werd in 2013 verbouwd en gemoderniseerd. Dit appartement op de begane grond is ideaal voor 2 personen. Wil je met vrienden reizen? Een tweede flat is beschikbaar.
Vakantiewoning Haus Waldeck in Altenberg, OT Oberbärenburg, 70 m² woonoppervlak, 4 personen, 1 kamer.
Groen Vakantiehuis Nassau Ertsgebergte
vriendelijk, landelijk huis in het hart van het Osterzgebergte
10% Actie 01-09-2026 - 30-09-2026